Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Як малюки гостей зустрічали.
09.01.20
З Новим роком! З Різдвом Хр...
31.12.19
Новорічні дива!
26.12.19
Святий Миколай на гостинах ...
19.12.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

09.01.2020 Як малюки гостей зустрічали.

Відгомоніли новорічні свята... Багато мешканців нашого міста згадали про малюків будинку дитини у ці святкові дні. Хтось бажав поспілкуватися з ними та передати їм свої вже не потрібні у родині речі, хтось забажав пригостити їх солодощами та фруктами, хтось приготував цікаві вистави чи концертну програму, хтось порадував обновками одягу та предметами гігієни, іграшками та приладдям для дитячої творчості, спеціальним обладнанням для фізичного розвитку та медичними препаратами. І всі фотографувалися, фотографувалися, фотографувалися...

Персонал будинку дитини та наші вихованці щиро вдячні кожному, хто завітав на гостини. А гостей було чимало: (фото)

 
дивитися далі
31.12.2019 З Новим роком! З Різдвом Христовим!

                                              Шановні колеги!

Щиро вітаємо вас з Новим роком та Різдвом Христовим! 2020 рік - високосний. Отже, матимемо на один день більше радісних хвилин, більше часу, щоб побачитися з рідними та друзями і щоб зробити більше добрих справ для того, аби він пройшов під знаком миру і добра, любові і поваги один до одного, благодійності і підтримки усіх тих, хто цього потребує.

Нехай Новий рік і світла Різдвяна Зірка принесуть у  наші домівки веселий настрій, здоров'я і щастя. Нехай у наступому році кожен з нас буде успішним у справах, хай втіляться у життя усі плани та мрії.

Зі святами вас! Всього найкращого у новому році!

 
дивитися далі
26.12.2019 Новорічні дива!

Наближається Новий рік. Це найулюбленіше свято для дорослих і дітей. Це день, коли здійснюються всі бажання та мрії, це змога показати свої набуття за минулий рік. Передсвятковий ранок, 26 грудня 2019 р, видався метушливим. Малеча повторювала віршики та пісні, старанно одягала новорічне вбрання та з нетерпінням чекала зустрічей і сюрпризів. Чарівна святкова атмосфера відчувалася всюди. Заздалегідь були написані листи з проханнями та новорічними побажаннями.

І ось настав довгоочікуванний час, коли діти стали справжніми учасниками Новорічної казки. (фото)
 
дивитися далі
19.12.2019 Святий Миколай на гостинах у малечі.

День Святого Миколая - найочікуваніше та найулюбленіше свято малечі.

Протягом цілого дня святкове дійство супроводжувало вихованців будинку дитини. Вже зранку о 6.30 кожен знайшов під подушкою подарунок від Святого Миколая. Для малюків неважливо як поводилися вони впродовж року, кожен із них вважає, що саме він був самим слухняним і чемним.

Завітав Святий Миколай і до святково прибраної музичної зали щоб послухати пісні, які підготували дітлахи, щоб подивитися на таночки, які вони вивчили, щоб насолодитися дитячими віршами та пограти з ними у веселі ігри. А далі  святкова трапеза та спілкування із численними гостями...

(фото)

 


 
дивитися далі
18.12.2019 Концерт учеников детской школы искусств.

Сегодня для малышей нашего дома ребенка педагоги и ученики детской школы искусств №2 при поддержке молодежных объединений  g.r.u.p.p.i.r.o.v.k.a help и 42 motions   организовали встречу с искусством. Разные жанры были представлены в концерте: балетные номера, инструментальная музыка, искусство театра, сольное пение. Артисты старались, зрители аплодировали, а взрослые умилялись. Среди выступавших был и наш бывший воспитанник Юра П. Он порадовал зрителей игрой на аккордеоне.

Автор проекта Григорьева Алена Анатольевна. Всем большое спасибо! Персонал дома ребенка знает каким трудом достигаются успехи в учебе. Побольше вам талантливых и трудолюбивых учеников.   (фото)

 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б