Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Подарунки від американськог...
15.08.19
Завершення акції від Укрпошти.
01.08.19
Наша екскурсія до зоопарку
26.06.19
Добрі справи продовжуються
25.06.19
Рассылка новостей
Міжнародний день театру ляльок.

21 березня Всесвітній день театру ляльок. Він широко відзначається в багатьох країнах світу не тільки професіоналами, а й шанувальниками цього виду мистецтва. Його різнобарв'я, дитяча безпосередність та стримана філософічність подобаються і дітям і дорослим. Не стоїть осторонь і колектив нашого будинку дитини.

Кожен педагог установи має навички використання в  роботі лялькового, тіньового, магнітного та інших видів театру. Активно задіюють їх педагоги при проведенні занять, режимних процесів, розваг, починаючі з першого року життя малюків. Залучають до участі і деяких вихованців.

Частий гість в установі і Миколаївський обласний театр ляльок. Його вистави приваблюють малюків яскравими декораціями та персонажами, гарним музичним супроводом, емоційною грою акторів.

Вже не раз ми висловлювали свою вдячність Сергію Заболотному. який є постійним спонсором проведення цих вистав в будинку дитини. І сьогодні ми ще раз дякуємо йому та представникам Церкви "Новый Завет", які самі готують лялькові вистави для наших вихованців за біблейськими канонами.

Світ лялькового театру не тільки сприяє розвитку наших дітей, але й допомагає виховувати у них позитивні моральні якості. Хай цей світ стане ближчим для кожного із нас!   (фото)

повернутись
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б