Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Можливості літнього оздоров...
10.07.20
С праздником вас, медицинск...
19.06.20
Добра традиція - відзначати...
18.06.20
Знаменний день не відміняєт...
01.06.20
Рассылка новостей
Знаменний день не відміняється!

 Щороку у перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – радісне свято, яке  до душі усім: і дорослим, і дітям. Головна мета і призначення цього дня — нагадати про те, що діти потребують турботи, ласки, любові, уваги, нарешті, охорони їх законних прав та інтересів.
 

Вперше цей день пройшов в будинку дитини  у таких незвичних умовах, умовах карантину. Але карантин не привід зупиняти життя, не привід лишати малюків радощів свята. Тому працівники зробили усе можливе щоб впродовж дня створювати та підтримувати святковий настрій кожгого малюка.

В програмі були: музичний концерт, святкове частування, тематична спрямованність індивідуальних занять, розважальні ігри на свіжому повітрі та малювання на тему "Моя мрія". І хоча гостей та благодійників сьогодні, з відомих причин, не було, та кожен малюк все одно отримав смачний подарунок. Окрім того, деякі  наші постійні друзі, незважаючі ні на що, передали дітлахам іграшки, м'ячі для занать ЛФК, солодощі та фрукти. Від імені малюків дякуємо усім.

Зі святом дітей та дорослих будинку дитини!

На захисті інтересів та потреб кожного вихованця турботливі та небайдужі люди - працівники нашого закладу. Причому не тільки у День захисту дітей, а і щоденно, постійно та невпинно.  (фото)

повернутись
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б