Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Можливості літнього оздоров...
10.07.20
С праздником вас, медицинск...
19.06.20
Добра традиція - відзначати...
18.06.20
Знаменний день не відміняєт...
01.06.20
Рассылка новостей
Вода-джерело життя! (до Всесвітнього дня води)

  Вода - чудове творіння, джерело сили і життя! З маленьких років ми звикаємо до чарівної краси природи. Вода -це не просто дар природи, а необхідний компонент життя.
 22 березня 2020 р. світова спільнота відзначає Всесвітній день води. Напередодні,19 -20 березня у нашому закладі пройшли тематичні заходи присвячені Всесвітньому дню води. Це свято покликане привернути увагу людства до проблеми стану навколишнього середовища. А виховувати бережливе ставлення до природних ресурсів важливо ще змалечку.
Проведенню Дню води у закладі передувала розвивальна діяльність дітей на тему: «Вода в природі. Життя у воді.» Надзвичайно пізнавальними були проведені з дітьми різноманітні форми роботи: читання художньої літератури , відгадування загадок, тематичні заняття та ігри з водою. Дошкільнята разом з вихователями вивчали, досліджували, порівнювали, малювали та розповідали про таку знайому і незнайому воду. 
У групах установи облаштовані дослідницькі куточки, де в залежності від віку дітей проводяться досліди та ігри з водою. Експериметальна діяльність  дивує дітлахів, викликає безліч запитань, дає можливість самостійно переконатися на практиці у дійсно незвичайних властивостях води.
Створена атмосфера в групах дозволила реалізувати кожній дитині свою пізнавальну активність та підвищити екологічну культуру. (фото)


 


 

повернутись
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б