Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Впровадження АВА-терапії у ...
13.09.18
Навчальний рік розпочався!
11.09.18
Новий апарат для синглетно-...
05.09.18
Знание - сила!
03.09.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

13.09.2018 Впровадження АВА-терапії у Будинку дитини.

 13 вересня 2018 року у Будинку дитини відбулася значуща подія: відкриття кабінету АВА-терапії.  Останнім часом значно збільшується кількість дітей, які мають синдром аутизму. На сьогоднішній день одним з  ефективних засобів  корекції аутизму є метод прикладного аналізу, або АВА-терапія, тобто прикладний аналіз поведінки. Поведінкова корекція аутизму у дітей дуже важлива. ЇЇ головне завдання - допомогти дитині з певними порушеннями в розвитку адаптуватися до навколишнього середовища і прийняти в житті суспільства найбільш повноцінну участь. Ефективність роботи найбезпосереднішим чином залежить від кваліфікації фахівця. Тому спеціаліст установи пройшов спеціальне навчання за методикою АВА - терапії. Підготовку спеціаліста було здійснено  за рахунок благодійного фонду  "Hand of Hope".

Відремонтувати, зробити реконструкцію та придбати спеціальні меблі для нового кабінету допоміг Швейцарський благодійний фонд "Світлана". Дидактичний матеріал, навчальні посібники придбані за рахунок благодійного фонду Олени Куликової

На відкриття кабінету прийшли співробітники установи. Сучасний, гарно та правильно оздоблений кабінет запрацював! Сподіваємось, він сподобається  і допоможе маленьким вихованцям пройти корекційне навчання у нашому закладі!

 

 
дивитися далі
11.09.2018 Навчальний рік розпочався!

Швидко промайнуло літо. Прийшла осінь, а разом із нею і новий учбовий рік. Вихователі старанно та ретельно готувалися до його початку: оновлювали посібники та виготовляли новий матеріал, прикрашали групові приміщення та оформлювали ігрові зони.  Огляд груп до нового учбового року відбувся 11 вересня 2018 року. Члени комісії на чолі з головним лікарем Литвиновою О.І високо оцінили роботу педагогів та співробітників групи. Перший крок цього  року зроблений: групи до нового учбового року готові! Успіхів усім! (фото)
 
дивитися далі
05.09.2018 Новий апарат для синглетно-кисневої терапії.

В кабінеті фізіотерапевтичних процедур будинку дитини замінений апарат для синглетно-кисневої терапії.

Методика застосування синглетно-киснево-оксідазотної суміші в оздоровчих, профілактичних, реабілітаційних та лікувальних напрямках активно та успішно використовується у нас вже багато років. Але старий апарат для приготування кисневих коктейлів та пінок остаточно вийшов із ладу і не підлягає ремонту. Нову, більш сучасну та потужну модель        "МИТ-С" вартістю у 24 тис. гривень придбала для малюків нашого закладу О.Кулікова за кошти зібрані нею на благодійній основі.

Вже не вперше приходять Олена та її друзі на допомогу нашим вихованцям. Цього разу ця допомога спрямована на зміцнення їх здоров'я, до того ж у такий приємний та смачний для кожної дитини спосіб.

"Будьте здорові!" - кажемо і малюкам, і благодійникам. 

 
дивитися далі
03.09.2018 Знание - сила!

       Малышей и взрослых поздравляем с Днём знаний! 

Этот день значим для всех: и для тех, кто учится и для тех, кто учит; для тех, кто делает первые шаги на пути к знаниям и для тех, кто добывает их на протяжении всей своей жизни; для тех, кто стремится к знаниям и даже для тех, кто узнает новое лишь вынужденно. Интерес к определенным областям знаний, их объем, случайный или сознательный выбор часто определяют профессию и хобби человека, во многом влияют на формирование того окружения, в котором он живет, общается и дружит. Знания, в сочетании с активностью, составляют содержание нашей жизни. И не зря говорят: "Знание - сила!"

 

Успехов тем, кто учится! Неиссякаемого интереса, настойчивости и трудолюбия в овладении новыми знаниями, умениями и навыками! Морального и материального удовлетворения от полученных ЗНАНИЙ!

 

О том, как прошел этот день в доме ребенка можно узнать, заглянув в нашу галерею. 

(фото)

 
дивитися далі
15.08.2018 Гості у нашому закладі

  15 серпня до нас завітали гості: голова обласної ради Вікторія Москаленко, її заступник Андрій Кротов, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв та фахівці управління.  Головний лікар Литвинова Ольга Іванівна розповіла про допомогу Швейцарського благодійного фонду "Світлана" у  реконструкції приміщень для групи сумісного перебування дитини до року з матір'ю, які отримують послуги раннього втручання , про послуги та матеріально-технічну базу закладу. Гості перевірили хід ремонтних робіт з покращення умов перебування дітей в установі, поспілкувалися із колективом закладу та нашими малюками .
 
дивитися далі
567891011121314
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б