Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Виставка-презентація посібн...
14.11.18
У рамках Благодійного мараф...
08.11.18
Осінні мотиви у творчому ви...
01.11.18
Вакцинация - важная составл...
29.10.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

14.11.2018 Виставка-презентація посібників для оптимізації навчального процесу

   14 листопада 2018 року у нашому закладі з метою удосконалення педагогічної майстерності, обміну досвідом, розвитку творчої ініціативи  відбулася виставка-презентація  посібників для оптимізації навчального процесу. Методична скарбничка кожного вихователя повинна завжди поповнюватися різноманітними новими дидактичними і розвивальними іграми.

 Педагоги презентували посібники логіко-математичного спрямування, формування навичок самообслуговування та мовленнєвого розвитку.  Багато було представлено педагогами, виготовлених власноруч, авторських,  цікавих багатофункціональних ігор, ігор на розвиток різних психічних процесів. Учасники мали змогу поділитися проявом своєї творчості, фантазії, креативності, винахідливості, майстерності. Що вони і зробили. Презентація пройшла в атмосфері єдності, доброзичливості, радості і взаємної довіри.(фото)


 
дивитися далі
08.11.2018 У рамках Благодійного марафону

  У рамках завершення благодійного марафону "Подаруй дитині радість" до наших малят  завітали студенти факультету дошкільної та початкової освіти МНУ ім.Сухомлинського із казкою "Кошик яблук", подарували позитивні емоції та гарні прикраси виготовлені власноруч. Студенти в образах казкових персонажів гралися та танцювали разом із дітьми. Посмішки та веселий галас наповнили музичну залу та добрі серця студентів.(фото)
 
дивитися далі
01.11.2018 Осінні мотиви у творчому виконанні.

  Щорічно педагогічний колектив будинку дитини влаштовує для своїх вихованців сезонні свята. Мета цих заходів не тільки розважити малюків, але й підвести підсумок навчальної роботи у напрямку "Пори року". Усі набуті знання про особливості осінньої пори продемонстрували дітлахи 1 листопада в музичній залі установи.

 "Яскраво, весело, цікаво!" - таке враження справило свято на маленьких артистів та вдячних глядачів. (фото)

 
дивитися далі
29.10.2018 Вакцинация - важная составляющая медицинской работы в доме ребенка.

Медицинский персонал дома ребенка постоянно уделяет большое внимание вакцинации наших воспитанников как важнейшей составляющей профилактической работы.

Значение и пользу прививок трудно переоценить, ведь вакцинация единственный надежный способ защиты от болезней. Она защищает не только отдельного ребенка, но и окружающих. Если привито большинство, то остальным бояться нечего - сработает коллективный иммунитет. 

 
дивитися далі
12.10.2018 Крокуючи стежками, прокладеними В.О.Сухомлинським

  На початку жовтня колектив педагогів, студентів та викладачів МНУ вирушив на Кіровоградщину, батьківщину Василя Олександровича Сухомлинського, аби поринути у світ гуманістичних ідей видатного педагога, доторкнутися до спадщини великого Учителя.

  Поїздка об’єднала переможців творчого конкурсу, присвяченого 100-й річниці з дня народження Василя Олександровича Сухомлинського. 

  Павлиська школа стала знаменитою на весь світ. Сьогодні про неї можна прочитати німецькою мовою і японською, і угорською, і румунською, і англійською. Ця школа насправді маленька, двоповерхова, стара, цегляна — її збудували ще на початку XX століття. 
    У школі на 500 учнів — 80 різних гуртків.  Як приємно пройтись сьогодні шкільним подвір’ям: алеями, садом, помилуватися величчю дуба, послухати шепіт берізок, посидіти наодинці зі своїми роздумами в альтанці чи в Зеленому класі, які ще пам’ятають ті часи, коли щоранку шкільним подвір’ям ходив творець і фундатор Павлиської школи – школи добра, краси і радості. Затишні куточки краси приваблюють в усі пори року. (фото)

 

 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б