Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Всесвітній день інвалідів -...
03.12.18
Від дитини до дитини
30.11.18
Всесвітній день добрих справ
27.11.18
Дякуємо за сучасні гойдалки!
23.11.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

03.12.2018 Всесвітній день інвалідів - привід до аналізу та вдосконалення.

Щорічно 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів. Ця пам'ятна дата нагадує усім про особливі потреби в житті цієї верстви населення, про нездатність маленьких та дорослих інвалідів обійтися без сторонньої допомоги з боку Держави, громадських об'єднань та кожного з нас. В 2009 році Україна ратифікувала Конвенцію ООН про права інвалідів та затвердила Державну цільову програму "Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів" на період до 2020 року. Колектив працівників будинку дитини, в межах умов і можливостей нашої установи, втілює в життя кожну строку цих документів.

В стінах нашого дому завжди знаходили притулок діти з особливими потребами. Сьогодні іх налічується 41, це майже 34% від усього дитячого контингенту. (фото)


 
дивитися далі
30.11.2018 Від дитини до дитини

  З усмішкою та подарунками завітали до наших малят учні  ЗОШ № 20 .Спілкування пройшло у дружній атмосфері, із запитаннями про інтереси малюків, із радістю та отриманням корисного досвіду для учнів , який доводить істину "Чим більше віддаєш, тим більше отримуєш ". Дякуємо вам за увагу!

.

 
дивитися далі
27.11.2018 Всесвітній день добрих справ

   У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday.
Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. У рамках цієї акції до нашого закладу завітали учні Миколаївського юридичного ліцею із невеликою ляльковою виставою та подарунками та учні Миколаївської гімназії №3 із веселими піснями,танцями та прийомами захоплюючого виду єдиноборства. Малята наші були захоплені дійством,а гості пообіцяли, що прийдуть до нас ще.(фото)

 
дивитися далі
23.11.2018 Дякуємо за сучасні гойдалки!

Колектив Миколаївської обласної прокуратури подарував та установив на дитячих майданчиках Будинку дитини 5 сучасних гойдалок на пружинах. Гарні, яскраві, добре оздоблені гойдалки обов'язково сподобаються вихованцям установи. Дякуємо за подарунки!
 
дивитися далі
21.11.2018 Бути донором - почесно!

Добровільна здача крові - це почесна і благородна справа, адже саме донори ціною своєї власної крові рятують життя іншим, часто, навіть незнайомим людям. Донор дарує можливість одужання, ще один день народження, ще один шанс на життя. В нашій установі є чимало людей, які постійно здають кров, даючи надію на порятунок і життя. 

21 листопада 2018р  з нагоди отримання статусу та посвідчення "Почесний донор України" поздоровлення приймала Тищенко Л.А.  У наш скрутний час вона не втратила співчуття до біди інших та подарувала безкоштовно кров більше 40 разів. Дякуємо Вам, Ліно Анатоліївно, за щире серце, за прагнення допомогти іншим. Бажаємо добра, благополуччя і будьте здорові та горді за те, що даруєте життя іншим!

 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б