Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Взаємодія лікарів будинку д...
14.03.18
Первые шаги в работе группы...
06.03.18
До Міжнародного дня охорони...
02.03.18
Веселі розваги від волонте...
09.02.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

14.03.2018 Взаємодія лікарів будинку дитини з фахівцями інших лікувальних установ.

Сьогодні в будинку дитини працює 8 лікарів: 1 лікар-невролог, 1 - кардіолог та 6 педіатрів, які надають медичну допомогу маленьким мешканцям нашої установи, корегують забезпечення особливого догляду та вигодовування. Але часто здоров'я наших дітей потребує допомоги і інших медичних фахівців. Її надають спеціалісти обласної дитячої лікарні, міських дитячих лікарень, приватні медичні центри. Ортопеди та офтальмологи, імунологи та дерматологи, інфекціоністи та психіатри, фахівці інших спеціальностей за направленням наших лікарів в індивідуальному режимі консультують малюків, встановлюючі точний діагноз, призначаючі потрібне лікування чи протезування; за необхідністю госпіталізують їх.

В окремих випадках головний лікар установи домовляється про допомогу дітям залишеним без батьківського піклування, які мають важкі вади здоров'я та розвитку з провідними спеціалістами науково-дослідницьких медичних центрів в Києві, Харкові, Одесі. Окрім лікування діти отримують тут і оперативне втручання. Малюки, які потребують відновлювального лікування при патологіях опорно-рухового апарату, мають змогу пройти курс реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавця. 


 

 
дивитися далі
06.03.2018 Первые шаги в работе группы раннего вмешательства для малышей с мамами.

С января 2018 года в доме ребенка функционирует группа раннего вмешательства для малышей первого года жизни, которые имеют проблемы здоровья и развития связанные с внутриутробным формированием плода, осложненными родами, неблагоприятной наследственностью. В числе первых пациентов этой группы трехмесячный Ярослав, мама которого делится своими впечатлениями от полученного комплекса реабилитационных услуг.


Случилось так, что наш сынишка после рождения нуждается в разностороннем и длительном лечении. Помощь и поддержку мы нашли в доме ребенка. О существовании реабилитационной группы в этом учреждении нам подсказала Мартьянова Н.И.- заведующая отделением областной детской больницы. Путевка выдается на 30 дней, пребывание и матери и ребенка, реабилитационные мероприятия здесь бесплатные.

Была приятно удивлена: индивидуальные палаты, хорошая игровая комната, гигиенический блок. Везде чистота. Хорошее питание и для мамы и для ребенка. Внимательный персонал.

Ребенка осматривают различные специалисты и подбирают индивидуальный комплекс реабилитационных действий. С нами работали невролог, врач-педиатр, логопед, массажисты.

Искренне благодарна за доброе отношение и профессионализм. 

 
дивитися далі
02.03.2018 До Міжнародного дня охорони слуху.

Протягом усього життя нас оточує світ, наповнений різними звуками. Одні приносять задоволення, інші заспокоєння, треті - радісне збудження, а деякі - чіпають до глибини душі. Але не кожен з нас може чути все це різномаїття звуків, тому що має порушення слуху. Всесвітньою організацією охорони здоров'я було засновано день,  покликаний звернути увагу громадськості на важливість збереження у людей функції вловлювати звуки. Свято носить назву Міжнародного дня охорони здоров'я вуха та слуху і відзначається  - 3 березня.

Для дітей слух є необхідною умовою для навчання та залучення до життя у суспільстві. Втрата слуху створює перешкоду для освіти та соціальної інтеграції.

 
дивитися далі
09.02.2018 Веселі розваги від волонтерського руху

  Сьогодні до наших дітей завітали керівник волонтерського руху "Верный поступок" із своєю командою та подарували не тільки предмети догляду, іграшки та речі та й  ще гарний настрій із event-студією "M-Star".Окрім постійного спілкування із Свинкою Пеппою та Поні малеча грала, танцювала та водили спільні хороводи, відгадували загадки та ознаки зими.Позитивні емоціі на дитячих обличчях стали винагородою за зусілля, прикладені до організації веселої розваги.
 
дивитися далі
08.02.2018 Дружній візит

  Вперше відчинив двері нашого будинку дитини керівник квест-кімнати м.Миколаєва із метою ознайомитися з умовами утримання дітей, основними потребами  та вручити подарунки для наших малят. Дізнавшись про проблемні питання життя закладу запропонував організацію  благодійної допомоги. Ми вдячні за участь та бажання  покращити життєве середовище наших малюків.
 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б