Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Подарунки від американськог...
15.08.19
Завершення акції від Укрпошти.
01.08.19
Наша екскурсія до зоопарку
26.06.19
Добрі справи продовжуються
25.06.19
Рассылка новостей
Державний контроль стану дотримання прав і свобод дитини.

Сьогодні Уповноважені Верховної Ради України з справ людини впродовж дня проводили детальну перевірку роботи нашого закладу в усіх напрямках: умови утримання, надання медичних, педагогічних та соціальних послуг, можливості реабілітації дітей з особливими потребами, забезпечення дітей усіма можливими формами сімейного виховання; тобто перевірялося дотримання усіх прав і свобод дитини проголошених Конвенцією ООН.

Перевірку проводили регіональний координатор взаємодії з громадскістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Стужук Сергій Васильович та представник від Миколаївської області Дятлов Роман Анатолійович.

Працівники будинку дитини продемонстрували високий рівень роботи в усіх напрямках перевірки. Не було виявлено ніяких порушень у діяльності персоналу. Признана задовільною матеріально-технічна база установи.

З побажаннями подальшого вдосконалення роботи  і нових досягнень, комісія відбула на новий об'єкт перевірки, бо за дорученням Верховної Ради України контроль здійснюється за усіма подібними закладами у державі.

    
повернутись
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б