Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Впервые в доме ребенка пред...
20.09.17
Радість у подарунок
07.09.17
Міжнародний день благодійно...
05.09.17
Лідерська програма у дії.
11.08.17
Рассылка новостей
НОВИНИ

20.09.2017 Впервые в доме ребенка представители благотворительного фонда Новый Николаев.

Сегодня представители благотворительного фонда Новый Николаев под руководством Романа Сиденко впервые побывали в нашем доме ребенка. Познакомиться с его обитателями, с условиями их жизни, разузнать об их проблемах - цель визита. Гости предварительно узнали о потребностях нашего учреждения во время телефонного общения с главным врачом и прибыли не с пустыми руками. Их подарки жизненно необходимы малышам - это: средства для стирки и мытья посуды, предметы личной гигиены и косметического ухода.

Спасибо участникам благотворительного фонда "Новый Николаев" за заботу, участие, за сопереживание и душевную теплоту. 

 
дивитися далі
07.09.2017 Радість у подарунок

  Організація «ЛП-1»  разом із представниками Національного університету культури організували маленьке свято для наших дітей. Зацікавили іграми, розвагами та привезли із собою багато подарунків: канцелярські товари, дитячі речі , солодощі та стільці до нового навчального року та головне здивування - ілюзіоніст «ФокуСлавик». І зал наповнився  справжньою магією: різнокольорові хусточки стали у мить  білими птахами,  зникали  предмети та з’являлися  несподівано у кишені малят ліхтарики. Діти мали змогу перетворитися на справжніх Чарівників та із радістю приймали участь у шоу.

Дякуємо нашим друзям та бажаємо творчих успіхів,цікавих ідей та нових зустрічей!(фото)

 
дивитися далі
05.09.2017 Міжнародний день благодійності.

 Благодійники для малюків і персоналу нашого будинку дитини завжди були і будуть вельмишановними  добродіями. Саме завдяки їх безкорисливій допомозі часто вирішуються в нашому домі дитячі проблеми повязані з лікуванням, з забезпеченням найнеобхіднішими речами для комфортного життя, з організацією окремих заходів для підвищення кваліфікації персоналу. Саме завдяки їх старанням стають можливими дитячі розваги, екскурсії, зустрічі з мистецтвом. Багато спонсорських коштів використовується для таких затратних, але необхідних  ремонтних робіт та переобладнання приміщень.

Особливо активно протягом тривалого часу будинку дитини допомагають: благодійні фонди Анни Девіс, Сергія Герасюти, "Добрі люди", "Життя з надлишком", "Нове життя", "Світлана"; депутати Миколаївської обласної Ради, ТОВ "Сандора", ООО "Амальгама Люкс", ГО "Легион добра", ТОВ НВФ "ЮАЛЕКС - дизайн", OTP-банк, мережа магазинів "Дитячий простір", термінал"Евері", модний дом "Бьюти", ТОВ "Первая логистическая компания", медичний центр "Валео", медична компанія "Ilaya", приватні особи Заболотний С., Кулікова О., Коваленко С.В., Левченко Д.В., керівництво та колективи шкіл та вищих навчальних закладів м. Миколаєва, парафіяни Церкви "Новый завет".

Ми цінуємо кожного, хто розкрив своє серце малюкам з особливими потребами і дітям залишеним без батьківського піклування, хто прагне змінити долю шаших вихованців на краще.

Шановні меценати!  Нехай Всевишній дарує Вам довге та щасливе життя, міцне здоров'я, радість від кожного прожитого для людей дня. Нехай ваші благородні справи і надалі примножують добро на Землі!
 
дивитися далі
11.08.2017 Лідерська програма у дії.

Благодійний фонд "Развитие" впроваджує у життя "Лідерську програму №1". Волонтери фонду задіяли у цьому проекті і малюків нашого будинку дитини. Група волонтерів завітала до установи 11 серпня з подарунками і бажанням поспілкуватися з нашими вихованцями. Порадували дітей іграшки та матеріали для малювання. Вони мали змогу поласувати смачним печивом. У нагоді стане і одяг, зібраний для вторинного використання.

Спільна діяльність зацікавила і малюків і дорослих. Радість спілкування - головний результат застосування лідерської програми!  (фото)

 
дивитися далі
02.08.2017 Опасное соседство.

   В средствах массовой информации нашей области периодически появляются статьи, основными персонажами которых являются собаки. Их в нашем городе становится с каждым годом все больше и больше. И постепенно они уже навязывают людям определенные правила поведения, меняют маршруты их движения, дают или не дают им возможность посещения определенных мест в городе, вызывают те или иные эмоции; то есть влияют на формирование нашего образа жизни. Актуальна эта тема и для нашего дома ребенка, где нашли приют 120 детей раннего возраста.  
 
дивитися далі
567891011121314
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б