Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
День вишиванки в Будинку ди...
21.05.20
Перший крок назустріч літу.
29.04.20
Підвищення рівня фахових зн...
22.04.20
Бережіть здоров’я з молоду!
07.04.20
Рассылка новостей
НОВИНИ

21.05.2020 День вишиванки в Будинку дитини.

21 травня в Україні відзначається День вишиванки. Це свято було засновано не так давно (2006р), але за цей час встигло стати популярним не лише в нашій країні, а й за кордоном. Цей день покликаний зберегти українські народні традиції, пов'язані з етнічним вишитим одягом. Співробітники Будинку дитини не залишились в стороні, а приєднались до святкування. Українські вишиванки одягли і діти, і дорослі. Головний лікар установи Литвинова О.І о 8 годині ранку розпочала щоденну професійну оперативну нараду у гарній вишиванці. Діти та співробітники в україньскому вбранні залюбки фотографувалися, проводили заняття та вільний час. Весело, цікаво та корисно пройшли заходи у музичній залі: діти читали та слухали  вірші, українські казки, співали українські пісні. Заключним акордом була театралізована пісня з хороводом "Віночок". Емоційно-піднесений настрій супроводжував усіх протягом дня! Всі бажаючі мали змогу зробити фото на добру пам'ять. Кожного разу переконуємося у талановитості наших вихованців і їх наставників. Адже кожен захід є неповторним, оригінальним та цікавим! (фото)
 
дивитися далі
29.04.2020 Перший крок назустріч літу.

Традиційно напередодні літа в будинку дитини проводиться ретельний огляд групових ігрових майданчиків.Це перший крок підготовки до оздоровчого сезону. Виявити досягнення та недоліки готовності до перенесення життя дітей на свіже повітря - мета цього заходу. Попереду травень, період виправлення виявлених недоліків, виконання рекомендацій від компетентної комісії, отримання необхідної допомоги від адміністрації  та господарчої служби установи.

В останній час капітальний ремонт дитячих майданчиків зробив їх не тільки зручними та травмонебезпечними, але й настільки однаковими зовні, що працівникам груп стало складніше надавати їм естетичної індивідуальності. Але постаралися усі. (фото)

 
дивитися далі
22.04.2020 Підвищення рівня фахових знань!

22 квітня 2020 року за підтримки Громадського бюджету ГО "Діалог" організувала чергову зустріч з відомим у м. Миколаєві психологом - аутологом Куліш І. І. Під час вебінару фахівці отримали відповіді на запитання, які виникли під час пергляду попередніх відеолекцій. Слухачі вебінару отримали корисну інформацію та поради. Акцент був зроблений на те, що кожна дитина з подібними діагнозами потребує індивідуального підходу, через це важливу роль грає співпраця фахівців і батьків.

Дякуємо Ірині Іванівні за зустріч у новому форматі. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

 
дивитися далі
07.04.2020 Бережіть здоров’я з молоду!

"Бережіть здоров'я з молоду!" - ці слова відображають необхідність зміцнення здоров'я дитини з перших днів її життя. Кожного року, 7 квітня відзначається Всесвітній День здоров'я. День здоров'я - це день відпочинку, день ігор та розваг.  Його призначення  - сприяти оздоровленню дітей, формуванню потреби у щоденних заняттях фізичними вправами та збільшення рухової активності малюків. Не оминуло це свято і наш заклад.  З самого ранку, протягом дня всі режимні моменти будувалися на організації різних видів здоров'язбережувальних технологій дошкільнят. Цікаві комплекси гімнастики, фізхвилинки,  заняття, розваги, ігри та вправи сюжетного характеру були насичені активною руховою діяльністю дітей. У закладі створені всі умови для фізичного розвитку дітей:сучасні ігрові майданчики зі спортивним обладнанням, є гойдалки та спортивні гірки. Під час прогулянки діти відвідали і нові ігрові спортивні куточки: поля для футболу та баскетболу з новим м'яким покриттям. Малюки із великим задоволенням пограли в рухові ігри та  отримали заряд впевності і бадьорості. То ж, будьте всі здорові! (фото)
 
дивитися далі
27.03.2020 Театр у житті малюків!

27 березня 2020 р відзначається Міжнародний день театру. Це особливий день, коли гра перетворюється у справжнє життя... Це день вшанування театру як надбання культури, свято всіх робітників театру і його шанувальників.  Роль театру в розвитку дітей  очевидна. Він дає дітям знання про навколишній світ, вчить відрізняти добро і зло, викликає співчуття, дає змогу відчути себе сильним і щасливим, допомагає знайти радість і упевненість в своїх силах.

 Малюки Будинку дитини знайомляться з театром змалку. Вихователі установи  вміло використовують різні види театру: лялькового, тіньового, пальчикового, іграшкового, магнітного...А діти старшого дошкільного віку здатні вже самостійно показувати та розповідати казочки малюкам.(фото)

 


 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б