Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Подарунки від американськог...
15.08.19
Завершення акції від Укрпошти.
01.08.19
Наша екскурсія до зоопарку
26.06.19
Добрі справи продовжуються
25.06.19
Рассылка новостей
Всесвітній день інвалідів - привід до аналізу та вдосконалення.

Щорічно 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів. Ця пам'ятна дата нагадує усім про особливі потреби в житті цієї верстви населення, про нездатність маленьких та дорослих інвалідів обійтися без сторонньої допомоги з боку Держави, громадських об'єднань та кожного з нас. В 2009 році Україна ратифікувала Конвенцію ООН про права інвалідів та затвердила Державну цільову програму "Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів" на період до 2020 року. Колектив працівників будинку дитини, в межах умов і можливостей нашої установи, втілює в життя кожну строку цих документів.

В стінах нашого дому завжди знаходили притулок та отримували допомогу діти з особливими потребами. Сьогодні іх налічується 41, це майже 34% від усього дитячого контингенту. Із них: ДЦП мають 13 дітей, с-м Дауна 4 малюка, хромосомні порушення - 4, порушення аутичного спектру - 2, кардіопатії - 2, розщеплення твердого та мякого піднебіння - 2, ФАС - 2, розумову відсталість різної етіології - 6, епілепсію - 1, множинні вади здоров'я та розвитку - 5.

Кожен із них має кваліфікований догляд та медичну підтримку. Діти, які навіть мінімально здатні до навчання та розвитку, отримують педагогічний супровід.

В День інвалідів персонал служби реабілітації будинку дитини проаналізував свою роботу у напрямку вдосконалення медичного та педагогічного впливу на дітей з особливими потребами. За останній рік зроблено чимало: постійно створювались та створюються умови для комфортного утримання дітей-інвалідів та переорієнтації роботи на їх специфічні нужди, впроваджений та успішно діє проект для дітей першого року життя " Я все зможу, якщо мама поруч", відкрито кабінет АВА-терапії для дітей з розладами аутичного спектру, змінена методика обстеження малюків у відповідності до "Міжнародної класифікації функціонування і обмежень життєдіяльності та здоров'я" ВООЗ. Вісім спеціалістів пройшли перепідготовку у різних напрямках роботи з дітьми-інвалідами за сучасними міжнародно визнаними методиками.

Подальша робота буде базуватися на задачах реформування установи. Поступове перетворення будинку дитини на реабілітаційний центр на засадах "Національної стратегії реформування будинків дитини" спрямоване саме на збільшення послуг дітям з інвалідністю, на забезпечення їх якості, на попередження інвалідізації дітей, починаючі з раннього віку. (фото)


повернутись
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б