Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Можливості літнього оздоров...
10.07.20
С праздником вас, медицинск...
19.06.20
Добра традиція - відзначати...
18.06.20
Знаменний день не відміняєт...
01.06.20
Рассылка новостей
День народження як спільне досягнення.

 Щомісячно працівники будинку дитини влаштовують малюкам святкування їх днів народження. Але про одне з них треба сказати окремо.

Сьогодні маленькому Ярославу Т. виповнилося 2 роки. 2 роки постійної боротьби за його існування у нашому світі. Народилася дитина дуже слабкою з компенсованою вадою серця і з потребою його пересадки. Вже з трьохмісячного віку хлопчик проживає в паліативній групі нашої установи. До півторарічного віку перебував на зондовому годуванні, потребує специфічного догляду та підтримки. Досі самостійно не сидить та не стоїть, дуже маленький та слабкий. Але усупереч усім прогнозам спеціалістів, які після кожного огляду пророкують йому термін проживання від двох тижнів до місяця,  живе та поступово розвивається. А консультували Ярославчика багаторазово: кардіологи обласної клінічної лікарні, Києвського дитячого кардіоцетру, інституту серця Б. Тодорова, центру дитячої кардіології І. Ємця.

Батьки багатодітної родини відвідували сина тільки 1 раз, навіть на суд, де їх позбавили  батьківських прав, не з'явилися. Тому "батьками" йому стали працівники будинку дитини. Вони ретельно забезпечують непростий специфічний догляд, радіють кожному найменшому досягненню дитини (вмінню їсти з ложки, промовляти перші белькотні слова...) Саме вони замовили для малюка святковий торт, вручили подарунки, влаштували веселу розвагу. Бо цей день народження став особливим святом для усіх, хто опікується Ярославом, як день радощі та спільних досягнень.

повернутись
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б