Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Можливості літнього оздоров...
10.07.20
С праздником вас, медицинск...
19.06.20
Добра традиція - відзначати...
18.06.20
Знаменний день не відміняєт...
01.06.20
Рассылка новостей
Майстер-клас від Т.В. Скрипник

На базі нашого закладу разом із представниками наукового дослідно-практичного центру з питань інклюзії та реабілітації ЧНУ ім. Петра Могили (Сараєвою Н. В., Захаровою Л. Г.) пройшов майстер-клас від Скрипник Т.В «Основи сенсорно-моторної інтеграції для дітей з ООП»
    На сьогоднішній день сенсорна інтеграція (СІ) є одним з найпопулярніших методів роботи з дітьми. Метод, запропонований ерґотерапевтом Джин Айрес наприкінці 60-х років ХХ ст., має на меті сприяти здатності об'єднання декількох сенсорних стимулів, формуванню адаптивної відповіді (тобто цілеспрямованої, обґрунтованої відповіді на зміни, що відбуваються у довкіллі).
   У процесі сенсорної інтеграції мозок розпізнає, відбирає, інтерпретує, групує цю інформацію. Українська науковець Тетяна Скрипник звертається до теорії сенсорної інтеграції Дж. Айрес наголошуючи, що від успішного процесу правильного формування та інтеграції систем органів чуття залежить становлення схеми тіла, рухової координації, увага та емоційна рівновага, здатність до планування рухів.

Зустрітися із Скрипник Т.В. забажали психологи, логопеди, дефектологи ДНЗ, батьки дітей з особливими потребами, спеціалісти ІРЦ та  Будинку дитини. Загальна кількість присутніх досягла  46 людей. З великою зацікавленістю присутні ознайомилися із практичними та діючими методами роботи з дітьми, які мають розлади аутичного спектра. В процесі обговорення данної теми запрошені мали змогу задати питання та отримати конкретну, діючу відповідь. Надалі спеціалісти та зацікавлені педагоги з сенсорної інтеграції мають змогу відвідати семінари  Т.В.Скрипник в ЧНУ ім. Петра Могили, який відбудеться 6-7 червня 2019 р.  
  Враховуючи розглянуті аспекти 
правильного використання сенсорних стратегій, працюючи у співпраці із батьками , в режимі командної взаємодії , сподіваємось на успіх поставлених актуальних цілей.

Дякуємо організаторам семінару, майстер-класу та Т. В. Скрипник за цікаву та корисну зустріч!  (фото)

повернутись
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б