Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Підвищення рівня фахових зн...
22.04.20
Бережіть здоров’я з молоду!
07.04.20
Театр у житті малюків!
27.03.20
Робота будинку дитини в умо...
25.03.20
Рассылка новостей
НОВИНИ

22.04.2020 Підвищення рівня фахових знань!

22 квітня 2020 року за підтримки Громадського бюджету ГО "Діалог" організувала чергову зустріч з відомим у м. Миколаєві психологом - аутологом Куліш І. І. Під час вебінару фахівці отримали відповіді на запитання, які виникли під час пергляду попередніх відеолекцій. Слухачі вебінару отримали корисну інформацію та поради. Акцент був зроблений на те, що кожна дитина з подібними діагнозами потребує індивідуального підходу, через це важливу роль грає співпраця фахівців і батьків.

Дякуємо Ірині Іванівні за зустріч у новому форматі. Сподіваємося на подальшу співпрацю!

 
дивитися далі
07.04.2020 Бережіть здоров’я з молоду!

"Бережіть здоров'я з молоду!" - ці слова відображають необхідність зміцнення здоров'я дитини з перших днів її життя. Кожного року, 7 квітня відзначається Всесвітній День здоров'я. День здоров'я - це день відпочинку, день ігор та розваг.  Його призначення  - сприяти оздоровленню дітей, формуванню потреби у щоденних заняттях фізичними вправами та збільшення рухової активності малюків. Не оминуло це свято і наш заклад.  З самого ранку, протягом дня всі режимні моменти будувалися на організації різних видів здоров'язбережувальних технологій дошкільнят. Цікаві комплекси гімнастики, фізхвилинки,  заняття, розваги, ігри та вправи сюжетного характеру були насичені активною руховою діяльністю дітей. У закладі створені всі умови для фізичного розвитку дітей:сучасні ігрові майданчики зі спортивним обладнанням, є гойдалки та спортивні гірки. Під час прогулянки діти відвідали і нові ігрові спортивні куточки: поля для футболу та баскетболу з новим м'яким покриттям. Малюки із великим задоволенням пограли в рухові ігри та  отримали заряд впевності і бадьорості. То ж, будьте всі здорові! (фото)
 
дивитися далі
27.03.2020 Театр у житті малюків!

27 березня 2020 р відзначається Міжнародний день театру. Це особливий день, коли гра перетворюється у справжнє життя... Це день вшанування театру як надбання культури, свято всіх робітників театру і його шанувальників.  Роль театру в розвитку дітей  очевидна. Він дає дітям знання про навколишній світ, вчить відрізняти добро і зло, викликає співчуття, дає змогу відчути себе сильним і щасливим, допомагає знайти радість і упевненість в своїх силах.

 Малюки Будинку дитини знайомляться з театром змалку. Вихователі установи  вміло використовують різні види театру: лялькового, тіньового, пальчикового, іграшкового, магнітного...А діти старшого дошкільного віку здатні вже самостійно показувати та розповідати казочки малюкам.(фото)

 


 
дивитися далі
25.03.2020 Робота будинку дитини в умовах карантину.

В умовах, які склалися у світі та у нашій країні в зв'язку з поширенням коронавірусу наш заклад також змінив свою роботу у відповідності до вимог карантинного періоду. А саме:

- припинена робота трьох реабілітаційних груп, які відвідували діти з родин в режимі загальних дошкільних закладів;

- група раннього втручання, де перебувають малюки з мамами, переведена на цілодобове семиденне утримання;

- обмежена до мінімуму госпіталізація вихованців будинку дитини до лікувальних закладів;

- для нових вихованців забезпечена 14-ти добова ізоляція;

- заборонено відвідування вихованців родичами;

- заборонена процедура знайомства з потенційними усиновлювачами, опікунами, прийомними батьками;

- працівники забезпечені медичними масками;

- організований підвоз робітників з віддалених районів проживання;

Незважаючи на карантинні заходи, на ізольованність життя малюків в період карантину, працівники роблять усе можливе щоб зміст їх життя не змінився.

 
дивитися далі
20.03.2020 Вода-джерело життя! (до Всесвітнього дня води)

Вода - чудове творіння, джерело сили і життя! З маленьких років ми звикаємо до чарівної краси природи. Вода -це не просто дар природи, а необхідний компонент життя.

 22 березня 2020 р. світова спільнота відзначає Всесвітній день води. Напередодні,19 -20 березня у нашому закладі пройшли тематичні заходи присвячені Всесвітньому дню води. Це свято покликане привернути увагу людства до проблеми стану навколишнього середовища. А виховувати бережливе ставлення до природних ресурсів важливо ще змалечку.
Проведенню Дню води у закладі передувала розвивальна діяльність дітей на тему: «Вода в природі. Життя у воді.» Надзвичайно пізнавальними були проведені з дітьми різноманітні форми роботи: читання художньої літератури , відгадування загадок, тематичні заняття та ігри з водою. Дошкільнята разом з вихователями вивчали, досліджували, порівнювали, малювали та розповідали про таку знайому і незнайому воду. 
У групах установи облаштовані дослідницькі куточки, де в залежності від віку дітей проводяться досліди та ігри з водою. Експериметальна діяльність  дивує дітлахів, викликає безліч запитань, дає можливість самостійно переконатися на практиці у дійсно незвичайних властивостях води.
Створена атмосфера в групах дозволила реалізувати кожній дитині свою пізнавальну активність та підвищити екологічну культуру. (фото)


 


 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б