Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Подарунки від американськог...
15.08.19
Завершення акції від Укрпошти.
01.08.19
Добрі справи продовжуються
25.06.19
Дякуємо за підтримку
09.06.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

15.08.2019 Подарунки від американського благодійного фонду допомоги сиротам.

Віце-президент американського благодійного фонду допомоги сиротам Джонатан Совернс у липні 2019 року відправив на адресу нашого будинку дитини дуже важливі для нас та необхідні речі, а саме: монітор BenQ PD3200U, клавіатури Apple Magic Keyboard, ком'пютер Apple Mac Mini, ком'пютер HP Spectr х360, планшет Microsoft Surface Go,  Apple USB Superdrdrive. Ця оргтехніка допоможе в роботі лікарям та педагогам, забезпечить малюків навчанням з використанням новітніх комп'ютерних технологій.

Окрім оргтехніки ми отримали і мультиварку Redmond RMC-PM380, яка стала у пригоді мешканцям групи раннього втручання, а чудовий дитячий одяг порадував дітей залишених без батьківського піклування.

Це вже не перші подарунки від цієї організації.

Адміністрація та персонал будинку дитини висловлюють щиру подяку усім учасникам благодійного фонду та його керівнику Джонатану Совернсу за суттєвий вклад в організацію роботи нашої установи, за надану можливість її покращення.

 
дивитися далі
01.08.2019 Завершення акції від Укрпошти.

З 11 лютого до 31 липня цього року тривала акція Укрпошти та її партнерів - вітчизняних виробників різної продукції "Доступний розвиток для наших дітей". Мета заходу: привернути увагу суспільства до потреб та проблем маленьких громадян міста і області, забезпечити їм емоційну та моральну підтримку через насичення їх життя цікавими подіями та подарунками.

Разом з партнерами акції працівники Укрпошти підібрали певний асортимент дитячої літератури та наборів для творчості, які були представлені у відділеннях поштового зв'язку для реалізації за спеціальними цінами. Поштові відправлення на адресу дитячих будинків, а саме: упаковка для посилок, послуги з пакування та доставка здійснювалися за діючими  тарифами. Ми періодично знайомили вас зі змістом отриманих поштових відправлень. (фото)

 
дивитися далі
25.06.2019 Добрі справи продовжуються

   Добро – поняття не цілком визначене. Для когось зробити добру справу означає не втручатися в проблеми інших, щоб не нашкодити. Але представники Миколаївської молодіжної організації  "gruppirovka help" впевнені, що справа – це дія, отже, робити добру справу означає діяти! І знають як! Наприкінці травня висадили берізки , а сьогодні подарували можливість проводити комфортно час на свіжому повітрі нашим малюкам, придбавши та встановивши 5 лав на нашій території. І на цьому добрі справи не закінчилися. Наші гості подарували дітям казкове дійство. Емоційний заряд отримали всі: і діти, і робітники установи, і молодь.
   Щиро дякуємо вам за турботу, адже роблячи добрі справи безкорисливо,  ви змінюєте світ та допомагаєте тим, хто потребує. (фото)

 
дивитися далі
09.06.2019 Дякуємо за підтримку

 В  рамках багаторічної підтримки, наші друзі- члени ROTARY-клубу м.Миколаїв відвідали наш заклад та передали нашим малюкам з важкою вродженою патологією травної системи спеціальне  ентеральне харчування SIMILAC, 10 кілограмів родзинок, які багаті вітамінами  і мікроелементами та 40 комплектів мильних бульбашок для гарного настрою та веселих забав. Дякуємо за турботу!
 
дивитися далі
07.06.2019 Участь спеціалістів у науково-практичній конференції «ВИКЛИКИ СТАНОВЛЕННЯ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ В КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ»

   Протягом -6-7 червня на базі ЧНУ ім.Петра Могили тривала робота науково-практичної конференції «ВИКЛИКИ СТАНОВЛЕННЯ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ В КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ», в якій взяли участь спеціалісти  нашого закладу. Зустрічі, наради, наукові форуми, круглі столи присвячені проблемам інклюзивної освіти, проводяться в стінах університету вже декілька років.
   У ході конференції працювали секції, де учасники ознайомилися з успішним досвідом упровадження різних аспектів інклюзії (навчання, корекція, реабілітація) , обговорили питання ресурсів  та труднощів для розвитку  інклюзії, а також розглянули компоненти успішної реалізації інклюзивного освітнього середовища
   З нетерпінням чекали практичний майстер – клас  «Командна робота з дитиною з комплексними порушеннями»  від Комунальної реабілітаційної установи змішаного типу «Львівський міський центр реабілітації «Джерело» та отримали не лише теоретичні знання, а й практичні рекомендації перевтілення цілей у практичну площину. Наша задача– не лише відкоригувати певні проблеми, а й навчити сім’ї жити гармонійним життям із дитиною із серйозним діагнозом, допомогти дітям стати максимально соціалізованими і щасливими.
 
Дякуємо спікерам конференції  за знання, цінні практичні поради та методичні рекомендації, які наші спеціалісти зможуть використати  для вирішення завдань, пов’язаних з особливостями навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами.(фото)
 
дивитися далі
567891011121314
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б