Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Участь спеціалістів у науко...
07.06.19
Студенти - іноземці - дітям!
06.06.19
Майстер-клас від Т.В. Скри...
05.06.19
Міжнародний фестиваль кіном...
03.06.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

07.06.2019 Участь спеціалістів у науково-практичній конференції «ВИКЛИКИ СТАНОВЛЕННЯ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ В КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ»

   Протягом -6-7 червня на базі ЧНУ ім.Петра Могили тривала робота науково-практичної конференції «ВИКЛИКИ СТАНОВЛЕННЯ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ В КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ», в якій взяли участь спеціалісти  нашого закладу. Зустрічі, наради, наукові форуми, круглі столи присвячені проблемам інклюзивної освіти, проводяться в стінах університету вже декілька років.
   У ході конференції працювали секції, де учасники ознайомилися з успішним досвідом упровадження різних аспектів інклюзії (навчання, корекція, реабілітація) , обговорили питання ресурсів  та труднощів для розвитку  інклюзії, а також розглянули компоненти успішної реалізації інклюзивного освітнього середовища
   З нетерпінням чекали практичний майстер – клас  «Командна робота з дитиною з комплексними порушеннями»  від Комунальної реабілітаційної установи змішаного типу «Львівський міський центр реабілітації «Джерело» та отримали не лише теоретичні знання, а й практичні рекомендації перевтілення цілей у практичну площину. Наша задача– не лише відкоригувати певні проблеми, а й навчити сім’ї жити гармонійним життям із дитиною із серйозним діагнозом, допомогти дітям стати максимально соціалізованими і щасливими.
 
Дякуємо спікерам конференції  за знання, цінні практичні поради та методичні рекомендації, які наші спеціалісти зможуть використати  для вирішення завдань, пов’язаних з особливостями навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами.(фото)
 
дивитися далі
06.06.2019 Студенти - іноземці - дітям!

5 червня 2019 року до малюків нашої установи завітали іноземні гості: студенти-індуси медичного факультету Чорноморського національного університету ім. П. Могили. Студенти - іноземці прийшли до нас з подарунками. В сенсорній кімнаті Будинку дитини з'являться дві нові гойдалки для реабілітації малюків, які будуть придбані за кошти студентів - іноземців, а малеча отримала ще й  солодкі подарунки: яблука, персики, апельсини, виноград та цукерки. Майбутні медичні працівники та діти отримали від спілкування задоволення та позитивні емоції. Дякуємо за подарунки та піклування!(фото)
 
дивитися далі
05.06.2019 Майстер-клас від Т.В. Скрипник

   На базі Будинку дитини разом із представниками наукового дослідно-практичного центру з питань інклюзії та реабілітації ЧНУ ім. Петра Могили (Сараєвою Н. В., Захаровою Л. Г.) пройшов майстер-клас від Скрипник Т.В «Основи сенсорно-моторної інтеграції для дітей з ООП»
    На сьогоднішній день сенсорна інтеграція (СІ) є одним з найпопулярніших методів роботи з дітьми. Метод, запропонований ерґотерапевтом Джин Айрес наприкінці 60-х років ХХ ст., має на меті сприяти здатності об'єднання декількох сенсорних стимулів, формуванню адаптивної відповіді (тобто цілеспрямованої, обґрунтованої відповіді на зміни, що відбуваються у довкіллі).
   У процесі сенсорної інтеграції мозок розпізнає, відбирає, інтерпретує, групує цю інформацію. Українська науковець Тетяна Скрипник звертається до теорії сенсорної інтеграції Дж. Айрес наголошуючи, що від успішного процесу правильного формування та інтеграції систем органів чуття залежить становлення схеми тіла, рухової координації, увага та емоційна рівновага, здатність до планування рухів. 

Зустрітися із Скрипник Т.В. забажали психологи, логопеди, дефектологи ДНЗ, батьки дітей з особливими потребами, спеціалісти ІРЦ та  Будинку дитини. Загальна кількість присутніх досягла  46 людей. З великою зацікавленістю присутні ознайомилися із практичними та діючими методами роботи з дітьми, які мають розлади аутичного спектра. В процесі обговорення данної теми запрошені мали змогу задати питання та отримати конкретну, діючу відповідь. Надалі спеціалісти та зацікавлені педагоги з сенсорної інтеграції мають змогу відвідати семінари  Т.В.Скрипник в ЧНУ ім. Петра Могили, який відбудеться 6-7 червня 2019 р.  
(фото)

 
дивитися далі
03.06.2019 Міжнародний фестиваль кіномистецтва у Миколаєві

    Кінотеатр – річ унікальна та універсальна! В кіно ходять усі – незалежно від віку, характеру та інтересів. Малюки залюбки наслідують героїв казок та мультфільмів , яких бачили в умовах нашого закладу, а сьогодні вони познайомились із особливим світом кінотеатру. І  це стало можливим завдяки організації Міжнародного фестивалю кіномистецтва  "Чілдрен КіноФест" у Миколаєві. Після перегляду "Каспер та Емма у театрі"  діти із радістю ділилися своїми враженнями із дорослими ,висловлювали свої судження про побачене, давали героям оцінку поведінки та домовлялися про наступну поїздку.  Позитивні враження отримали!
 
дивитися далі
01.06.2019 День захисту дітей.

   Щороку у перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей –радісне свято, яке  до душі усім: і дорослим, і дітям. Головна мета і призначення цього дня — нагадати про те, що діти потребують турботи, ласки, любові, уваги, нарешті, охорони їх законних прав та інтересів.
  Саме на вихованців нашої установи спрямовані усі заходи сьогоднішнього дня.
В музичній залі маленькі артисти порадували присутніх своїм святковим концертом  із цікавими виступами, віршами та  піснями, який пройшов під дружні оплески гостей.
До дітей завітали представники служби у справах дітей міськвиконкому Кравченко Ю.В. та Хижняк Т.В , виконуючий обов'язки начальника управління молоді та спорту Миколаївської облдержадміністрації Гінкул В.М., заступник голови Миколаївської ОДА  з питань у гуманітарній сфері Трайтлі О.О., заступник начальника управління охорони здоров'я ОДА Чинякова Л., в.о. керуючого відділення ОТР-банку м.Миколаєва Сімак Ю.Ю., керівник апарату господарського суду Миколаївської області Ремез В.М та його заступник Гурінчук Г.В., представник торгового дому "Аліна" та наш давній друг - Полторацька І.Л. Жодна дитина не залишилася без уваги і подарунка.
А далі  - цікава розважальна програма на свіжому повітрі : аквагрим,  ігри із мильними бульбашками, спортивна розвага , різноманітні рухливі ігри.
Гарний настрій отримали усі: і вихованці закладу, і співробітники установи, і численні гості.
  Головний лікар та персонал нашої установи дякують усім, хто приділив свій час для спілкування з нашими вихованцями, тим, хто відгукується на прохання і потреби будинку дитини, і тих, хто наповнив цей день радістю, подарунками та новим життєвим досвідом (фото)

 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б