Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
До Міжнародного дня людини ...
21.03.19
Міжнародний день театру лял...
21.03.19
Перші кроки на шляху до хри...
25.02.19
Зимова рукавичка на новий лад
19.02.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

21.03.2019 До Міжнародного дня людини із синдромом Дауна

   21 березня відзначається міжнародний день людини з синдромом Дауна. Ця дата вибрана не випадково. Адже саме у 21 парі хромосом – є третя зайва. Діти із синдромом Дауна народжуються з однаковою частотою у всіх країнах світу, незалежно від рівня статку та екології. Частота народження таких дітей приблизно один на 800-1000 новонароджених. Є такі малята  і у нашому закладі.Такі діти мають уповільнений розвиток пізнавальних процесів, дрібної моторики, мови. Головне для них – увага рідних та професійність фахівців.

 Наші спеціалісті постійно впроваджують новітні корекційно-розвиваючі методики: Монтессорі-терапія, АВА-терапія, гідрокінезотерапія, ЛФК та низка інших .Комплекс послуг для дітей  передбачає консультації, догляд та реабілітаційні програми, які забезпечує висококваліфікована міждисциплінарна команда фахівців у співпраці із батьками .

Втім, ми не є установою, яка обіцяє чудодійне зцілення, наша мета — допомогти адаптуватися сім’ї та максимально розвинути усі можливості малюка.

Для детальнішого ознайомлення з особливостями розвитку дітей з синдромом Дауна, з організацією їм допомоги батьки можуть скористатися такими ресурсами:

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком»

Канадсько-український проект «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні»

Національна Асамблея інвалідів України

Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром»


Інститут спеціальної педагогіки НАПН України 
дивитися далі
21.03.2019 Міжнародний день театру ляльок.

21 березня Всесвітній день театру ляльок. Він широко відзначається в багатьох країнах світу не тільки професіоналами, а й шанувальниками цього виду мистецтва. Його різнобарв'я, дитяча безпосередність та стримана філософічність подобаються і дітям і дорослим. Не стоїть осторонь і колектив нашого будинку дитини.

Кожен педагог установи має навички використання в  роботі лялькового, тіньового, магнітного та інших видів театру. Активно задіюють їх педагоги при проведенні занять, режимних процесів, розваг, починаючі з першого року життя малюків. Залучають до участі і деяких вихованців.

Частий гість в установі і Миколаївський обласний театр ляльок. Його вистави приваблюють малюків яскравими декораціями та персонажами, гарним музичним супроводом, емоційною грою акторів. (фото)

 
дивитися далі
25.02.2019 Перші кроки на шляху до хриястиянства.

  Сьогодні до малюків будинку дитини завітали представники Церкви "Новый завет" з метою познайомити дітлахів з першими постулатами християнства, викликати позитивні емоції до образу Спасителя. Зробили це через лялькову виставу "Заяць Котька" та розважальні ігри. Можливо не кожен із дітей усвідомив зміст дійства, але яскравість та музичність вистави зацікавила багатьох маленьких глядачів, а смачні яблука наприкінці заходу підкріпили позитивне сприйняття таких християнських чеснот як віра у Христа, сила молитви, радість спасіння, цінність дружби.
 
дивитися далі
19.02.2019 Зимова рукавичка на новий лад

"Ви любите казки?" "Ви вірите казкам?"- такі запитання ставили  артисти Миколаївського академічного обласного театру ляльок нашим вихованцям , коли  завітали  у гості з виставою «Рукавичка».В'язані казкові декорації, весела музика та кумедні діалоги  зачарували наших дітей. Глядачам дуже сподобався ляльковий спектакль, вони з цікавістю стежили за героями казки, разом з ними веселилися, допомагали головним героям, навчалися правилам спілкування ,дружби, правди, добра і зла.
 
дивитися далі
18.02.2019 Дякуємо за увагу!

18 лютого 2019 року до вихованців нашої установи завітали студенти інженерно - енергетичної групи Миколаївського аграрного університету під керівництвом кураторів группи Курепина В.Н. та Ким Н.І. Діти залюбки поспілкувалися з дорослими та пограли на свіжому повітрі у рухливі ігри. Малюки отримали солодощі та памперси, а студенти - задоволення від зустрічі з дітьми. Дякуємо за приємне знайоство!
 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б