Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Зустріч із друзями!
28.03.19
Вода-джерело життя (до Всес...
22.03.19
До Міжнародного дня людини ...
21.03.19
Міжнародний день театру лял...
21.03.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

28.03.2019 Зустріч із друзями!

Малюки Будинку дитини  зустрілися  із нашими давніми друзями: групою молоді церкви Адвентистів Сьомого дня  та громадською організацією  "Світанок мрій". Вихованці нашої установи охоче грали та спілкувалися із гостями, читали віршики та співали дитячі пісні. Дорослі отримали задоволення від зустрічі із дітьми, а малюки  - подарунки: олівці, фарби та альбоми для малювання, багато м'яких іграшок та машинок, а також, предмети особистої гігієни: зубні пасти та щітки. Дякуємо за подарунки та цікаву зустріч! (фото)
 
дивитися далі
22.03.2019 Вода-джерело життя (до Всесвітнього дня води)

«Вода…В тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху, тебе неможливо описати, тобою насолоджуються, не розуміючи, що ти таке…Ти - найбільше багатство в світі.» 

(Антуан де Сент-Екзюпері)

 

 21-22 березня у нашому закладі пройшли тематичні заходи присвячені Всесвітньому дню води -екологічному святу, яке покликане звернути увагу людства на проблеми стану навколишнього середовища. А виховувати бережливе ставлення до природних ресурсів важливо змалечку.

  Проведенню Дню води у закладі передувала розвивальна діяльність дітей на тему: «Вода в природі. Життя у воді.» Надзвичайно пізнавальними були проведені з дітьми різноманітні форми роботи: читання художньої літератури , розучування прикмет та відгадування загадок про воду,  скоромовок та потішок, тематичні заняття та нескладні досліди з водою та льодом  Дошкільнята разом з вихователями вивчали, досліджували, порівнювали, малювали та розповідали про таку знайому і не знайому воду.

 У групах облаштовані дослідницькі куточки, де в залежності від віку вихованців проводилися досліди чи ігри з водою.Особливо сподобалося дітям утворювати вишневий, апельсиновий, сливовий сік за допомогою гуаші та води. Експериметальна діяльність  дивує дітлахів, викликає безліч запитань, дає можливість самостійно переконатися на практиці у її дійсно незвичайних властивостях.
Створена атмосфера в групах дозволила реалізувати кожній дитині свою пізнавальну активність та підвищити екологічну культуру. (фото)


 


 
дивитися далі
21.03.2019 До Міжнародного дня людини із синдромом Дауна

   21 березня відзначається міжнародний день людини з синдромом Дауна. Ця дата вибрана не випадково. Адже саме у 21 парі хромосом – є третя зайва. Діти із синдромом Дауна народжуються з однаковою частотою у всіх країнах світу, незалежно від рівня статку та екології. Частота народження таких дітей приблизно один на 800-1000 новонароджених. Є такі малята  і у нашому закладі.Такі діти мають уповільнений розвиток пізнавальних процесів, дрібної моторики, мови. Головне для них – увага рідних та професійність фахівців.

 Наші спеціалісті постійно впроваджують новітні корекційно-розвиваючі методики: Монтессорі-терапія, АВА-терапія, гідрокінезотерапія, ЛФК та низка інших .Комплекс послуг для дітей  передбачає консультації, догляд та реабілітаційні програми, які забезпечує висококваліфікована міждисциплінарна команда фахівців у співпраці із батьками .

Втім, ми не є установою, яка обіцяє чудодійне зцілення, наша мета — допомогти адаптуватися сім’ї та максимально розвинути усі можливості малюка.

Для детальнішого ознайомлення з особливостями розвитку дітей з синдромом Дауна, з організацією їм допомоги батьки можуть скористатися такими ресурсами:

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком»

Канадсько-український проект «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні»

Національна Асамблея інвалідів України

Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром»


Інститут спеціальної педагогіки НАПН України 
дивитися далі
21.03.2019 Міжнародний день театру ляльок.

21 березня Всесвітній день театру ляльок. Він широко відзначається в багатьох країнах світу не тільки професіоналами, а й шанувальниками цього виду мистецтва. Його різнобарв'я, дитяча безпосередність та стримана філософічність подобаються і дітям і дорослим. Не стоїть осторонь і колектив нашого будинку дитини.

Кожен педагог установи має навички використання в  роботі лялькового, тіньового, магнітного та інших видів театру. Активно задіюють їх педагоги при проведенні занять, режимних процесів, розваг, починаючі з першого року життя малюків. Залучають до участі і деяких вихованців.

Частий гість в установі і Миколаївський обласний театр ляльок. Його вистави приваблюють малюків яскравими декораціями та персонажами, гарним музичним супроводом, емоційною грою акторів. (фото)

 
дивитися далі
25.02.2019 Перші кроки на шляху до хриястиянства.

  Сьогодні до малюків будинку дитини завітали представники Церкви "Новый завет" з метою познайомити дітлахів з першими постулатами християнства, викликати позитивні емоції до образу Спасителя. Зробили це через лялькову виставу "Заяць Котька" та розважальні ігри. Можливо не кожен із дітей усвідомив зміст дійства, але яскравість та музичність вистави зацікавила багатьох маленьких глядачів, а смачні яблука наприкінці заходу підкріпили позитивне сприйняття таких християнських чеснот як віра у Христа, сила молитви, радість спасіння, цінність дружби.
 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б