Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Граючись навчаємось!
13.02.19
Для розвитку наших малят
12.02.19
Щорічна звітня конференція
25.01.19
Воспитание христианских доб...
21.01.19
Рассылка новостей
День розповсюдження інформації про аутизм.

Працівники будинку дитини не з чуток знають про аутизм. З цією проблемою психічного розвитку дитини їм доводиться стикатися щоденно. Якщо раніше серед контингенту вихованців то були поодинокі випадки, то з відкриттям реабілітаційних груп у 2010 році, кількість аутистів складає від 17 до 25% (в 2018) від загальної кількості дітей, які підлягають реабілітації. В реальності цей відсоток ще більший, бо часто у дитини симптоматика є, а діагнозу немає, бо батьки відчайдушно опираються цьому діагнозу, намагаються сховатися від існуючої проблеми. "Переросте, він просто не хоче підкорятися правилам, дома він геть інший..." - кажуть вони та прагнуть перекласти її вирішення на чужі плечі. Ховайся - не ховайся, а проблема є. Серйозна, тривала, впливаюча на уклад життя усіх членів родини.

Зовні аутисти звичайні привабливі діти. Але працювати з ними дуже складно. Особливості сприйняття оточуючого світу, неконтактна поведінка, глибока егоїстична концентрація на своїх специфічних інтересах та бажаннях, неадекватна або агресивна поведінка по відношенню до однолітків - далеко не повний перелік труднощів, які супроводжують спілкування, корекційний та виховний вплив.

Прояви різних видів аутизму, індивідуальні особливості дитини, часті поєднання з іншими психічними та гетичними розладами - все це вивчається та враховується в роботі спеціалістами служби реабілітації будинку дитини. Реабілітаційна робота проводиться комплексно групою спеціалістів різного профілю (дитячим неврологом, психологами, вихователями, арт-педагогами, логопедами, дефектологами, музичним педагогом, педіатрами, інструкторами ЛФК). До виховного та навчального процесу за можливістю залучаються і батьки.

Аутизм - не вирок. Тривала. наполеглива праця родини та спеціалістів сприяє максимальній соціалізації дитини до життя у суспільстві.

повернутись
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б