Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Весняне свято - поетично та...
13.04.18
День розповсюдження інформа...
02.04.18
Міжнародний день людини з с...
21.03.18
Взаємодія лікарів будинку д...
14.03.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

13.04.2018 Весняне свято - поетично та пізнавально

Весняне свято традиційно влаштовують для своїх вихованців педагоги будинку дитини. Цього року воно відбулося в музичній залі установи 13 квітня. Викликати емоційне сприйняття поетичних рядків та пісень про цю чудову пору року, пригадати прикмети весни та відобразити їх через інсценування та ігри - ось основна мета святкового дійства. Серед глядачів були присутні: представники ТОВ "Перша логістична компанія" та студенти ВПУ-7, батьки дітей реабілітаційних груп та працівники будинку дитини. Виступи бджілок, мурашок та кульбабок потішили глядачів, а їх щирі оплески показали маленьким артистам , що їх старання були не марними, що їх виступи до вподоби і дорослим і дітям. (фото)
 
дивитися далі
02.04.2018 День розповсюдження інформації про аутизм.

Працівники будинку дитини не з чуток знають про аутизм. З цією проблемою психічного розвитку дитини їм доводиться стикатися щоденно. Якщо раніше серед контингенту вихованців то були поодинокі випадки, то з відкриттям реабілітаційних груп у 2010 році, кількість аутистів складає від 17 до 25% (в 2018) від загальної кількості дітей, які підлягають реабілітації. В реальності цей відсоток ще більший, бо часто у дитини симптоматика є, а діагнозу немає, бо батьки відчайдушно опираються цьому діагнозу, намагаються сховатися від існуючої проблеми. "Переросте, він просто не хоче підкорятися правилам, дома він геть інший..." - кажуть вони та прагнуть перекласти її вирішення на чужі плечі.
 
дивитися далі
21.03.2018 Міжнародний день людини з синдромом Дауна.

 Сьогодні, 21 березня, в різних куточках планети відзначають Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Це захворювання є найбільш поширеним генетичним захворюванням у світі. В 2011 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 21 березня Днем людей з синдромом Дауна. Так з'явилася можливість сучасному суспільству більше дізнатися про захворювання.

На сьогоднішній день у Будинку дитини знаходяться троє малят із синдромом Дауна.   Спеціалісти  прагнуть створити для них всі умови для розвитку та соціалізації в суспільстві. Як і інші  діти, діти з синдромом Дауна всі абсолютно різні. В кожного свій характер, тип темпераменту, звички, улюблені ігри і книги. Тому для кожної конкретної дитини командою спеціалістів розробляються індивідуальні маршрути розвитку. 

 
дивитися далі
14.03.2018 Взаємодія лікарів будинку дитини з фахівцями інших лікувальних установ.

Сьогодні в будинку дитини працює 8 лікарів: 1 лікар-невролог, 1 - кардіолог та 6 педіатрів, які надають медичну допомогу маленьким мешканцям нашої установи, корегують забезпечення особливого догляду та вигодовування. Але часто здоров'я наших дітей потребує допомоги і інших медичних фахівців. Її надають спеціалісти обласної дитячої лікарні, міських дитячих лікарень, приватні медичні центри. Ортопеди та офтальмологи, імунологи та дерматологи, інфекціоністи та психіатри, фахівці інших спеціальностей за направленням наших лікарів в індивідуальному режимі консультують малюків, встановлюючі точний діагноз, призначаючі потрібне лікування чи протезування; за необхідністю госпіталізують їх.

В окремих випадках головний лікар установи домовляється про допомогу дітям залишеним без батьківського піклування, які мають важкі вади здоров'я та розвитку з провідними спеціалістами науково-дослідницьких медичних центрів в Києві, Харкові, Одесі. Окрім лікування діти отримують тут і оперативне втручання. Малюки, які потребують відновлювального лікування при патологіях опорно-рухового апарату, мають змогу пройти курс реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавця. 


 

 
дивитися далі
06.03.2018 Первые шаги в работе группы раннего вмешательства для малышей с мамами.

С января 2018 года в доме ребенка функционирует группа раннего вмешательства для малышей первого года жизни, которые имеют проблемы здоровья и развития связанные с внутриутробным формированием плода, осложненными родами, неблагоприятной наследственностью. В числе первых пациентов этой группы трехмесячный Ярослав, мама которого делится своими впечатлениями от полученного комплекса реабилитационных услуг.


Случилось так, что наш сынишка после рождения нуждается в разностороннем и длительном лечении. Помощь и поддержку мы нашли в доме ребенка. О существовании реабилитационной группы в этом учреждении нам подсказала Мартьянова Н.И.- заведующая отделением областной детской больницы. Путевка выдается на 30 дней, пребывание и матери и ребенка, реабилитационные мероприятия здесь бесплатные.

Была приятно удивлена: индивидуальные палаты, хорошая игровая комната, гигиенический блок. Везде чистота. Хорошее питание и для мамы и для ребенка. Внимательный персонал.

Ребенка осматривают различные специалисты и подбирают индивидуальный комплекс реабилитационных действий. С нами работали невролог, врач-педиатр, логопед, массажисты.

Искренне благодарна за доброе отношение и профессионализм. 

 
дивитися далі
567891011121314
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б