Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Привітання із Днем медичног...
14.06.19
Дякуємо за підтримку
09.06.19
Участь спеціалістів у науко...
07.06.19
Студенти - іноземці - дітям!
06.06.19
Рассылка новостей
Помічники Миколая продовжують дарувати радість!

   Свято Миколая – одне із найочікуваніших свят у році, наповнене душевним теплом, яскравими емоціями, світлом, веселощами і у цей день, вчергове приміряли на себе роль помічників Святого Миколая  - клуб  Rotary- Миколаїв. Для потреб усіх мешканців нашого дому були вручені сухофрукти :10 кг родзинок і 10 кг кураги, 70 комплектів подарункових пакетів з солодощами та 100 масажних килимків для профілактики плоскостопості та для зміцнення фізичного здоров'я малюків, а від студентів медичного інституту ЧНУ ім.Петра Могили - електронні настільні ваги, канцелярські приладдя та дитячий порошок.

  Невеличкий подарунок - новорічну ялинкову прикрасу ротарійцям змайстрували педагоги  разом із своїми вихованцями, як символ вдячності за участь у житті малюків.Наші друзі  привітали малюків з прийдешніми святами, побажали вірити у здійснення мрій, а також завжди бути під захистом Святого Миколая Чудотворця

   Продовжили цьогорічну зустріч із подарунками  представники ДП "Укрхімтранаміак" ,ТЦ "METRO Cash and Carry", учні Миколаївської школи №10 та морського лицею та Миколай від IT-компанії "NEXTEUM" , які  мали змогу поспілкуватися з усіма дітьми , відкрити разом подарунки , а радісна атмосфера у залі та дзвінкий дитячий сміх  стала найкращою винагородою для гостей. Дякуємо за турботу та увагу! (фото)
повернутись
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б