Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Добра традиція - відзначати...
18.06.20
Знаменний день не відміняєт...
01.06.20
День народження як спільне ...
31.05.20
День вишиванки в Будинку ди...
21.05.20
Рассылка новостей
НОВИНИ

18.06.2020 Добра традиція - відзначати ювілей благодійними справами.

Сьогодні наші партнери та спонсори працівники Укрсіббанку відзначають свій ювілей - 30 років роботи на банківському ринку України. Вже традиційним для працівників банку стало відзначати свій день народження не тільки святковими заходами для персоналу, а й благодійними вчинками по відношенню до мешканців будинку для літніх людей та інтернатних закладів, участю в організації різних заходів для жителів регіону, висадкою дерев для покращення екологічного стану міста... Сьогодні у сферу доброчинності потрапив і наш будинок дитини. Малюки отримали від Укрсіббанку апарат для створення мильних бульбашок. Перші випробування пройшли вдало та весело.

Дякуємо усім працівникам банку і вітаємо їх з ювілеєм установи.

Успіхів! Процвітання! Задоволених клієнтів!

 
дивитися далі
01.06.2020 Знаменний день не відміняється!

  Щороку у перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – радісне свято, яке  до душі усім: і дорослим, і дітям. Головна мета і призначення цього дня — нагадати про те, що діти потребують турботи, ласки, любові, уваги, нарешті, охорони їх законних прав та інтересів.
  Вперше цей день пройшов в будинку дитини  у таких незвичних умовах, умовах карантину. Але карантин не привід зупиняти життя, не привід лишати малюків радощів свята. Тому працівники зробили усе можливе щоб впродовж дня створювати та підтримувати святковий настрій кожгого малюка.

В програмі були: музичний концерт, святкове частування, тематична спрямованність індивідуальних занять, розважальні ігри на свіжому повітрі та малювання на тему "Моя мрія". І хоча гостей та благодійників сьогодні, з відомих причин, не було, та кожен малюк все одно отримав смачний подарунок. (фото)

 
дивитися далі
31.05.2020 День народження як спільне досягнення.

Щомісячно працівники будинку дитини влаштовують малюкам святкування їх днів народження. Але про одне з них треба сказати окремо.

Сьогодні маленькому Ярославу Т. виповнилося 2 роки. 2 роки постійної боротьби за його існування у нашому світі. Народилася дитина дуже слабкою з компенсованою вадою серця і з потребою його пересадки. Вже з трьохмісячного віку хлопчик проживає в паліативній групі нашої установи. До півторарічного віку перебував на зондовому годуванні, потребує специфічного догляду та підтримки. Досі самостійно не сидить та не стоїть, дуже маленький та слабкий. Але усупереч усім прогнозам спеціалістів, які після кожного огляду пророкують йому термін проживання від двох тижнів до місяця,  живе та поступово розвивається. А консультували Ярославчика багаторазово: кардіологи обласної клінічної лікарні, Києвського дитячого кардіоцетру, інституту серця Б. Тодорова, центру дитячої кардіології І. Ємця.

Батьки багатодітної родини відвідували сина тільки 1 раз, навіть на суд, де їх позбавили батьківських прав, не з'явилися. Тому "батьками" йому стали працівники будинку дитини. Вони ретельно забезпечують непростий специфічний догляд, радіють кожному найменшому досягненню дитини (вмінню їсти з ложки, промовляти перші белькотні слова...) Саме вони замовили для малюка святковий торт, вручили подарунки, влаштували веселу розвагу. Бо цей день народження став особливим святом для усіх, хто опікується Ярославом, як день радощі та спільних досягнень.

 
дивитися далі
21.05.2020 День вишиванки в Будинку дитини.

21 травня в Україні відзначається День вишиванки. Це свято було засновано не так давно (2006р), але за цей час встигло стати популярним не лише в нашій країні, а й за кордоном. Цей день покликаний зберегти українські народні традиції, пов'язані з етнічним вишитим одягом. Співробітники Будинку дитини не залишились в стороні, а приєднались до святкування. Українські вишиванки одягли і діти, і дорослі. Головний лікар установи Литвинова О.І о 8 годині ранку розпочала щоденну професійну оперативну нараду у гарній вишиванці. Діти та співробітники в україньскому вбранні залюбки фотографувалися, проводили заняття та вільний час. Весело, цікаво та корисно пройшли заходи у музичній залі: діти читали та слухали  вірші, українські казки, співали українські пісні. Заключним акордом була театралізована пісня з хороводом "Віночок". Емоційно-піднесений настрій супроводжував усіх протягом дня! Всі бажаючі мали змогу зробити фото на добру пам'ять. Кожного разу переконуємося у талановитості наших вихованців і їх наставників. Адже кожен захід є неповторним, оригінальним та цікавим! (фото)
 
дивитися далі
29.04.2020 Перший крок назустріч літу.

Традиційно напередодні літа в будинку дитини проводиться ретельний огляд групових ігрових майданчиків.Це перший крок підготовки до оздоровчого сезону. Виявити досягнення та недоліки готовності до перенесення життя дітей на свіже повітря - мета цього заходу. Попереду травень, період виправлення виявлених недоліків, виконання рекомендацій від компетентної комісії, отримання необхідної допомоги від адміністрації  та господарчої служби установи.

В останній час капітальний ремонт дитячих майданчиків зробив їх не тільки зручними та травмонебезпечними, але й настільки однаковими зовні, що працівникам груп стало складніше надавати їм естетичної індивідуальності. Але постаралися усі. (фото)

 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б