Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Бути донором - почесно!
21.11.18
Акредитація закладу - інстр...
20.11.18
До Всесвітнього дня дитини.
20.11.18
Национальная стратегия рефо...
20.11.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

21.11.2018 Бути донором - почесно!

Добровільна здача крові - це почесна і благородна справа, адже саме донори ціною своєї власної крові рятують життя іншим, часто, навіть незнайомим людям. Донор дарує можливість одужання, ще один день народження, ще один шанс на життя. В нашій установі є чимало людей, які постійно здають кров, даючи надію на порятунок і життя. 

21 листопада 2018р  з нагоди отримання статусу та посвідчення "Почесний донор України" поздоровлення приймала Тищенко Л.А.  У наш скрутний час вона не втратила співчуття до біди інших та подарувала безкоштовно кров більше 40 разів. Дякуємо Вам, Ліно Анатоліївно, за щире серце, за прагнення допомогти іншим. Бажаємо добра, благополуччя і будьте здорові та горді за те, що даруєте життя іншим!

 
дивитися далі
20.11.2018 Акредитація закладу - інструмент контролю та довіри.

Кожні три роки заклади МОЗ України повинні отримувати державний акредитаційний сертифікат, який підтверджує право закладу працювати у зазначених ним професійних сферах у відповідності до правових та нормативних документів України. Отримати цей сертифікат не просто. Компетентна комісія створена управлінням УОЗ Миколаївської облдержадміністрації ретельно перевіряє роботу нашого закладу: умови утримання дітей та оснащення медичного та педагогічного процесів, оформлення відповідної документації, відгуки представників громадскості про работу установи. (фото)

 
дивитися далі
20.11.2018 До Всесвітнього дня дитини.

20 листопада, у Всесвітній день дитини вихованці нашої установи зустрічали гостей. Познайомитися та поспілкуватися з дітьми прийшли студенти Миколаївського національного аграрного університету зі "Школи волонтерів та духовного виховання молоді". Діти отримала солодощі та памперси, 

До дня дитини була присвячена зустріч із педагогічним колективом ДНЗ № 78 "Росинка". Діти залюбки познайомилися із гостями, розповіли їм віршики, поспілкувалися та пограли з ними. Від колектива та батьків ДНЗ №78 діти отримали модульні килимки "Ортодон", які потрібні малюкам для загартування.

Дякуємо усім хто пам'ятає про нас та допомагає! 

 
дивитися далі
20.11.2018 Национальная стратегия реформирования домов ребенка в действии (Ко Всемирному дню ребенка)

В августе 2017 года распоряжением КМУ №526 - р была одобрена Национальная стратегия реформирования системы институционного ухода и воспитания детей на 2017 - 2026 годы, т.е. реформирования системы общественного воспитания детей и подростков. Наш дом ребенка относится именно к таким учреждениям.

В 1991 году Украина ратифицировала Конвенцию ООН о правах ребенка и признала, что семья является наилучшей средой для становления личности. В то же время в силу различных причин не каждый ребенок в нашей стране имеет возможность расти в благоприятном семейном окружении. Сегодня их поддерживают такие учреждения как наше. Однако реформа предполагает:

- ежегодное уменьшение на 10% количества детей, которые воспитываются в интернатных учреждениях;

- ежегодное сокращение на 10% таких учреждений; 

- с 2020 года прекращение поступления детей до 3-х лет в дома ребенка; 


 
дивитися далі
15.11.2018 Зустрічаємо гостей!

Насиченим для дітей видався день15 листопада 2018 року. До малечі із розважальною програмою завітала пані Ольга та команда волонтерів  I_have_a_biq_heart. Діти спілкувалися із казковими героями, танцювали та грали в рухові ігри. Наприкінці зустрічі вихованці отримали розвиваючі ігри, памперси та предмети гігієни.

Не забув про наших вихованців і наш давній друг С.Заболотній, який подарував дітям зустріч із ляльковими героями. Сьогодні діти з великим задоволенням подивилися казку Миколаївського академічного обласного театру ляльок "Коза-дереза". Яскраві декорації, чудовий музичний супровід та гарні ляльки сподобалися усім-усім: і дітям, і дорослим. 

Дякуємо нашим друзям, які ніколи не забувають про вихованців установи. Чекаємо нових зустрічей з вами! (фото)

 
дивитися далі
567891011121314
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б