Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Можливості літнього оздоров...
10.07.20
С праздником вас, медицинск...
19.06.20
Добра традиція - відзначати...
18.06.20
Знаменний день не відміняєт...
01.06.20
Рассылка новостей
НОВИНИ

10.07.2020 Можливості літнього оздоровлення.

Сонце, повітря та вода! Викристання цих усім відомих природних факторів стає найбільш актуальним влітку. Максимально задіяти їх для зміцнення здоров'я та імунітету дітей - головна мета персоналу груп будинку дитини у цей період.

Протягом дня уся діяльність наших вихованців організовується на групових та оздоровчому майданчиках, в парковій зоні установи. Частішими стають екскурсії за межі закладу у незвичний для малюків оточуючий світ.

Найбільш улюблена справа для дітей влітку - водні процедури. Про це свідчать яскраві дитячі емоції та прагнення подовжити час ігор з водою та плескання в басейні. 

Влітку змінюється і раціон харчування кожної дитини. Щодня діти отримують свіжі овочі, фрукти, ягоди для насичення організму необхідними вітамінами.

Цікаво, корисно, весело, смачно - так проводять оздоровчий сезон в будинку дитини!  (фото) 


 
дивитися далі
19.06.2020 С праздником вас, медицинские работники!

На вопрос: "Что самое главное в жизни?", каждый уверенно скажет:"Здоровье", и в случае необходимости с надеждой и доверием обратится к медицинским работникам. Ведь именно они приходят на помощь взрослым и детям в период болезни, подскажут пути профилактики заболеваний, научат вести здоровый образ жизни. Значит профессия медицинского работника самая важная и нужная в любое время, в любом возрасте, в любом обществе.

С праздником вас, медицинские работники дома ребенка!

Мы ценим и уважаем ваш труд, постоянную готовность помочь и словом и делом; видим ваше заботливое отношение к детям и вашу любовь к ним.

Здоровья Вам, благополучия, неиссякаемого оптимизма!

Торжественные мероприятия в честь профессионального праздника проходили в русском драматическом театре от Николаевской облгосадминистрации, в управлении охраны здоровья и в нашем доме ребенка  (фото)


 
дивитися далі
18.06.2020 Добра традиція - відзначати ювілей благодійними справами.

Сьогодні наші партнери та спонсори працівники Укрсіббанку відзначають свій ювілей - 30 років роботи на банківському ринку України. Вже традиційним для працівників банку стало відзначати свій день народження не тільки святковими заходами для персоналу, а й благодійними вчинками по відношенню до мешканців будинку для літніх людей та інтернатних закладів, участю в організації різних заходів для жителів регіону, висадкою дерев для покращення екологічного стану міста... Сьогодні у сферу доброчинності потрапив і наш будинок дитини. Малюки отримали від Укрсіббанку апарат для створення мильних бульбашок. Перші випробування пройшли вдало та весело.

Дякуємо усім працівникам банку і вітаємо їх з ювілеєм установи.

Успіхів! Процвітання! Задоволених клієнтів!

 
дивитися далі
01.06.2020 Знаменний день не відміняється!

  Щороку у перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – радісне свято, яке  до душі усім: і дорослим, і дітям. Головна мета і призначення цього дня — нагадати про те, що діти потребують турботи, ласки, любові, уваги, нарешті, охорони їх законних прав та інтересів.
  Вперше цей день пройшов в будинку дитини  у таких незвичних умовах, умовах карантину. Але карантин не привід зупиняти життя, не привід лишати малюків радощів свята. Тому працівники зробили усе можливе щоб впродовж дня створювати та підтримувати святковий настрій кожгого малюка.

В програмі були: музичний концерт, святкове частування, тематична спрямованність індивідуальних занять, розважальні ігри на свіжому повітрі та малювання на тему "Моя мрія". І хоча гостей та благодійників сьогодні, з відомих причин, не було, та кожен малюк все одно отримав смачний подарунок. (фото)

 
дивитися далі
31.05.2020 День народження як спільне досягнення.

Щомісячно працівники будинку дитини влаштовують малюкам святкування їх днів народження. Але про одне з них треба сказати окремо.

Сьогодні маленькому Ярославу Т. виповнилося 2 роки. 2 роки постійної боротьби за його існування у нашому світі. Народилася дитина дуже слабкою з компенсованою вадою серця і з потребою його пересадки. Вже з трьохмісячного віку хлопчик проживає в паліативній групі нашої установи. До півторарічного віку перебував на зондовому годуванні, потребує специфічного догляду та підтримки. Досі самостійно не сидить та не стоїть, дуже маленький та слабкий. Але усупереч усім прогнозам спеціалістів, які після кожного огляду пророкують йому термін проживання від двох тижнів до місяця,  живе та поступово розвивається. А консультували Ярославчика багаторазово: кардіологи обласної клінічної лікарні, Києвського дитячого кардіоцетру, інституту серця Б. Тодорова, центру дитячої кардіології І. Ємця.

Батьки багатодітної родини відвідували сина тільки 1 раз, навіть на суд, де їх позбавили батьківських прав, не з'явилися. Тому "батьками" йому стали працівники будинку дитини. Вони ретельно забезпечують непростий специфічний догляд, радіють кожному найменшому досягненню дитини (вмінню їсти з ложки, промовляти перші белькотні слова...) Саме вони замовили для малюка святковий торт, вручили подарунки, влаштували веселу розвагу. Бо цей день народження став особливим святом для усіх, хто опікується Ярославом, як день радощі та спільних досягнень.

 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б