Група раннього втручання збільшує контингент маленьких пацієнтів.

Напередодні дня Святого Миколая кількість ліжок в групі раннього втручання нашого будинку дитини суттєво збільшилася. Завдяки спосорській допомозі Швейцарського благодійного фонду "Світлана" обладнані дві нові чотиримісні палати для малюків раннього віку з батьками із Миколаєва та області. Ця група для дітей, які від народження мають проблеми зі здоров'ям. Допомога медичного та педагогічного спрямування на етапі раннього розвитку призвана посприяти активізації компенсаторних механізмів дитячого організму. Окрім цього у батьків є можливість поспілкуватися із спеціалістами різного профілю, поставити їм питання, які хвилюють, отримати необхідні консультації та тренінги, навчитися організації життя дитини з особливими потребами.

 

Для відкриття двох нових палат проведена велика підготовча робота: зроблений ремонт у приміщеннях, встановлено нове сантехнічне обладнання, закуплені нові меблі та побутова техніка. 100 тис. гривень виділив на це Швейцарський благодійний фонд. Багато робіт виконано руками персоналу нашої установи.

 

І ось вже нові маленькі пацієнти користуються спектром медичних та педагогічних послуг. Вдячність усім, хто долучився до цієї важливої справи, висловлюють замість них їх матусі.  (фото)