Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Зустріч із казкою.
13.02.20
Хрещення - перше та найгол...
10.02.20
Увага! Зміни.
04.02.20
Зміцнення матеріально-техні...
28.01.20
Рассылка новостей
Арт-терапія без меж

     Завдяки нашим друзям - Швейцарському  БФ" Світлана" для педагогів нашого закладу з 19 по 23 листопада проводиться семінар за авторською методикою швейцарського професора  арт-терапевта Ханса Рудольфа.

   Навчальний матеріал курсу спирається  на базові положення загальної і дитячої психології про роль практичної діяльності в розвитку особистості, про специфіку та шляхи розвитку художньої творчості дитини. Метою викладання курсу є знайомство і практичне навчання використанню арт-терапії , як сучасного напрямку арт-педагогіки, її практичне застосування для розширення і поглиблення можливостей кожної людини.

  На думку майстра-тренера , спільні заняття сприяють обміну знаннями та досвідом щодо  застосування технік і методів арт-терапії, особливо, в момент, коли людині важливо отримати додаткову енергію для подолання труднощів або просто для переживання доленосних подій. Звернення до мистецтва, творчості, та інших форм творчого самовираження дієвий засіб підтримки та корекції психіки та поведінки. (фото)


повернутись
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б