Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Організація життєвого прост...
12.09.19
Обладнання для фізичного та...
05.09.19
День знань у нашому закладі
02.09.19
День Державного Прапора.
22.08.19
Рассылка новостей
День української вишиванки в будинку дитини.

  Сьогодні в Україні та ще у 9-ти країнах світу відзначають День вишиванки. Не дивлячись на те, що це молоде свято (його святкують з 2006 року), воно має свої традиції та звичаї. Кожен, хто надягає вишиванку у цей день стає його учасником. Найпростіші буденні справи у гарному українському вбранні набувають особливого емоційного забарвлення. Одягнувши вишиванку у цей день, ми підтримуємо національні традиції, єдність та злагоду в суспільстві, свідчимо, що цінуємо красу і невичерпний творчий потенціал нашого народу.

  Тому 16 травня з самого ранку будинок дитини розквітнув різнобарв’ям  українських вишиванок.  Дорослі і діти за власним бажанням залучилися до свята, яке не є державним чи релігійним.

Вже о 8 годині ранку головний лікар установи Литвинова О.І. у гарній вишиванці розпочала щоденну професійну оперативну нараду для працівників. В кожній групі малюки із задоволенням вбиралися в ошатний вишитий одяг, милуючись гарним вбранням один одного.

33 %  співробітників, які працювали у цей день, підтримали цю красиву українську традицію . Емоційно насиченим радістю та позитивною збудженістю видався цей день. Про справи його учасників  можна дізнатися зазирнувши у нашу галерею(фото)

повернутись
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б