Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Театральна вистава - захопл...
04.04.19
Удосконалення рівня професі...
04.04.19
День розповсюдження інформа...
02.04.19
Зустріч із друзями!
28.03.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

04.04.2019 Театральна вистава - захоплююче дійство.

   Ляльковий театр- це  мистецтво, з яким наші педагоги знайомлять  вихованців  з раннього віку, а професійні вистави від Миколаївського театру ляльок дають змогу краще відчути казковість атмосфери, захоплюють музичним оформленням. Після невеликої розлуки з театром, сьогодні відбулася зустріч із казкою «Котик і півник», яка створила гарний настрій, збагатила враженнями, викликала позитивні емоції, сприяла моральному вихованню наших дітей.

Дякуємо працівникам театру. До нових зустрічей!  
 
дивитися далі
04.04.2019 Удосконалення рівня професійної компетентності у школі відновлювальної медицини

    Кваліфіковані фахівці з масажу нашого закладу відвідали семінари у школі відновлювальної медицини «Реабілітолог» у Києві з метою  удосконалення рівня професійної компетентності. Теми семінарів: «М’які техніки мануальної терапії. М’язово-енергетичні техніки», «Дисфункція стопи: діагностика та корекція» та «Мультитейпінг в педіатрії».
    М’язово-енергетичні техніки принципово відрізняються від звичних трастових технік. М’які техніки виконуються без ризику розвитку ускладнень. Особливо актуальний такий підхід для дітей, підлітків, та людей похилого віку. Ці техніки роблять акцент на нормалізацію м’язового тонусу, функціональний стан зв’язок, коректне відновлення усіх ланцюжків опорно-рухового апарату. М’язово-енергетичні техніки уявляють собою прийоми, у яких задіяна особиста м’язова сила пацієнта. Після виконання техніки м’язи звільнюються від патологічного напруження, зменшуються обмеження у суглобах, фасціях та зв’язках.
На семінарі по дисфункції стопи було надано теоретичну інформацію і набуті практичні навички по діагностиці стопи та ходи. Спеціалісти навчилися корегувати зв’язочні порушення за допомогою кінезіотейпування для усунення дисфункцій нижніх кінцівок, стопи.

Знання, отримані на семінарі, допоможуть надавати необхідне та вчасне коригування порушень у дітей

 
дивитися далі
02.04.2019 День розповсюдження інформації про аутизм.

  Щороку в нашому закладі  збільшується кількість дітей із розладами аутистичного спектру (РАС). З цією проблемою психічного розвитку дитини працівникам  Будинку дитини доводиться стикатися щоденно. Іноді спостерігається у дитини симптоматика , а діагнозу немає, бо батьки відчайдушно опираються цьому діагнозу, намагаються сховатися від існуючої проблеми. "Переросте, він просто не хоче підкорятися правилам, дома він геть інший..." - кажуть вони та прагнуть перекласти її вирішення на чужі плечі. Ховайся - не ховайся, а проблема є. Серйозна, тривала, впливаюча на уклад життя усіх членів родини.


 
дивитися далі
28.03.2019 Зустріч із друзями!

Малюки Будинку дитини  зустрілися  із нашими давніми друзями: групою молоді церкви Адвентистів Сьомого дня  та громадською організацією  "Світанок мрій". Вихованці нашої установи охоче грали та спілкувалися із гостями, читали віршики та співали дитячі пісні. Дорослі отримали задоволення від зустрічі із дітьми, а малюки  - подарунки: олівці, фарби та альбоми для малювання, багато м'яких іграшок та машинок, а також, предмети особистої гігієни: зубні пасти та щітки. Дякуємо за подарунки та цікаву зустріч! (фото)
 
дивитися далі
22.03.2019 Вода-джерело життя (до Всесвітнього дня води)

«Вода…В тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху, тебе неможливо описати, тобою насолоджуються, не розуміючи, що ти таке…Ти - найбільше багатство в світі.» 

(Антуан де Сент-Екзюпері)

 

 21-22 березня у нашому закладі пройшли тематичні заходи присвячені Всесвітньому дню води -екологічному святу, яке покликане звернути увагу людства на проблеми стану навколишнього середовища. А виховувати бережливе ставлення до природних ресурсів важливо змалечку.

  Проведенню Дню води у закладі передувала розвивальна діяльність дітей на тему: «Вода в природі. Життя у воді.» Надзвичайно пізнавальними були проведені з дітьми різноманітні форми роботи: читання художньої літератури , розучування прикмет та відгадування загадок про воду,  скоромовок та потішок, тематичні заняття та нескладні досліди з водою та льодом  Дошкільнята разом з вихователями вивчали, досліджували, порівнювали, малювали та розповідали про таку знайому і не знайому воду.

 У групах облаштовані дослідницькі куточки, де в залежності від віку вихованців проводилися досліди чи ігри з водою.Особливо сподобалося дітям утворювати вишневий, апельсиновий, сливовий сік за допомогою гуаші та води. Експериметальна діяльність  дивує дітлахів, викликає безліч запитань, дає можливість самостійно переконатися на практиці у її дійсно незвичайних властивостях.
Створена атмосфера в групах дозволила реалізувати кожній дитині свою пізнавальну активність та підвищити екологічну культуру. (фото)


 


 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б