Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Увага! Важлива інформація!
13.01.20
Як малюки гостей зустрічали.
09.01.20
З Новим роком! З Різдвом Хр...
31.12.19
Новорічні дива!
26.12.19
Рассылка новостей
Організація життєвого простору - основа для повноцінного розвитку кожної дитини.

   Правильне та естетичне облаштування предметно-ігрового середовища у вікових групах будинку дитини стало сьогодні головним питанням огляду групових приміщень експертною групою спеціалістів установи на чолі з головним лікарем Литвиновою О.І.

Питання важливе та актуальне, бо саме розвивальне предметно-ігрове середовище надає дитині нову, невичерпну інформацію,  є незамінним засобом втілення ігрових задумів, забезпечує можливості для задоволення у грі соціальних, пізнавальних та естетичних потреб, сприяє творчому використанню різноманітних уявлень про навколишній світ.

Комісія зазначила, що групові осередки оформлені й наповнені матеріалами, посібниками та іграшками так, щоб підказати дітям вид діяльності та засоби дій, а у відповідних ігрових зонах – сюжет гри та можливості його реалізації. При цьому враховані вимоги відповідності предметного середовища віковим та руховим особливостям вихованців, їх інтересам та можливостям. Це дозволяє зробити навчально-виховний процес не тільки цікавим та змістовним, але й диференційованим.

Складовими середовища стали оновлені куточки книги та настільних ігор, зображувальної діяльності, фізичної культури, патріотичного виховання, праці та природи. В однієї із груп в куточку природи навіть зявилися нові мешканці- папуги.

Підсумком огляду стало визнання того, що зусиллями персоналу груп створені відповідні умови для необхідного балансу спільної та індивідуальної діяльності дітей,  для самостійної реалізації потреби виявлення власних здібностей та набуття життєвого досвіду.(фото)

повернутись
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б