Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Святий Миколай на гостинах ...
19.12.19
Концерт учеников детской шк...
18.12.19
Вакцинация - важная составл...
12.12.19
До Міжнародного дня людей з...
03.12.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

19.12.2019 Святий Миколай на гостинах у малечі.

День Святого Миколая - найочікуваніше та найулюбленіше свято малечі.

Протягом цілого дня святкове дійство супроводжувало вихованців будинку дитини. Вже зранку о 6.30 кожен знайшов під подушкою подарунок від Святого Миколая. Для малюків неважливо як поводилися вони впродовж року, кожен із них вважає, що саме він був самим слухняним і чемним.

Завітав Святий Миколай і до святково прибраної музичної зали щоб послухати пісні, які підготували дітлахи, щоб подивитися на таночки, які вони вивчили, щоб насолодитися дитячими віршами та пограти з ними у веселі ігри. А далі  святкова трапеза та спілкування із численними гостями...

(фото)

 


 
дивитися далі
18.12.2019 Концерт учеников детской школы искусств.

Сегодня для малышей нашего дома ребенка педагоги и ученики детской школы искусств №2 при поддержке молодежных объединений  g.r.u.p.p.i.r.o.v.k.a help и 42 motions   организовали встречу с искусством. Разные жанры были представлены в концерте: балетные номера, инструментальная музыка, искусство театра, сольное пение. Артисты старались, зрители аплодировали, а взрослые умилялись. Среди выступавших был и наш бывший воспитанник Юра П. Он порадовал зрителей игрой на аккордеоне.

Автор проекта Григорьева Алена Анатольевна. Всем большое спасибо! Персонал дома ребенка знает каким трудом достигаются успехи в учебе. Побольше вам талантливых и трудолюбивых учеников.   (фото)

 
дивитися далі
12.12.2019 Вакцинация - важная составляющая медицинской работы в доме ребенка.

Медицинский персонал дома ребенка постоянно уделяет большое внимание вакцинации наших воспитанников как важнейшей составляющей профилактической работы.

Значение и пользу прививок трудно переоценить, ведь вакцинация единственный надежный способ защиты от болезней. Она защищает не только отдельного ребенка, но и окружающих. Если привито большинство, то остальным бояться нечего - сработает коллективный иммунитет. 

 
дивитися далі
03.12.2019 До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Адже саме ставлення до цих людей визначає ступінь цівілізованості суспільства. Міжнародний день людей з обмеженими можливостями привертає увагу до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства - людей з обмеженими можливостями. В Будинку дитини знайшли притулок малюки з особливими потребами різного віку: це діти установи, групи раннього втручання та вихованці реабілітаційних груп. За 2019 рік реабілітацію отримало 173 дитини. Це була медична, фізична та педагогічна допомога. (фото)

 
дивитися далі
26.11.2019 Як допомогти дитині адаптуватися в умовах закладу.

Звикання малюка до нових умов перебування  - процес непростий, адже адаптивні можливості дитячого організму обмежені. Допомогти дитині  в цей період мають близькі люди та персонал установи. Щоб зняти напруження, необхідно переключити увагу дитини на діяльність, яка приносить їй задоволення. У дошкільному віці - це гра. "Мова" ігор зрозуміла і доступна кожній дитині. За її допомогою малюк отримує можливість виражати свої емоції, переживання, спілкуватися з однолітками, ознайомлюватися з нормами та правилами життя.  26 листопада 2019 р. в установі відбувся майстер - клас "Ігри в період адаптації дітей в умовах закладу". Вихователі старанно готувалися до цієї події. Багато цікавих ігор, різнокольорові та сучасні посібники,  яскраві музичні іграшки, які були представлені на майстер - класі та незвична презентація свідчить про високий професіоналізм вихователів. Все це допоможе малюку швидко адаптуватися в нашому закладі. (фото)
 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б