Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Оздоровлення - головна мета літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Нові ігрові комплекси на ма...
11.04.17
Змалечку до християнських ч...
10.04.17
Весняне оновлення довкілля.
24.03.17
Всемирный день гражданской ...
01.03.17
Рассылка новостей
НОВИНИ

11.04.2017 Нові ігрові комплекси на майданчиках

Дитячі майданчики, розташовані на території будинку дитини поповнилися новими ігровими комплексами, які з'явилися завдяки спонсорській допомозі. Ініціатором облаштування території установи стала Оксана Грабленко. Вона поцікавилася в адміністрації існуючими проблемами, зрозуміла, що необхідності закладу вельми затратні та створила добровільну громадську групу  Viber, яка сьогодні налічує 143 особи. Кошти зібрані активістами вже витрачалися ними на закупку сухожарочної шафи, бактерицидних рециркуляторів. Тепер на черзі облаштування дитячих ігрових майданчиків. У подарунок від спонсорів наші діти отримали нові гойдалки, пісочниці, які відповідають екологічним вимогам та правилам безпеки. Окрім різнокольорових гірок на майданчиках встановлюють ігрові будиночки. 

Найкращим відпочинком від розумової праці і нервового напруження для дітей є активний відпочинок. Він є природною потребою дитячого організму. Розваги на свіжому повітрі допомагають дітям розвиватися фізично та приносять масу позитивних емоцій.

Дякуємо за яскраве обладнання для дитячих активних ігор!

 
дивитися далі
10.04.2017 Змалечку до християнських чеснот.

Напередодні найвеличнішого християнського свта Великодня до малюків будинку дитини завітали представники Церкви "Новый завет" з метою познайомити дітлахів з першими постулатами християнства, викликати позитивні емоції до образу Спасителя. Зробили це через лялькову виставу "Зернятко" та розважальні ігри. Можливо не кожен із дітей усвідомив зміст дійства, але яскравість та музичність вистави зацікавила багатьох маленьких глядачів, а солодке печиво наприкінці заходу підкріпило позитивне сприйняття таких християнських чеснот як віра у Христа, сила молитви, радість спасіння.
 
дивитися далі
24.03.2017 Весняне оновлення довкілля.

Традиційно з приходом весни дбайливі господарі починають турбуватися про чистоту та благоустрій того середовища в якому проживають. З першими теплими днями це питання стає особливо актуальним і у нашому будинку дитини, адже довести до ладу його велику територію не так вже й просто. Весь персонал установи докладає чималих зусиль щоб зібрати сміття на групових та ігрових майданчиках, в реабілітаційній та парковій зонах, на численних квітниках та господарчому дворі; щоб провести необхідний ремонт парканчиків, лавок, ігрового обладнання, об'єктів ландшафтного дизайну.

На допомогу приходять і волонтери. Невеличку липову алею висадили сьогодні представники ТОВ"Техніка та технології"

Зробити оточення малюків безпечним, комфортним, естетично привабливим - спільна мета усіх дорослих.  (фото)

 
дивитися далі
01.03.2017 Всемирный день гражданской защиты

Ежегодно 1 марта отмечается Всемирный день гражданской обороны. Отмечается он с той целью, чтобы привлечь общественное внимание к важным задачам, выполняемым национальными службами гражданской защиты и обороны: спасению жизни и окружающей среды. Задания, которые стоят перед национальными службами гражданской обороны большинства стран мира связаны сегодня в основном с проблемами мирного времени, что позволяет говорить именно о гражданской защите населения, а не о гражданской обороне. В настоящее время произошла переориентация от заданий военного характера к реагированию на чрезвычайные ситуации мирного времени, в случае их возникновения. 


 
дивитися далі
01.03.2017 Проект Мистецтво лікує від Ротарі-клубу.

  У рамках проекту "Мистецтво лікує"  Ротарі Клуб Миколаїв провів першу акцію завдяки якій наш кабінет  педагогічної арт-терапії поповнився різноманітними образотворчими матеріалами для занять на суму 1 тис.174 гр. Члени клубу прийняли рішення про застосування цього проекту на постійній основі. Кураторами проекту є члени клубу Марина Горбунова та Ірина Рижкова.  Для підтримки безперервного функціонування кабінету арт-терапії ротарійці Миколаєва передали комплекти офісного та  кольорового паперу , картону, гуаші та пальчикові фарби, набори кольорових і воскових олівців, клей, набори пластиліну та тіста для ліплення. Дякуємо нашим друзям  за допомогу та чуйне ставлення до потреб наших творчих малюків.    

 
дивитися далі
567891011121314
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б