День Святого Миколая!

Життя не стоїть на місці незважаючи на будь-які негаразди в суспільстві та світі. Неможливо завжди ховатися від ковіду, скасовуючі усі свята, традиції, бажання...

На календарі День Святого Миколая! Зробити його святковим, веселим і цікавим для малечі будинку дитини та водночас безпечним для них - було головною метою всього персоналу установи. Вперше за декілька років свято проведено без жодного гостя, без жодного глядача із числа робітників. Тому маленькі ялинки та зайчата, ведмедики та янголята старано співали, танцювали та розповідали вірші тільки Святому Миколаю та один одному. А щоб свято було цікавим та веселим педагоги наповнили його численними сюрпризами, розвагами, подарунками.

Перші подарунки малюки знайшли вранці під подушкою, інші отримали під час музичного свята. Кількість подарунків цього року значно поменшала, бо у вшануванні Святого Миколая разом з працівниками Будинку дитини прийняли участь тільки справжні благодійники та друзі, для яких радість малечі значно важливіша ніж бажання пофотографуватися на тлі сиротинця. Небайдужі громадяни нашого міста цього року просто передали свої подарунки і вітання малюкам. Це іграшки та солодощі, одяг та предмети гігієни, харчові продукти та памперси від Миколаївського Аграрного університету, Миколаївської спеціалізованої школи №6, вихованців 41гімназії,  учнів Баловнянської  ЗОШ, МЗОШ I-III cт № 17 ім. Саражана В.І, Secret Santazini та іменні подарунки  від Благодійного фонду "Твоя опора".

Ми особливо вдячні кожному, хто привітав наших вихованців. Зі святом вас! (фото)

Здоров'я, наснаги, втілення у життя найзаповітніших мрій.