Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Підсумкова конференція - тр...
21.01.20
Увага! Важлива інформація!
13.01.20
Як малюки гостей зустрічали.
09.01.20
З Новим роком! З Різдвом Хр...
31.12.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

21.01.2020 Підсумкова конференція - традиційний аналіз роботи персоналу будинку дитини.

21 січня в актовій залі будинку дитини зібралися представники усіх служб і груп, які працюють в установі. Мета заходу: згадати про досягнення в роботі колективу у 2019 році, проаналізувати недоліки, намітити напрямки роботи на 2020 рік. Обговорювалися питання організації роботи, впровадження нових методик медичного та педагогічного впливу на вихованців, господарчі проблеми, проблеми усиновлення, підвищення кваліфікації та часткової фахової переорієнтації персоналу.

Приорітетними напрямками роботи на 2020 рік визнані: створення відділення паліативної допомоги, впровадження Бобат-терапії; поповнення штату установи працівниками наступних спеціальностей: ерготерапевт, лікар-психіатр, помічник ерготерапевта, помічник фізичного терапевта.

Усі заплановані заходи призвані сприяти розширенню кількості реабілітаційних послуг та покращенню їх якості.

Всім працівникам наснаги, творчості, ентузіазму  для втілення у життя усіх намірів та планів!

 
дивитися далі
13.01.2020 Увага! Важлива інформація!

З 10 січня 2020 року наша установа змінила назву. Тепер повна назва закладу наступна: комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний Будинок дитини" Миколаївської обласної ради.

Цю назву слід використовувати при оформленні будь-яких документів та листків непрацездатності.

 
дивитися далі
09.01.2020 Як малюки гостей зустрічали.

Відгомоніли новорічні свята... Багато мешканців нашого міста згадали про малюків будинку дитини у ці святкові дні. Хтось бажав поспілкуватися з ними та передати їм свої вже не потрібні у родині речі, хтось забажав пригостити їх солодощами та фруктами, хтось приготував цікаві вистави чи концертну програму, хтось порадував обновками одягу та предметами гігієни, іграшками та приладдям для дитячої творчості, спеціальним обладнанням для фізичного розвитку та медичними препаратами. І всі фотографувалися, фотографувалися, фотографувалися...

Персонал будинку дитини та наші вихованці щиро вдячні кожному, хто завітав на гостини. А гостей було чимало: (фото)

 
дивитися далі
31.12.2019 З Новим роком! З Різдвом Христовим!

                                              Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! 2020 рік - високосний. Отже, матимемо на один день більше радісних хвилин, більше часу, щоб побачитися з рідними та друзями і щоб зробити більше добрих справ для того, аби він пройшов під знаком миру і добра, любові і поваги один до одного, благодійності і підтримки усіх тих, хто цього потребує.

Нехай Новий рік і світла Різдвяна Зірка принесуть у  наші домівки веселий настрій, здоров'я і щастя. Нехай у наступому році кожен з нас буде успішним у справах, хай втіляться у життя усі плани та мрії.

Зі святами вас! Всього найкращого у новому році!

 
дивитися далі
26.12.2019 Новорічні дива!

Наближається Новий рік. Це найулюбленіше свято для дорослих і дітей. Це день, коли здійснюються всі бажання та мрії, це змога показати свої набуття за минулий рік. Передсвятковий ранок, 26 грудня 2019 р, видався метушливим. Малеча повторювала віршики та пісні, старанно одягала новорічне вбрання та з нетерпінням чекала зустрічей і сюрпризів. Чарівна святкова атмосфера відчувалася всюди. Заздалегідь були написані листи з проханнями та новорічними побажаннями.

І ось настав довгоочікуванний час, коли діти стали справжніми учасниками Новорічної казки. (фото)
 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б