Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Можливості літнього оздоров...
10.07.20
С праздником вас, медицинск...
19.06.20
Добра традиція - відзначати...
18.06.20
Знаменний день не відміняєт...
01.06.20
Рассылка новостей
Ще один крок на шляху реформування будинку дитини.

Ми вже повідомляли відвідувачів нашого сайту про поетапне реформування будинку дитини, яке згідно з Державною програмою повинно завершитися в 2023 році.

Першими кроками у цьому напрямку були: створення умов для утримання дітей з особливими потребами, впровадження різноманітних методик медичного та педагогічного впливу, надання допомоги малюкам 1-го року життя у присутності батьків для формування їх спроможності продовжувати роботу з дитиною вдома. 

Наступним кроком стало юридичне обгрунтування зміни статусу нашої установи. 10 вересня 2019 року 27 позачергова сесія обласної ради сьомого скликання приняла рішення про припинення діяльності Миколаївського обласного будинку дитини в результаті реорганізації шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний будинок дитини" Миколаївської обласної ради без скорочення ліжко-місць та медичного персоналу.

Цей крок надає фінансово-економічну незалежність нашому закладу. Після тарифікації послуг наші працівники отримають можливість надавати платні послуги дітям Миколаївщини. Слід зазначити, що для дітей і батьків ці послуги так і залишаться безкоштовними, а оплачувати їх буде держава через систему соціального захисту.

Співробітники будинку дитини вже зараз застосовують широкий спектр медичної та педагогічної допомоги дітям реабілітаційних груп та групи раннього втручання, що складає 39% від усього дитячого контингенту установи. 

повернутись
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б