Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Воспитание христианских доб...
21.01.19
Депутатський візит.
17.01.19
Смачні подарунки під ялинку
16.01.19
Напередодні новорічного свята!
29.12.18
Рассылка новостей
Світ природи стає ближчим.

Ви помічали як змінюється вираз обличч у людини, яку запрошують до зоопарку? Він стає дещо відстороненим, замрійливим, іноді трохи збудженим. Тому що відвідати зоопарк це наче поринути в інший світ, залучитися, хоча і не надовго, до іншого життя, пізнати щось нове та цікаве. Бо кожен з нас неодноразово бував у цій оазі природи та уявляє що його очікує.

Інша справа - наші діти. Більшість з них ніколи в зоопарку не бувала. І хоча періодично наших малюків вивозять туди за кошти приватної особи Сергія Заболотного, та контингент вихованців постійно змінюється. Якщо одного разу туди потрапляють одні діти, то наступного разу зовсім інші. Тому на запрошення до зоопарку у малюків, зазвичай, не виникає особливих емоцій. Все кардинаольно змінюється наприкінці екскурсії. Величезна кількість вражень навіть приголомшує дітлахів. Для них це не тільки вир позитивних емоцій, але й можливість розширити світогляд, навчитися піклуватися про оточуючих, засвоїти певні правила поведінки.

Ще довго згадують малюки про побачене, розповідають про це близьким дорослим і мріють знову повернутися у цей дивовижний світ.(фото)

повернутись
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б