Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
З досвіду роботи реабілітац...
12.12.18
Велика подяка від маленьких...
10.12.18
Державний контроль стану до...
03.12.18
Всесвітній день інвалідів -...
03.12.18
Рассылка новостей
Міжнародний день людини з синдромом Дауна.

 

 Сьогодні, 21 березня, в різних куточках планети відзначають Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Це захворювання є найбільш поширеним генетичним захворюванням у світі. В 2011 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 21 березня Днем людей з синдромом Дауна. Так з'явилася можливість сучасному суспільству більше дізнатися про захворювання.

 На сьогоднішній день у Будинку дитини знаходяться троє малят із синдромом Дауна.   Спеціалісти  прагнуть створити для них всі умови для розвитку та соціалізації в суспільстві. Як і інші  діти, діти з синдромом Дауна всі абсолютно різні. В кожного свій характер, тип темпераменту, звички, улюблені ігри і книги. Тому для кожної конкретної дитини командою спеціалістів розробляються індивідуальні маршрути розвитку.

  Спеціалісти  прагнуть створити для них всі умови для розвитку та соціалізації в суспільстві. Як і інші  діти, діти з синдромом Дауна всі абсолютно різні. В кожного свій характер, тип темпераменту, звички, улюблені ігри і книги. Тому для кожної конкретної дитини командою спеціалістів розробляються індивідуальні маршрути розвитку. Корекційно-розвиваючі заняття проводять вихователі та спеціалісти: психологи, дефектологи, логопеди, інструктор ЛФК  та Монтессорі - педагог, які формують у дітей мотивацію до навчання, уміння виконувати вимоги педагогів, поводитися в колективі

 У дітей з синдромом Дауна різні можливості, тому, чим раніше починається робота, тим значніше будуть результати. На жаль, не всі батьки розуміють значення ранньої реабілітації для дітей, адже найбільша потреба в цих дітей-бути такими як всі.  

 

 

 

 

 

 

 

  

повернутись
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б