Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Театральна вистава - захопл...
08.06.18
Світ природи стає ближчим.
07.06.18
Таїнство Хрещення наших малят
05.06.18
День захисту дітей.
01.06.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

08.06.2018 Театральна вистава - захоплююче дійство.

   Ляльковий театр- це  мистецтво, з яким наші педагоги знайомлять  вихованців  з раннього віку, а професійні вистави від Миколаївського театру ляльок дають змогу краще відчути казковість атмосфери, захоплюють музичним оформленням. Після невеликої розлуки з театром, сьогодні відбулася зустріч із казкою «Гуси - лебеди», яка створила гарний настрій, збагатила враженнями, викликала позитивні емоції, сприяла моральному вихованню наших дітей.

Дякуємо працівникам театру. До нових зустрічей!  
 
дивитися далі
07.06.2018 Світ природи стає ближчим.

Ви помічали як змінюється вираз обличчя у людини, яку запрошують до зоопарку? Він стає дещо відстороненим, замрійливим, іноді трохи збудженим. Тому що відвідати зоопарк це наче поринути в інший світ, залучитися, хоча і не надовго, до іншого життя, пізнати щось нове та цікаве. Бо кожен з нас неодноразово бував у цій оазі природи та уявляє що його очікує.

Інша справа - наші діти. Більшість з них ніколи в зоопарку не бувала. І хоча періодично наших малюків вивозять туди за кошти приватної особи Сергія Заболотного, та контингент вихованців постійно змінюється. Якщо одного разу туди потрапляють одні діти, то наступного разу зовсім інші. Тому на запрошення до зоопарку у малюків, зазвичай, не виникає особливих емоцій. Все кардинаольно змінюється наприкінці екскурсії. Величезна кількість вражень навіть приголомшує дітлахів. Для них це не тільки вир позитивних емоцій, але й можливість розширити світогляд, навчитися піклуватися про оточуючих, засвоїти певні правила поведінки.

Ще довго згадують малюки про побачене, розповідають про це близьким дорослим і мріють знову повернутися у цей дивовижний світ.(фото)

 
дивитися далі
05.06.2018 Таїнство Хрещення наших малят

   Для того, щоб робити добро потрібно мати бажання принести радість в чиєсь життя, докласти до цього трохи зусиль і вірити в Божу допомогу. Та чи є зараз в нашому неспокійному світі місце для свята, любові та добра? Кожен має свою відповідь.А вихованці нашого закладу точно знають що є. І таким святом для них стало Таїнство Хрещення, яке було проведено 5 червня 2018 року у залі нашої установи. Діти від яких відмовилися власні батьки, тепер мають хрещених батьків. Звершив Таїнство протоієрей Свято-Миколаївської соборної Церкви отець Михайло. Батюшка звернувся до присутніх зі словом, у якому зокрема розповів про важливість духовного народження і привітав усіх зі звершенням Таїнства.

Хрещення малюків періодично відбувається в установі. Багато працівників Будинку дитини мають хрещенників, яких не тільки люблять, а і стараються виховати у них усі християнські чесноти.
 
дивитися далі
01.06.2018 День захисту дітей.

Уже традіційно 1 червня відзначається  Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Це не тільки одне із самих радісних та улюблених свят малечі, але й нагадування дорослим про те, що діти потребують постійного піклування та захисту: захисту прав, здоров'я та життя. Цей день завжди відзначають весело: влаштовують святкові ранки, концерти, театралізовані дійства, мета яких  привернути увагу до проблем дітей. Малюки нашої установи ретельно та старанно готувалися до цього свята. Вивчали вірші, розучували таночки та пісні. Приготування розпочалися з самого ранку: діти повторювали вірші, надівали святкове вбрання, а дівчаткам робили гарні зачіски. Цього дня до дітей завітали наші друзі, спонсори, батьки реабілітаційних груп та просто небайдужі люди. Це начальник служби у справах дітей Кравченко Ю.В., О.Кулікова, лікар інфекційної лікарні , наш давній спонсор Полторацька І.Л, торговий центр"Метро", студенти медичного коледжу, представники церкви "Новий Завет", ОТР банк, начальник кримінальної поліції у справах дітей Заводскього відділу Д.В.Петровький та "Амальгама Люкс". Вихованці отрималі безліч подарунків: дидактичні посібники, іграшки, солодощі, пемперси, хозтовари, одяг та медикаменти.

Після  свята дітей чекали солодкі та смачні подарунки  у групах. Постаралися і вихователі груп: підготували для малечі незабутнє продовження часу. (фото)

 
дивитися далі
31.05.2018 Веселе свято із Ротарі

   Напередодні одного з найстаріших міжнародних свят радості й надії, що відзначається в перший день літа  до нашого закладу завітали добрі друзі Ротарі із студентами Миколаївського коледжу культури та мистецтв із незвичайною програмою "Морські пригоди". Разом із казковими персонажами наші малята вирушали на пошук скарбів.По дорозі мандрівників очікували зустрічі із туземкою Ліло, разом долали перешкоди та допомогали капітану. Море позитивних емоцій, радості та сміху відчула кожна дитина, дивуванню дітей не було меж.

Під час шоу "Мильні Бульбашки"  раділи не тільки малюки, а й ті, хто ними опікується щодня – вихователі, помічники вихователів, медичні працівники, які зігрівають теплом, турботою і любов’ю  маленькі серця
Для потреб усіх мешканців нашого закладу були вручені більше 35кг смачної та поживної полуниці, а для дитячих розваг та розвитку - багато пристроїв для створення мильних бульбашок та арт-матеріали для творчої діяльності малюків.

Дякуємо за вашу чуйність та небайдужість !(фото)


 
дивитися далі
567891011121314
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б