Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Благоустрій довкілля: безпе...
27.05.19
Висадка дерев для екологічн...
24.05.19
Шоу мильних бульбашок
23.05.19
Нова реабілітаційна група в...
21.05.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

27.05.2019 Благоустрій довкілля: безпека, комфорт, функціональність.

Кінець 2018 та перша половина 2019 років - період активного благоустрою території прилеглої до споруди будинку дитини. Капітальні роботи по заміні зіпсованого асфальтового покриття, перепланування та створення нових групових ігрових майданчиків з верандами, покриття грунту для спортивного майданчика, ремонт огорожі та її часткову заміну виконують працівники ТОВ "Антарес - БУД".  Особливо тішить дорослих покриття грунту за сучасними будівельними технологіями. Тепер, граючи на майданчиках, діти не можуть забруднитися, спотикнутися на нерівностях. А якщо вже так сталося, що дитина впала, то отримати подряпини на м'якій поверхні майже неможливо.

Своїх зусиль докладає і персонал будинку дитини: працівники груп разом з представниками господарчої служби встановлюють ігрове обладнання, заповнюють піском пісочниці, забезпечують малюків ігровим матеріалом, дбають про естетичне оформлення, облаштовують квітники та природні куточки. Іноді приходять на допомогу і батьки дітей реабілітаційного відділення.

Традиційно напередодні літа в установі проходить важливий захід - огляд групових ігрових майданчиків. Цього року він відбувся 29 травня.(фото)

 
дивитися далі
24.05.2019 Висадка дерев для екологічного захисту нашої території

  Представники Миколаївської молодіжної організації "gruppirovka help" цього разу об’єдналися не тільки для організації розважальної програми із персонажем Пеппа для наших дітей та подарунків і солодощів , а для доброї справи -висадки 3 берізок  на території  нашого закладу. Наші друзі впевнені , що дерева не тільки дають приємну тінь влітку, а й несуть в собі певну енергію. Що через деякий час ці берізки стануть не тільки прикрасою , а ще й екологічним захистом для нашої території.

Дякуємо вам та нехай ваші добрі справи стануть гарним прикладом для інших.(фото)

 
дивитися далі
23.05.2019 Шоу мильних бульбашок

  Сьогодні представники ТОВ «Сандоз Україна» разом із святковим агенством  "Радуга" створили феєричний виступ із тисячами бульбашок: ручні і танцюючі, димові «хмаринки» на долонях та в повітрі і  кожен бажаючий мав змогу опинитися всередині гігантської мильної бульбашки. А після шоу наші діти отримали ще і подарунки: розвиваючі ігри та солодощі.

  Дякуємо нашим друзям та бажаємо творчих успіхів, цікавих ідей та нових зустрічей!

 
дивитися далі
21.05.2019 Нова реабілітаційна група в будинку дитини.

У реабілітаційному відділенні будинку дитини відкрита ще одна вікова група для дітей з особливими потребами. Це вже четверта група подібного спрямування в нашій установі. Кожну відвідують по 12-14 дітей, а попит не вщухає. 6 місяців - тривалість реабілітаційного періоду. Батьки багатьох вихованців прагнуть подовжити термін реабілітації своїх дітей. І за можливістю отримують путівку ще на 1, 2 чи 3 курси.

Результати реабілітації різні. Вони напряму залежать від діагнозу дитини, ступіню ураження організму, від виконання батьками рекомендацій спеціалістів. Спільне одне - це соціалізація дитини, яка можлива тільки у спілкуванні з оточуючими, у дотриманні нею певних норм та правил.

З відкриттям групи ще кілька дітей набули можливості отримання специфічних реабілітаційних заходів. А будинок дитини зробив ще один крок на шляху втілення у життя Національної стратегії реформування системи інститутаційного догляду та виховання дітей та підлітків. Перелік документів для оформлення дитини у реабілітаційну групу

 
дивитися далі
17.05.2019 Відкриття кабінету кондуктивної педагогіки

   Для ефективної системи реабілітації дітей із церебральним паралічем та іншими руховими порушеннями у нашому закладі відкрився кабінет кондуктивної педагогіки , автором технології якої є угорський педагог і лікар Андраш Петьо, професор кафедри рухової терапії Медичного університету.
  Кондуктивна педагогіка сформувалася на основі рухової терапії та побудована на єдності методів ортомоторної реабілітації (відновлення “правильних рухів”) та включає в себе навчання рухам, навичкам самообслуговування, трудових навичок, розвиток мовлення, а також розвиток інтелекту. 
  Під час занять широко застосовуються ритм і пісні в техніці, яка називається “ритмічний намір” (rhythmical intention). Ритмічний намір – це словесні ритмічні інструкції, які подаються під час виконання серії завдань. За допомогою ритму, пісень і віршиків задається фоновий ритм рухової активності, який сприяє навчанню та мотивації дитини, а також допомагає привернути увагу до того руху, який здійснюється у даний момент. 
  Ключовим елементом у процесі навчання за цією методикою є мотивація, а стратегічним напрямком нашої роботи є інтеграція дитини з особливими потребами в суспільство.
Застосування цього методу у комплексному підході до реабілітації забезпечить  максимальну її ефективність та підвищенню рівня функціональних рухових можливостей дитини.

 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б