Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Граючись навчаємось!
13.02.19
Для розвитку наших малят
12.02.19
Щорічна звітня конференція
25.01.19
Воспитание христианских доб...
21.01.19
Рассылка новостей
Міжнародний день людини з синдромом Дауна.

 

 Сьогодні, 21 березня, в різних куточках планети відзначають Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Це захворювання є найбільш поширеним генетичним захворюванням у світі. В 2011 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 21 березня Днем людей з синдромом Дауна. Так з'явилася можливість сучасному суспільству більше дізнатися про захворювання.

 На сьогоднішній день у Будинку дитини знаходяться троє малят із синдромом Дауна.   Спеціалісти  прагнуть створити для них всі умови для розвитку та соціалізації в суспільстві. Як і інші  діти, діти з синдромом Дауна всі абсолютно різні. В кожного свій характер, тип темпераменту, звички, улюблені ігри і книги. Тому для кожної конкретної дитини командою спеціалістів розробляються індивідуальні маршрути розвитку.

  Спеціалісти  прагнуть створити для них всі умови для розвитку та соціалізації в суспільстві. Як і інші  діти, діти з синдромом Дауна всі абсолютно різні. В кожного свій характер, тип темпераменту, звички, улюблені ігри і книги. Тому для кожної конкретної дитини командою спеціалістів розробляються індивідуальні маршрути розвитку. Корекційно-розвиваючі заняття проводять вихователі та спеціалісти: психологи, дефектологи, логопеди, інструктор ЛФК  та Монтессорі - педагог, які формують у дітей мотивацію до навчання, уміння виконувати вимоги педагогів, поводитися в колективі

 У дітей з синдромом Дауна різні можливості, тому, чим раніше починається робота, тим значніше будуть результати. На жаль, не всі батьки розуміють значення ранньої реабілітації для дітей, адже найбільша потреба в цих дітей-бути такими як всі.  

 

 

 

 

 

 

 

  

повернутись
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б