Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благоустрій довкілля - весн...
18.04.18
Весняне свято - поетично та...
13.04.18
День розповсюдження інформа...
02.04.18
Міжнародний день людини з с...
21.03.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

18.04.2018 Благоустрій довкілля - весняний клопіт працівників будинку дитини.

Традиційно весняні роботи починаються з благоустрою найближчого довкілля. Особливо це важливо там де мешкають діти. Створити для них безпечне середовище прагнуть працівники будинку дитини: ремонтують дворове обладнання, фарбують ігрові об'єкти на групових майданчиках, оновлюють фізкультурне обладнання, наводять чистоту у кожному куточку. Предметом уваги у цей весняний період стали ічисленні квітники та паркова зона великої території установи. Бо красота природи не тільки радує око, але й формує у малюків естетичний смак з раннього дитинства.

Невеличкий вклад кожного стає єдиним великим результатом: комфортним та доглянутим оточенням шашого дому. (фото)
 
дивитися далі
13.04.2018 Весняне свято - поетично та пізнавально

Весняне свято традиційно влаштовують для своїх вихованців педагоги будинку дитини. Цього року воно відбулося в музичній залі установи 13 квітня. Викликати емоційне сприйняття поетичних рядків та пісень про цю чудову пору року, пригадати прикмети весни та відобразити їх через інсценування та ігри - ось основна мета святкового дійства. Серед глядачів були присутні: представники ТОВ "Перша логістична компанія" та студенти ВПУ-7, батьки дітей реабілітаційних груп та працівники будинку дитини. Виступи бджілок, мурашок та кульбабок потішили глядачів, а їх щирі оплески показали маленьким артистам , що їх старання були не марними, що їх виступи до вподоби і дорослим і дітям. (фото)
 
дивитися далі
02.04.2018 День розповсюдження інформації про аутизм.

Працівники будинку дитини не з чуток знають про аутизм. З цією проблемою психічного розвитку дитини їм доводиться стикатися щоденно. Якщо раніше серед контингенту вихованців то були поодинокі випадки, то з відкриттям реабілітаційних груп у 2010 році, кількість аутистів складає від 17 до 25% (в 2018) від загальної кількості дітей, які підлягають реабілітації. В реальності цей відсоток ще більший, бо часто у дитини симптоматика є, а діагнозу немає, бо батьки відчайдушно опираються цьому діагнозу, намагаються сховатися від існуючої проблеми. "Переросте, він просто не хоче підкорятися правилам, дома він геть інший..." - кажуть вони та прагнуть перекласти її вирішення на чужі плечі.
 
дивитися далі
21.03.2018 Міжнародний день людини з синдромом Дауна.

 Сьогодні, 21 березня, в різних куточках планети відзначають Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Це захворювання є найбільш поширеним генетичним захворюванням у світі. В 2011 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 21 березня Днем людей з синдромом Дауна. Так з'явилася можливість сучасному суспільству більше дізнатися про захворювання.

На сьогоднішній день у Будинку дитини знаходяться троє малят із синдромом Дауна.   Спеціалісти  прагнуть створити для них всі умови для розвитку та соціалізації в суспільстві. Як і інші  діти, діти з синдромом Дауна всі абсолютно різні. В кожного свій характер, тип темпераменту, звички, улюблені ігри і книги. Тому для кожної конкретної дитини командою спеціалістів розробляються індивідуальні маршрути розвитку. 

 
дивитися далі
16.03.2018 Повчальна вистава для наших малят

Сьогодні у музичній залі нашу малечу зустріли артисти Миколаївського обласного театру ляльок та маленькі зайченята - герої нової повчальної вистави "Варварині хитрощі". З яскравими декораціями та піснями розповіли про незвичайні пригоди головних героїв, про правила поведінки на дорогах та пожежну безпеку. Діти отримали позитивні емоції та необхідні знання.

До нових зустрічей! 
 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б