Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Комментарии к информации на...
18.05.17
Поліпшення умов для прогуля...
26.04.17
На Великодньому ярмарку
20.04.17
Нові ігрові комплекси на ма...
11.04.17
Рассылка новостей
НОВИНИ

18.05.2017 Комментарии к информации на сайте instagram.com

На сайте instagram.com на личной странице Е.Куликовой периодически появляется информация о доме ребенка. Персонал нашего учреждения благодарен Елене за всестороннюю помощь в решении насущных проблем. Мы понимаем её желание собрать побольше средств для наших воспитанников, но твёрдо уверены в том, что сгущать негативные краски, перекручивать факты и придумывать обидные для работников дома ребенка комментарии для этого не стоит. Так в ряде сообщений сказано:
 
дивитися далі
26.04.2017 Поліпшення умов для прогулянок.

З кожним днем стає все тепліше та тепліше, все ближче початок оздоровчого сезону, все більше часу малюки будинку дитини проводять на свіжому повітрі. Щовесни створити умови для прогулянок безпечними, комфортними та естетично привабливими прагнуть працівники груп, садівники та робітники з обслуговування споруд. До цієї важливої справи іноді приєднуються і деякі батьки дітей з реабілітаційних груп.

Результати спільної наполегливої праці розглядає спеціальна комісія на чолі з головним лікарем установи Литвиновою О.І. Ціль діяльності комісії не тільки оцінити здобутки та перевірити дотримання правил безпеки, але й виявити потреби та побажання, допомогти працівникам усіма можливими засобами якісно підготуватися до оздоровчого сезону.

В цьому році огляд групових майданчиків відбувся 26 квітня в річницю Чорнобильської трагедії. Тому гасло: "Людині безпечне довкілля" сьогодні звучить особливо актуально.

Завітайте до нашої галереї та переконайтеся, що все що можливо зробити для цього своїми силами - зроблено. Групові ігрові майданчики до оздоровчого сезону-2017 готові. (фото)

 
дивитися далі
20.04.2017 На Великодньому ярмарку

  Щороку, коли від подиху теплих вітрів зацвітають перші квіти, коли  чуємо боязкий спів птахів, а сонечко частіше заглядає у вікна  ми відзначаємо свято весни, надії, любові. Цьогорічний тематичний захід пройшов під назвою «Великодній ярмарок» . Актова зала була наповнена  атмосферою чарівності та святкового настрою. Театралізоване дійство пройшло насичено та емоційно.Вдало підібраний музичний,художній та ігровий матеріал,активна участь казкових героїв спонукали до активності наших дітей.Вірші, пісні,ігри та  таночки залишили приємні враження в пам'яті дітей та гостей, які були присутні на святі.Отримали подарунки та щирі привітання наші діти та працівники закладу від наших друзів-родини Штапенко.

Ось так творчо, сповнено тепла і ніжності, у відбулося наше свято весни!(фото)

 
дивитися далі
11.04.2017 Нові ігрові комплекси на майданчиках

Дитячі майданчики, розташовані на території будинку дитини поповнилися новими ігровими комплексами, які з'явилися завдяки спонсорській допомозі. Ініціатором облаштування території установи стала Оксана Грабленко. Вона поцікавилася в адміністрації існуючими проблемами, зрозуміла, що необхідності закладу вельми затратні та створила добровільну громадську групу  Viber, яка сьогодні налічує 143 особи. Кошти зібрані активістами вже витрачалися ними на закупку сухожарочної шафи, бактерицидних рециркуляторів. Тепер на черзі облаштування дитячих ігрових майданчиків. У подарунок від спонсорів наші діти отримали нові гойдалки, пісочниці, які відповідають екологічним вимогам та правилам безпеки. Окрім різнокольорових гірок на майданчиках встановлюють ігрові будиночки. 

Найкращим відпочинком від розумової праці і нервового напруження для дітей є активний відпочинок. Він є природною потребою дитячого організму. Розваги на свіжому повітрі допомагають дітям розвиватися фізично та приносять масу позитивних емоцій.

Дякуємо за яскраве обладнання для дитячих активних ігор!

 
дивитися далі
10.04.2017 Змалечку до християнських чеснот.

Напередодні найвеличнішого християнського свта Великодня до малюків будинку дитини завітали представники Церкви "Новый завет" з метою познайомити дітлахів з першими постулатами християнства, викликати позитивні емоції до образу Спасителя. Зробили це через лялькову виставу "Зернятко" та розважальні ігри. Можливо не кожен із дітей усвідомив зміст дійства, але яскравість та музичність вистави зацікавила багатьох маленьких глядачів, а солодке печиво наприкінці заходу підкріпило позитивне сприйняття таких християнських чеснот як віра у Христа, сила молитви, радість спасіння.
 
дивитися далі
567891011121314
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б