День Святого Миколая в умовах карантину.

Життя не стоїть на місці незважаючи на будь-які негаразди в суспільстві та світі. Неможливо завжди ховатися від ковіду, скасовуючі усі свята, традиції, бажання...

На календарі День Святого Миколая! Зробити його святковим, веселим і цікавим для малечі будинку дитини та водночас безпечним для них - було головною метою всього персоналу установи. Вперше за декілька років свято проведено без жодного гостя, без жодного глядача із числа робітників. Тому маленькі ялинки та зайчата, ведмедики та янголята старано співали, танцювали та розповідали вірші тільки Святому Миколаю та один одному. А щоб свято було цікавим та веселим педагоги наповнили його численними сюрпризами, розвагами, подарунками.

Перші подарунки малюки знайшли вранці під подушкою, інші отримали під час музичного свята. Кількість подарунків цього року значно поменшала, бо у вшануванні Святого Миколая разом з працівниками будинку дитини прийняли участь тільки справжні благодійники та друзі, для яких радість малечі значно важливіша ніж бажання пофотографуватися на тлі сиротинця. Небайдужі громадяни нашого міста цього року просто передали свої подарунки і вітання малюкам. Це іграшки та солодощі, одяг та предмети гігієни, харчові продукти та матеріал для дитячої творчості  від Швейцарського благодійного фонду "Світлана", фірми "Nestle", ТОВ "Амальгама Люкс", благодійного фонду" Благомай", ДУ "Миколаївський слідчий ізолятор", Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій", Миколаївського національного аграрного унівеситету, загальноосвітньої школи-інтернату №7 МОР. а також від 14-ти приватних осіб.

Ми особливо вдячні кожному хто привітав наших вихованців. Зі святом вас!  (фото)

Здоров'я, наснаги, втілення ту життя найзаповітніших мрій.