Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Студенти - іноземці - дітям!
06.06.19
Майстер-клас від Т.В. Скри...
05.06.19
Міжнародний фестиваль кіном...
03.06.19
Благоустрій довкілля: безпе...
27.05.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

06.06.2019 Студенти - іноземці - дітям!

5 червня 2019 року до малюків нашої установи завітали іноземні гості: студенти-індуси медичного факультету Чорноморського національного університету ім. П. Могили. Студенти - іноземці прийшли до нас з подарунками. В сенсорній кімнаті Будинку дитини з'являться дві нові гойдалки для реабілітації малюків, які будуть придбані за кошти студентів - іноземців, а малеча отримала ще й  солодкі подарунки: яблука, персики, апельсини, виноград та цукерки. Майбутні медичні працівники та діти отримали від спілкування задоволення та позитивні емоції. Дякуємо за подарунки та піклування!(фото)
 
дивитися далі
05.06.2019 Майстер-клас від Т.В. Скрипник

   На базі Будинку дитини разом із представниками наукового дослідно-практичного центру з питань інклюзії та реабілітації ЧНУ ім. Петра Могили (Сараєвою Н. В., Захаровою Л. Г.) пройшов майстер-клас від Скрипник Т.В «Основи сенсорно-моторної інтеграції для дітей з ООП»
    На сьогоднішній день сенсорна інтеграція (СІ) є одним з найпопулярніших методів роботи з дітьми. Метод, запропонований ерґотерапевтом Джин Айрес наприкінці 60-х років ХХ ст., має на меті сприяти здатності об'єднання декількох сенсорних стимулів, формуванню адаптивної відповіді (тобто цілеспрямованої, обґрунтованої відповіді на зміни, що відбуваються у довкіллі).
   У процесі сенсорної інтеграції мозок розпізнає, відбирає, інтерпретує, групує цю інформацію. Українська науковець Тетяна Скрипник звертається до теорії сенсорної інтеграції Дж. Айрес наголошуючи, що від успішного процесу правильного формування та інтеграції систем органів чуття залежить становлення схеми тіла, рухової координації, увага та емоційна рівновага, здатність до планування рухів. 

Зустрітися із Скрипник Т.В. забажали психологи, логопеди, дефектологи ДНЗ, батьки дітей з особливими потребами, спеціалісти ІРЦ та  Будинку дитини. Загальна кількість присутніх досягла  46 людей. З великою зацікавленістю присутні ознайомилися із практичними та діючими методами роботи з дітьми, які мають розлади аутичного спектра. В процесі обговорення данної теми запрошені мали змогу задати питання та отримати конкретну, діючу відповідь. Надалі спеціалісти та зацікавлені педагоги з сенсорної інтеграції мають змогу відвідати семінари  Т.В.Скрипник в ЧНУ ім. Петра Могили, який відбудеться 6-7 червня 2019 р.  
(фото)

 
дивитися далі
03.06.2019 Міжнародний фестиваль кіномистецтва у Миколаєві

    Кінотеатр – річ унікальна та універсальна! В кіно ходять усі – незалежно від віку, характеру та інтересів. Малюки залюбки наслідують героїв казок та мультфільмів , яких бачили в умовах нашого закладу, а сьогодні вони познайомились із особливим світом кінотеатру. І  це стало можливим завдяки організації Міжнародного фестивалю кіномистецтва  "Чілдрен КіноФест" у Миколаєві. Після перегляду "Каспер та Емма у театрі"  діти із радістю ділилися своїми враженнями із дорослими ,висловлювали свої судження про побачене, давали героям оцінку поведінки та домовлялися про наступну поїздку.  Позитивні враження отримали!
 
дивитися далі
27.05.2019 Благоустрій довкілля: безпека, комфорт, функціональність.

Кінець 2018 та перша половина 2019 років - період активного благоустрою території прилеглої до споруди будинку дитини. Капітальні роботи по заміні зіпсованого асфальтового покриття, перепланування та створення нових групових ігрових майданчиків з верандами, покриття грунту для спортивного майданчика, ремонт огорожі та її часткову заміну виконують працівники ТОВ "Антарес - БУД".  Особливо тішить дорослих покриття грунту за сучасними будівельними технологіями. Тепер, граючи на майданчиках, діти не можуть забруднитися, спотикнутися на нерівностях. А якщо вже так сталося, що дитина впала, то отримати подряпини на м'якій поверхні майже неможливо.

Своїх зусиль докладає і персонал будинку дитини: працівники груп разом з представниками господарчої служби встановлюють ігрове обладнання, заповнюють піском пісочниці, забезпечують малюків ігровим матеріалом, дбають про естетичне оформлення, облаштовують квітники та природні куточки. Іноді приходять на допомогу і батьки дітей реабілітаційного відділення.

Традиційно напередодні літа в установі проходить важливий захід - огляд групових ігрових майданчиків. Цього року він відбувся 29 травня.(фото)

 
дивитися далі
24.05.2019 Висадка дерев для екологічного захисту нашої території

  Представники Миколаївської молодіжної організації "gruppirovka help" цього разу об’єдналися не тільки для організації розважальної програми із персонажем Пеппа для наших дітей та подарунків і солодощів , а для доброї справи -висадки 3 берізок  на території  нашого закладу. Наші друзі впевнені , що дерева не тільки дають приємну тінь влітку, а й несуть в собі певну енергію. Що через деякий час ці берізки стануть не тільки прикрасою , а ще й екологічним захистом для нашої території.

Дякуємо вам та нехай ваші добрі справи стануть гарним прикладом для інших.(фото)

 
дивитися далі
6789101112131415
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б