Як малюки гостей зустрічали.

Відгомоніли новорічні свята... Багато мешканців нашого міста згадали про малюків будинку дитини у ці святкові дні. Хтось бажав поспілкуватися з ними та передати їм свої вже не потрібні у родині речі, хтось забажав пригостити їх солодощами та фруктами, хтось приготував цікаві вистави чи концертну програму, хтось порадував обновками одягу та предметами гігієни, іграшками та приладдям для дитячої творчості, спеціальним обладнанням для фізичного розвитку та медичними препаратами. І всі фотографувалися, фотографувалися, фотографувалися...

Персонал будинку дитини та наші вихованці щиро вдячні кожному, хто завітав на гостини. А гостей було чимало: це представники ОТР-банку, компанії "Пепсіко" та "Нібулон", Миколаївської прикордонної служби, обласної національної поліції, банку "Восток", компаній "Інветекс" та "Юнітус", ТОВ "Амальгама-люкс", фонду Герасюти, ініціативного співтовариства "Батьки поруч", приватних підприємств "Андросов А.В." та "Агро-темп", компанії "Ротарі -Україна", Церкви "Рух милосердя", мережі магазинів "Простор" та магазину "Колорит",  медичного центру "Валео", майстерні Tanja Klein, Зеленоярського ЗЗСО.

Багато студентів та школярів відвідали будинок дитини: студенти НУ ім. П. Могили, Аграрного університету, Миколаївського інституту права, воєнної кафедри університету ім.                      В. Сухомлинського, студенти Миколаївського державного коледжу економіки та харчових технологій; учні ЗОШ № 18, 19, 20 ,22, 34, гімназій №2 та №3, школи-інтернату №7,           2-го економічного ліцею, дитячої школи мистецтв.

Завітали з подарунками і приватні особи: Бабіна С., Вакарь Т., Василенко Г., Венус М., Гайдук Л., Кисильов А., Кулікова О., Кириєнко В., Ладовська М., Мальцева Л., Мартинюк В., Солонина Д., Саратура А., Стамат В., Ткаченко А., Тугарина Є., Томашевська Ю., Форунов С., а також родина Лєщенко.

Дарувати подарунки так само приємно як і їх отримувати. Особливо коли бачиш радість малечі та розумієш, що користь від твоєї участі реальна.  (фото)