Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Впровадження Бобат-терапії ...
13.03.20
Демонстрація матеріалу для ...
27.02.20
Наслідки буревію.
25.02.20
Память, що зігріває серця.
24.02.20
Рассылка новостей
НОВИНИ

13.03.2020 Впровадження Бобат-терапії для реабілітації дітей з руховими порушеннями.

Ще однією з реабілітаційних послуг, які надаються в нашому будинку дитини, стало застосування Бобат-терапії  дітям, які мають відхилення в роботі опорно-рухового апарату. Бобат-концепція - це нейророзвиваюча терапія яка спрямована на підтримку вітальних функцій, на розвиток здібностей дитини та формування комунікативних навичок, на наближення рухів до фізіологічної норми, на запобігання вторинних уражень (деформацій,  атрофій).

Бобат-концепція була створена у 30-ті роки ХХ століття практикуючим фізіотерапевтом Бертою Бобат та психіатром, доктором Карлом Бобат. До сьогоднішнього дня методику розвивають та широко застосовують. Використовують допоміжні технічні засоби, опираються на допомогу та участь батьків, пристосовують дитину до побутового життя з раннього віку до 18 років.

Для впровадження цієї методики в реабілітаційний процес нашого будинку дитини зроблено чимало: обладнаний спеціальний кабінет для занять з дітьми, які мають рухові порушення, підготовлений спеціаліст у центрі комплексної допомоги та навчання у Німеччині (ZIFF zentrum fur integrative Forderung und Fortbildung), придбані базові допоміжні засоби для розвитку рухів. (фото)

 
дивитися далі
27.02.2020 Демонстрація матеріалу для організації дидактичних ігор з лялькою.

Дидактична гра з лялькою - цій темі в будинку дитини був присвячений огляд ігрового дидактичного матеріалу у кожній віковій групі, який відбувся 26 лютого 2020 року.

Здавалося б, ігри з лялькою, хто з ними не знайомий? Хто не грав з ляльками у дитинстві? Що тут особливого?

З педагогічної точки зору дидактична спрямованність таких ігор безмежна та необхідна для підготовки малечі до життя.  (фото)

 
дивитися далі
25.02.2020 Наслідки буревію.

Усе наше місто оговтується сьогодні від вчорашнього буревію. Шквальний вітер наробив чимало шкоди руйнуючі дахи, звалюючі дерева, обриваючі електричні дроти... На території нашого будинку дитини теж не обійшлося без втрат. Вітер вирвав та звалив велику сосну, яка була окрасою нашої території, створювала тінь та затишок для малюків старшої групи Б.

У квітні 2015 року така ж негода повалила дві багаторічні ялинки, які вдалося підняти, закріпити, виходити (про це ми повідомляли на сторінках нашого сайту). Вони під час цьогорічного шквалу не постраждали.

А як бути з сосною, адже підпорки  та кріплення на майданчику де грають діти неприйнятні? Та де взяти необхідні кошти для відновлення рослини?

 
дивитися далі
24.02.2020 Память, що зігріває серця.

Засобами масової інформації, літературними творами, театральними виставами та численними кінострічками у нашому суспільстві сформований стійкий стереотип негативного сприйняття діяльності будь-яких закладів суспільного виховання дітей. Не багато хто із пересічних громадян здатен зрозуміти, що у деяких життєвих обставинах для багатьох дітей такі заклади це спасіння, що добре чи погано дітям у таких установах залежить від конкретних людей, які в них працюють, що тут працівники роблять для малюків багато доброго та необхідного, щоб підготувати їх до життя. Це організація оперативного подолання фізичних вад, забезпечення специфічного догляду за хворими, індивідуальне вигодовування у випадках харчових особливостей, навчання у різних напрямках розвитку, в тому числі корекційне, заходи для наповнення життя цікавими подіями та багато-багато іншого...

Під впливом загальної суспільної думки, колишні вихованці будинку дитини намагаються позбутися дитячих спогадів, вважаючи що перебування тут це сумна та неприємна сторінкаї їх життя. До того ж діти в будинку дитини проживають в період раннього дитинства, а спогади цієї пори, як правило, нестійкі. Тому для персоналу нашого закладу вкрай приємні та значущі ситуації, коли колишні вихованці приходять зі словами вдячності, з намірами знайти тих людей, які зігрівали їх душу у дитинстві. Такою людиною виявився і наш колишній вихованець Віталій Пронько.

 
дивитися далі
19.02.2020 Аналіз руху дітей Будинку дитини протягом 2019 року по Миколаївський області

На 01.01.2019 р. в Миколаївському обласному Будинку дитини перебувала 81 дитина, протягом року до закладу поступило 62 дитини, вибуло 67 вихованців. На 01.01.2020 р. в закладі 76 дітей. Кількість вихованців в порівнянні з 2018 роком зменшилась на 6,2%. 45 (72,6%) вихованців прибули до Будинку дитини з районів області та 17 (27,4%) – з м. Миколаєва. Найбільше направлень до Будинку дитини з Новоодеського – 9 (14,5%), Миколаївського – 6 (9,7%) та Веселинівського районів – 5(8,1%).
З числа прибулих 14 дітей (22,6%) мали важкі вроджені вади розвитку, та неврологічні захворювання.

 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б