Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Казка розважає і навчає.
08.11.17
Запрошуємо новонароджених з...
03.11.17
До Всесвітнього дня паліати...
14.10.17
Усиновлення - надія на кращ...
29.09.17
Рассылка новостей
НОВИНИ

08.11.2017 Казка розважає і навчає.

Студенти  Миколаївського державного педагогічного універсітету ім. В. Сухомлинського вже не вперше завітали до малюків нашої установи. Цього разу вони підготували для дітей казкову виставу "Пан Коцький". Головна мета дійства: навчитися дружити  і допомагати один одному. І хоча не усі наші глядачі взмозі сприйняти зміст цієї казки, та яскравість і музичність вистави зацікавили усіх.

Такі візити студентів МДПУ до будинку дитини стали вже традиційними. Впродовж декількох років майбутні педагоги періодично не тільки розважають дітей, а й допомагають виховувати у них позитивні моральні якості.

 
дивитися далі
03.11.2017 Запрошуємо новонароджених з мамами.

Якщо ваша дитина народилася з проблемами неврологічного характеру і Ви потребуєте медико-педагогічної та соціальної допомоги, бажаєте дізнатися про специфіку догляду за малюком дома, запрошуємо Вас до нашого будинку дитини. Тут обладнане специалізоване приміщення де Ви разом із своєю дитиною (до 1 року) можете безкоштовно проживати впродовж місяця, отримувати призначені медичні процедури, консультації різних спеціалістів щодо фізичного, розумового, мовленнєвого розвитку дитини. 

Для оформлення на ранню реабілітацію мешканців м.Миколаєва та області треба отримати направлення від обласного невролога та звернутися до Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 18.

Контактний телефон в будинку дитини: 76 - 97 - 47  - головний лікар установи Литвинова Ольга Іванівна. 

 
дивитися далі
14.10.2017 До Всесвітнього дня паліативної допомоги

  14 жовтня - Всесвітній день паліативної допомоги. Саме про неї йшлося на фінальній конференції, яка відбулася у м.Харкові у приміщенні «Sun City Premium» за участю представників Міністерства охорони здоров'я України, офісу Уповноваженого Президента України з прав дітей, обласних департаментів охорони здоров'я та соціального захисту населення, працівників будинків дитини, представників Центрів раннього втручання, ЮНІСЕФ. Мета заходу – формування спільного бачення подальшого розвитку системи послуг для сімей з дітьми з особливими потребами, підведення підсумків проекту «Створення нової моделі сімейно-орієнтованих послуг у громаді для дітей з особливими потребами».    

   Учасниками цього заходу стали фахівці нашого Будинку дитини: головний лікар Литвинова О.І, головна медсестра Черемушева А.А та практичний психолог Гаврилюк О.М .

 
дивитися далі
29.09.2017 Усиновлення - надія на краще майбутнє.

Кожний дорослий знає, а кожна дитина відчуває, що життя стає кращим, коли тебе люблять і розуміють, коли тобі допомагають і піклуються про тебе. Саме таку люблячу та дбайливу родину для усіх малюків будинку дитини, статус яких дозволяє усиновлення, старанно підбирають працівники служби у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації та головний лікар нашої установи.

За 9 місяців 2017 року 64 дитини отримали різні форми сімейного виховання: повернулися у свої родини 35 дітей, усиновлено в Україні 11 малюків, закордонними громадянами - 2 дитини; взяті під опіку 16 вихованців. І тільки одна дитина-інвалід переведена в спеціалізований інтернатний заклад. Тобто тільки в цьому році вже 64 дитини убезпечені від проблем суспільного життя та виховання.  
 

 
дивитися далі
20.09.2017 Впервые в доме ребенка представители благотворительного фонда Новый Николаев.

Сегодня представители благотворительного фонда Новый Николаев под руководством Романа Сиденко впервые побывали в нашем доме ребенка. Познакомиться с его обитателями, с условиями их жизни, разузнать об их проблемах - цель визита. Гости предварительно узнали о потребностях нашего учреждения во время телефонного общения с главным врачом и прибыли не с пустыми руками. Их подарки жизненно необходимы малышам - это: средства для стирки и мытья посуды, предметы личной гигиены и косметического ухода.

Спасибо участникам благотворительного фонда "Новый Николаев" за заботу, участие, за сопереживание и душевную теплоту. 

 
дивитися далі
567891011121314
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б