Група паліативної допомоги в будинку дитини.

В будинку дитини створена та функціонує група паліативної допомоги для малюків з тяжкими розладами жттєдіяльності, які мають умови обмеженого прогнозу життя чи сумнівні прогнози одужання чи покращення стану або повноцінного відновлення.

Зрозуміло, що персонал такої групи має найвищу медичну кваліфікацію, у разі потреби може надати невідкладну допомогу в складних ситуаціях. Одночасно і в день і в ночі в групі працюють  дві медичні сестри та одна молодша медсестра, які керуються вказівками лікуючого лікаря та спеціалістів специфічних профілів.

Надання паліативної допомоги починається від моменту постановки діагнозу невиліковного прогресуючого захворювання і продовжується до досягнення дитиною 6 років 11 місяців або до закінчення періоду скорботи. Незважаючи на важкий стан кожної дитини, її намагаються навчити їсти, виконувати доступні гігієнічні процедури. Її розважають та емоційно підтримують через особистісне спілкування.

Сьогодні в групі живуть 8 дітей. Для них створені відповідні умови утримання, є спеціальні пристрої та обладнання. Для них передбачено дієтичне чи специфічне годування у відповідності до діагнозу та індивідуальних можливостей.

Група паліативної допомоги - це ще один крок в системі надання нашою установою  реабілітаційних послуг.   (фото)