Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Можливості літнього оздоров...
10.07.20
С праздником вас, медицинск...
19.06.20
Добра традиція - відзначати...
18.06.20
Знаменний день не відміняєт...
01.06.20
Рассылка новостей
Перший крок назустріч літу.

Традиційно напередодні літа в будинку дитини проводиться ретельний огляд групових ігрових майданчиків.Це перший крок підготовки до оздоровчого сезону. Виявити досягнення та недоліки готовності до перенесення життя дітей на свіже повітря - мета цього заходу. Попереду травень, період виправлення виявлених недоліків, виконання рекомендацій від компетентної комісії, отримання необхідної допомоги від адміністрації  та господарчої служби установи.

В останній час капітальний ремонт дитячих майданчиків зробив їх не тільки зручними та травмонебезпечними, але й настільки однаковими зовні, що працівникам груп стало складніше надавати їм естетичної індивідуальності. Але постаралися усі. Цього року спрямованність огляду  - наявність обладнання та матеріалів для забезпечення найрізноманітнішої діяльності малюків влітку. Працівники продемонстрували кропітку роботу щодо упорядкування стаціонарних обєктів на майданчиках, для забезпечення гігієничних вимог, для підбору іграшок та посібників для дитячої зайнятості. Показали, що практично готові до оздоровчого сезону.

Огляд виявив, що параметри оснащення майданчиків сходні бо мають одне джерело отримання книжок, іграшок, матеріалів для зображувальної діяльності і т. і. Виникають питання: - по-перше: якщо умови тепер в усіх майже однакові, чи є сенс у проведенні заходу такого масштабу? Чи не доцільніше вирішувати питання підготовки до оздоровчого сезону в робочому режимі?

 - по-друге: чи можемо ми стверджувати, що діти гуляють на свіжому повітрі? Покриття майданчиків має чітко виражений неприємний хімічний запах, який посилюється під час літньої спеки.

Питання для обмірковування та обговорення... (фото)


повернутись
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б