Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Зимова рукавичка на новий лад
19.02.19
Дякуємо за увагу!
18.02.19
Граючись навчаємось!
13.02.19
Для розвитку наших малят
12.02.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

19.02.2019 Зимова рукавичка на новий лад

"Ви любите казки?" "Ви вірите казкам?"- такі запитання ставили  артисти Миколаївського академічного обласного театру ляльок нашим вихованцям , коли  завітали  у гості з виставою «Рукавичка».В'язані казкові декорації, весела музика та кумедні діалоги  зачарували наших дітей. Глядачам дуже сподобався ляльковий спектакль, вони з цікавістю стежили за героями казки, разом з ними веселилися, допомагали головним героям, навчалися правилам спілкування ,дружби, правди, добра і зла.
 
дивитися далі
18.02.2019 Дякуємо за увагу!

18 лютого 2019 року до вихованців нашої установи завітали студенти інженерно - енергетичної групи Миколаївського аграрного університету під керівництвом кураторів группи Курепина В.Н. та Ким Н.І. Діти залюбки поспілкувалися з дорослими та пограли на свіжому повітрі у рухливі ігри. Малюки отримали солодощі та памперси, а студенти - задоволення від зустрічі з дітьми. Дякуємо за приємне знайоство!
 
дивитися далі
13.02.2019 Граючись навчаємось!

Видатний педагог та вчитель В.О. Сухомлинський сказав:" Без гри немає і не може бути повноцінного дитячого розвитку". І це - дійсно так. Гра - це заняття з метою розваги, розвитку кмітливості, пам'яті, логічного та розумового розвитку. Часто гра організовується з навчальною метою. Через гру діти отримують та засвоюють нові знання. Це показали педагоги Будинку дитини на огляді посібників з сенсорного розвитку та математичної компетентності, який відбувся 13 лютого 2019 року. Велика кількість посібників, дидактичного матеріалу та  їх багатоцільове використання вразило усіх присутніх. Можемо впевнено сказати, що вихованці нашої установи мають змогу стати всебічно розвинутими та розумними! Побажаємо педагогам установи міцного здоров'я, терпіння та творчої наснаги!(фото)
 
дивитися далі
12.02.2019 Для розвитку наших малят

 Представники Миколаївської молодіжної організації ГО"g.r.u.p.p.i.r.o.v.k.a help" впевнені , що позитивні емоції від спілкування із казковими персонажами , веселими іграми та пристрій   Forbrain®  допоможуть у реабілітації та корекції наших вихованців. Це  міні-гарнітура  для  кісткового звукопроведення,  оснащена динамічним  фільтром  і  мікрофоном.  Така конфігурація  дає  змогу  покращувати  слухове  сприймання  та  сенсорне інтегрування звукової інформації, а також підвищувати уважність, пам’ять й, відповідно,  впевненість  у  мовленнєвій  діяльності. Forbrain  здійснює  значний вплив  на  звуковимову,  покращуючи  психофізіологічну реальність диференціальних ознак різних звуків та ритму. Сподіваємось, що ці подарунки допоможуть у корекційному навчанні наших дітей.


 
дивитися далі
25.01.2019 Щорічна звітня конференція

  Основні завдання на новий рік та результати проведеної роботи за 2018 обговорювали сьогодні, 25 січня, із  головним лікарем Будинку дитини Литвиновою О.І та представниками усіх служб нашої установи .

Протягом 2018 року колектив Будинку дитини працював над удосконаленням діючої в закладі системи реабілітації, впроваджував нові методики педагогічного впливу на дітей, медичні технології, удосконалював життєвий простір для вихованців.

В 2018 році, виконуючи план підготовчого періоду реформування установи, розроблено план трансформації установи на 2018-2020 роки, здійснено аналіз застосування людських ресурсів, відкрито 12 реабілітаційних ліжок сумісного перебування дитини до року з мамою, або іншим членом родини, підготовлено спеціаліста та облаштовано кабінет АВА-терапії,  завершили підготовку в Польщі 2 спеціаліста для реабілітації дітей з руховими порушеннями за методикою Петьо.

  Заслухавши та обговоривши доповіді про підсумки роботи щодо організації медико-педагогічної та соціальної реабілітації вирішили признати роботу такою, що потребує удосконалення.


 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б