Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
До Міжнародного дня людини ...
21.03.19
Міжнародний день театру лял...
21.03.19
Акція від Укрпошти.
28.02.19
Перші кроки на шляху до хри...
25.02.19
Рассылка новостей
Помічники Миколая продовжують дарувати радість!

   Свято Миколая – одне із найочікуваніших свят у році, наповнене душевним теплом, яскравими емоціями, світлом, веселощами і у цей день, вчергове приміряли на себе роль помічників Святого Миколая  - клуб  Rotary- Миколаїв. Для потреб усіх мешканців нашого дому були вручені сухофрукти :10 кг родзинок і 10 кг кураги, 70 комплектів подарункових пакетів з солодощами та 100 масажних килимків для профілактики плоскостопості та для зміцнення фізичного здоров'я малюків, а від студентів медичного інституту ЧНУ ім.Петра Могили - електронні настільні ваги, канцелярські приладдя та дитячий порошок.

  Невеличкий подарунок - новорічну ялинкову прикрасу ротарійцям змайстрували педагоги  разом із своїми вихованцями, як символ вдячності за участь у житті малюків.Наші друзі  привітали малюків з прийдешніми святами, побажали вірити у здійснення мрій, а також завжди бути під захистом Святого Миколая Чудотворця

   Продовжили цьогорічну зустріч із подарунками  представники ДП "Укрхімтранаміак" ,ТЦ "METRO Cash and Carry", учні Миколаївської школи №10 та морського лицею та Миколай від IT-компанії "NEXTEUM" , які  мали змогу поспілкуватися з усіма дітьми , відкрити разом подарунки , а радісна атмосфера у залі та дзвінкий дитячий сміх  стала найкращою винагородою для гостей. Дякуємо за турботу та увагу! (фото)
повернутись
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б