Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Оздоровлення - головна мета літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Казка розважає і навчає.
08.11.17
Запрошуємо новонароджених з...
03.11.17
Барви осені!
02.11.17
До Всесвітнього дня паліати...
14.10.17
Рассылка новостей
НОВИНИ

08.11.2017 Казка розважає і навчає.

Студенти  Миколаївського державного педагогічного універсітету ім. В. Сухомлинського вже не вперше завітали до малюків нашої установи. Цього разу вони підготували для дітей казкову виставу "Пан Коцький". Головна мета дійства: навчитися дружити  і допомагати один одному. І хоча не усі наші глядачі взмозі сприйняти зміст цієї казки, та яскравість і музичність вистави зацікавили усіх.

Такі візити студентів МДПУ до будинку дитини стали вже традиційними. Впродовж декількох років майбутні педагоги періодично не тільки розважають дітей, а й допомагають виховувати у них позитивні моральні якості.

 
дивитися далі
03.11.2017 Запрошуємо новонароджених з мамами.

Якщо ваша дитина народилася з проблемами неврологічного характеру і Ви потребуєте медико-педагогічної та соціальної допомоги, бажаєте дізнатися про специфіку догляду за малюком дома, запрошуємо Вас до нашого будинку дитини. Тут обладнане специалізоване приміщення де Ви разом із своєю дитиною (до 1 року) можете безкоштовно проживати впродовж місяця, отримувати призначені медичні процедури, консультації різних спеціалістів щодо фізичного, розумового, мовленнєвого розвитку дитини. 

Для оформлення на ранню реабілітацію мешканців м.Миколаєва та області треба отримати направлення від обласного невролога та звернутися до Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 18.

Контактний телефон в будинку дитини: 76 - 97 - 47  - головний лікар установи Литвинова Ольга Іванівна. 

 
дивитися далі
02.11.2017 Барви осені!

  Осінь...Про неї вихованці Будинку дитини можуть розповісти багато цікавого, бо вивчали цю тему з початку нового навчального року. Закріпити знання та показати свої  вміння малюки установи мали змогу 2 листопада 2017 р. під час осіннього свята. Діти готувалися до нього заздалегідь: вивчали вірші, готували таночки. І ось дійство розпочалося...Справжня чудова Осінь та Пан Урожай завітали до дітей. Танок під парасольками та  "грибний дощик" не залишили байдужими нікого. А смачний український борщ, приготовлений із "живих"овочів прийшовся до смаку усім: і дорослим, і дітлахам.

На свято до дітей завітали гості: студенти - перекладачі ЧНУ ім. Петра Могили із солодощами та канцтоварами, прес-офіцер окремої Бригади морської піхоти Олександра Безсмертна,які отримали позитивні емоції.А Пан Урожай пригостив дітей смачними та корисними фруктами. (фото)

 
дивитися далі
14.10.2017 До Всесвітнього дня паліативної допомоги

  14 жовтня - Всесвітній день паліативної допомоги. Саме про неї йшлося на фінальній конференції, яка відбулася у м.Харкові у приміщенні «Sun City Premium» за участю представників Міністерства охорони здоров'я України, офісу Уповноваженого Президента України з прав дітей, обласних департаментів охорони здоров'я та соціального захисту населення, працівників будинків дитини, представників Центрів раннього втручання, ЮНІСЕФ. Мета заходу – формування спільного бачення подальшого розвитку системи послуг для сімей з дітьми з особливими потребами, підведення підсумків проекту «Створення нової моделі сімейно-орієнтованих послуг у громаді для дітей з особливими потребами».    

   Учасниками цього заходу стали фахівці нашого Будинку дитини: головний лікар Литвинова О.І, головна медсестра Черемушева А.А та практичний психолог Гаврилюк О.М .

 
дивитися далі
04.10.2017 Організація предметно-розвиваючого простору у групах Будинку дитини

    Швидко промайнуло літо. І ось уже початок нового навчального року. Яким він буде? Звичайно цікавим та напруженим. Протягом літньо-оздоровчого періоду наші педагоги модернізували та  оновлювали  предметно – розвиваюче середовище у групах новими посібниками,куточками ,фізкультурним обладнання та поділилися своїми здобутками із медичними та педагогічними представниками комісії на чолі  з головним лікарем Литвиновою О.І . Вплив предметно-розвиваючого середовища на розвиток і освіту дитини багатогранний. Тому особливу  увагу при організації середовища педагоги  приділяли віковим особливостям  кожної групи.  В ранньому віці діти сприймають світ за його яскравістю та звучністю, відповідно до цього середовище для найменших особливо яскраве та гучне.  Характерним для молодшого віку, є те що діти починають знаходити взаємозв’язок  між  « Я особистість»  і всім що  оточує, тому організований   ігровий простір в молодших групах  максимально сприяє орієнтовано – пізнавальній діяльності малюків.(фото)
 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б