Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Вода-джерело життя (до Всес...
22.03.19
До Міжнародного дня людини ...
21.03.19
Міжнародний день театру лял...
21.03.19
Акція від Укрпошти.
28.02.19
Рассылка новостей
Державний контроль стану дотримання прав і свобод дитини.

Сьогодні Уповноважені Верховної Ради України з справ людини впродовж дня проводили детальну перевірку роботи нашого закладу в усіх напрямках: умови утримання, надання медичних, педагогічних та соціальних послуг, можливості реабілітації дітей з особливими потребами, забезпечення дітей усіма можливими формами сімейного виховання; тобто перевірялося дотримання усіх прав і свобод дитини проголошених Конвенцією ООН.

Перевірку проводили регіональний координатор взаємодії з громадскістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Стужук Сергій Васильович та представник від Миколаївської області Дятлов Роман Анатолійович.

Працівники будинку дитини продемонстрували високий рівень роботи в усіх напрямках перевірки. Не було виявлено ніяких порушень у діяльності персоналу. Признана задовільною матеріально-технічна база установи.

З побажаннями подальшого вдосконалення роботи  і нових досягнень, комісія відбула на новий об'єкт перевірки, бо за дорученням Верховної Ради України контроль здійснюється за усіма подібними закладами у державі.

    
повернутись
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б