Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
День вишиванки в Будинку ди...
21.05.20
Перший крок назустріч літу.
29.04.20
Підвищення рівня фахових зн...
22.04.20
З Великоднем!
17.04.20
Рассылка новостей
Театр у житті малюків!

27 березня 2020 р відзначається Міжнародний день театру. Це особливий день, коли гра перетворюється у справжнє життя... Це день вшанування театру як надбання культури, свято всіх робітників театру і його шанувальників.  Роль театру в розвитку дітей  очевидна. Він дає дітям знання про навколишній світ, вчить відрізняти добро і зло, викликає співчуття, дає змогу відчути себе сильним і щасливим, допомагає знайти радість і упевненість в своїх силах.

 Малюки Будинку дитини знайомляться з театром змалку. Вихователі установи вміло використовують різні види театру: лялькового, тіньового, пальчикового, іграшкового, магнітного...А діти старшого дошкільного віку здатні вже самостійно показувати та розповідати казочки малюкам.

Частий гість в установі і Миколаївський обласний театр ляльок. Його вистави приваблюють малюків яскравими декораціями та персонажами, гарним музичним супроводом, емоційною грою акторів.

Вже не раз ми висловлювали свою вдячність Сергію Заболотному. який є постійним спонсором проведення цих вистав в будинку дитини. І сьогодні ми ще раз дякуємо йому та представникам Церкви "Новый Завет", які самі готують лялькові вистави для наших вихованців за біблейськими канонами.

Світ лялькового театру не тільки сприяє розвитку наших дітей, але й допомагає виховувати у них позитивні моральні якості. Хай цей світ стане ближчим для кожного із нас! (фото)

повернутись
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б