Будинку дитини 100 років!

100 років існування - поважна та урочиста дата для будь-якого закладу, особливо для такого специфічного як будинок дитини . Його історія це 100 років турботи про малюків залишених без батьківського піклування, про їх майбутнє; це тисячі дитячих доль, надій та сподівань. Протягом 100 років будинок дитини був для дітей надійним захистом від життєвих негараздів, теплою та затишною домівкою для тих, чий життєвий старт розпочався з суспільного виховання, з особливостей здоров'я та розвитку.

      Історія країни та нашого дому нерозривно зв'язані. Усі труднощі та біди суспільства протягом сторіччя впливали і на наше життя: на формування контингенту дітей, на умови їх утримання, на зміст нашої роботи. Ось і сьогодні як для країни так і для будинку дитини не найкращі часи. За 100 років у країні не зникла потреба у закладах такого типу, бо від несподіваних негативних подій у житті не застрахований ніхто. І працівники будинку дитини саме ті люди які приходять на допомогу за таких обставин: доглядають за малюками, лікують їх, навчають, виховують та за можливістю влаштовують у родини.

     Робота тут нелегка та відповідальна, тому деякі працівники швидко відмовляються від неї. Але ті, хто вважає "суспільних" дітей своїми, рідними, улюбленими, працюють  у закладі  багато років, щиро віддаючі малюкам тепло своїх сердець та турботливих рук. В колективі будинку дитини 58 осіб працювали та працюють тут більше 25 років. Із них найбільше: медсестра Смутченко Л.А. - 48 років, медсестра Корецька А.І. - 45 років, молодші медсестри Павленко Н.П.  та Моісеєва О.П. - 43 роки, медсестра Тонконогова З.М. - 42 роки, повар Пінчукова А.І. - 40 років, головний лікар Литвинова О.І. - 37 років, медсестра Хіщенко А.В. та молодша медсестра Кравчук Л.І. - 35 років, медсестри Калмиш Г.К. та Фомінова Л.М. - 32 роки, медсестра Єрмак З.В., комірник Сухаренко Л.Є. та донорська сестра Александровська Т.С. - 30 років.

     Колектив пишається і своїми досягненнями. Зараз наш будинок дитини сучасна установа, яка безкоштовно надає медичні та педагогічні послуги не тільки дітям залишеним без батьківського піклування а й малюкам з особливими потребами із родин Миколаєва і області. Все це разом із гарними умовами проживання і повноцінним харчуванням, привертає увагу до нашої установи, викликає прагнення батьків влаштовувати до нас своїх дітей з надією на ефективність реабілітаційного впливу.

     Будинок дитини поступово та невпинно реформується. І незважаючі на свій поважний 100-річний вік, сьогодні це сучасний заклад з кваліфікованим та працездатним персоналом.

     Усіх працівників вітаємо з ювілеєм!      Святкові заходи відкладаються у зв'язку з карантином.

Будемо сподіватися на краще...