Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Нова реабілітаційна група в...
21.05.19
Відкриття кабінету кондукти...
17.05.19
День української вишиванки ...
16.05.19
Акція від Укрпошти.
03.05.19
Рассылка новостей
Впровадження АВА-терапії у Будинку дитини.

13 вересня 2018 року у Будинку дитини відбулася значуща подія: відкриття кабінету АВА-терапії.  Згідно статистичним даним, останнім часом значно збільшилась кількість дітей, які мають синдром аутизму. На сьогоднішній день одним з  ефективних засобів  корекції аутизму є метод прикладного аналізу, або АВА-терапія, тобто прикладний аналіз поведінки. Поведінкова корекція аутизму у дітей дуже важлива. ЇЇ головне завдання - допомогти дитині з певними порушеннями в розвитку адаптуватися до навколишнього середовища і прийняти в житті суспільства найбільш повноцінну участь. Ефективність роботи найбезпосереднішим чином залежить від кваліфікації фахівця. Тому спеціаліст установи пройшов спеціальне навчання за методикою АВА - терапії. Підготовку спеціаліста було здійснено  за рахунок благодійного фонду  "Hand of Hope".
Відремонтувати, зробити реконструкцію та придбати спеціальні меблі для нового кабінету допоміг Швейцарський благодійний фонд "Світлана". Дидактичний матеріал, навчальні посібники придбані за рахунок благодійного фонду Олени Куликової.

На відкриття кабінету прийшли співробітники установи. Сучасний, гарно та правильно оздоблений кабінет запрацював! Сподіваємось, він сподобається  і допоможе маленьким вихованцям пройти корекційне навчання у нашому закладі!

повернутись
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б