Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
День вишиванки в Будинку ди...
21.05.20
Перший крок назустріч літу.
29.04.20
Підвищення рівня фахових зн...
22.04.20
З Великоднем!
17.04.20
Рассылка новостей
Завершення акції від Укрпошти.

 З 11 лютого до 31 липня цього року тривала акція Укрпошти та її партнерів - вітчизняних виробників різної продукції "Доступний розвиток для наших дітей". Мета заходу: привернути увагу суспільства до потреб та проблем маленьких громадян міста і області, забезпечити їм емоційну та моральну підтримку через насичення їх життя цікавими подіями та подарунками.

Разом з партнерами акції працівники Укрпошти підібрали певний асортимент дитячої літератури та наборів для творчості, які були представлені у відділеннях поштового зв'язку для реалізації за спеціальними цінами. Поштові відправлення на адресу дитячих будинків, а саме: упаковка для посилок, послуги з пакування та доставка здійснювалися за діючими  тарифами. Ми періодично знайомили вас зі змістом отриманих поштових відправлень. Наприклад: 

За лютий 2019 року 25 посилок отримав наш будинок дитини. А в них дитячі книжки, зміст яких не завжди доступний розумінню дітей раннього віку, шкільні зошити та декілька зношених речей. 

У березні 2019 року поступило ще 25 бандеролей. Із них: 9 відправлень з тонкими альбомами для малювання - по 1 шт.; 2 - з тонкими зошитами - по 1 шт.; 1 - з набором олівців із 4 шт.;   7 - з дитячими книжками та журналами - по 1 шт.; 3 - з книжками для дорослих - по 1 шт.; 2 - зі старим одягом; 1 - з упаковкою підгузків.

У квітні 2019 року ще 34 бандеролі отримав наш заклад: 3 бандеролі зі старими м'якими іграшками; 2 - із ношеним дитячим одягом; 2 - з настільними іграми "Географія світу" та "Подорож Україною"; 8 - з канцтоварами (16 шкільних зошитів та набір простих олівців); 1 - з пачкою паперу; 4 - з приладдям для малювання (6 розмальовок та 4 набори кольорових олівців; 2 - із старими пластиковими пірамідками; 6 - з дитячими книжками та 6 - з книжками , які не доступні сприйняттю за віком.

У наступні місяці все відбувалося аналогічно.

Персонал будинку дитини висловлює подяку усім громадянам, які не пошкодували своїх особистих коштів для наших малюків. Але впродовж зазначеного періоду актуальним було питання: "Навіщо витрачати кошти на пакування та відправлення одного шкільного зошита чи набору олівців, однієї книжечки чи старої пірамідки?" Значно дешевше та приємніше завітати з подарунками до будинку дитини. Усіх бажаючих допомогти малюкам чекаємо за адресою: м.Миколаїв, вул. Куротна 7-Б.  (фото) 


повернутись
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б