Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Казка для дошкільнят
28.09.18
Ближче до природи!
18.09.18
Розваги від Агентсва Розвитку.
14.09.18
Впровадження АВА-терапії у ...
13.09.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

28.09.2018 Казка для дошкільнят

     Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини. В цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я. Різнобарвне, насичене цікавим змістом дитинство залежить від мудрості дорослого, уваги до внутрішнього світу малюка. З раннього віку  педагоги нашого закладу формують інтерес до театралізованих ігор  на заняттях та у повсякденному спілкуванні. Театр, а особливо ляльковий, посідає неабияке значення в формуванні дитячої особистості. Це вид мистецтва, який поєднує в собі художнє слово, драматичну дію, поетику, живопис, музику та літературу.  І тому із задоволенням зустрічаємо друзів наших малят-Миколаївський академічний обласний театр ляльок, які  28 вересня відкрили новий театральний сезон виставою   "Щуча " та подарували приємні хвилини естетичної насолоди та позитивні емоції .

 


 
дивитися далі
18.09.2018 Ближче до природи!

Завдяки нашому давньому другу Сергію Заболотному вихованці установи відвідали Миколаївський зоопарк. Піднесенний настрій, здивування та позитивні емоції супроводжували і малюків, і дорослих. Спілкування, знайомство із тваринним світом та отримання нових знань - ось мета цієї подорожі. Дякуємо за чудову поїздку та сподіваємось та подальше співробітництво! (фото)
 
дивитися далі
14.09.2018 Розваги від Агентсва Розвитку.

14 вересня 2018 року до вихованців установи завітали  гості із Агенства Розвитку (Лідерська програма №6). Вони прийшли, щоб ближче познайомитися з дітьми та  підготували для нихі цікаву розважальну програму. Знайомству були раді усі: і дорослі, і малюки. Діти грали в рухові ігри та  залюбки спілкувалися із казковими  персонажами. А на прикінці розваги малюки отримали солодкі подарунки та приладдя для творчої діяльності. Дякуємо за розвагу та сподіваємося на подальше спілкування! (фото)
 
дивитися далі
13.09.2018 Впровадження АВА-терапії у Будинку дитини.

 13 вересня 2018 року у Будинку дитини відбулася значуща подія: відкриття кабінету АВА-терапії.  Останнім часом значно збільшується кількість дітей, які мають синдром аутизму. На сьогоднішній день одним з  ефективних засобів  корекції аутизму є метод прикладного аналізу, або АВА-терапія, тобто прикладний аналіз поведінки. Поведінкова корекція аутизму у дітей дуже важлива. ЇЇ головне завдання - допомогти дитині з певними порушеннями в розвитку адаптуватися до навколишнього середовища і прийняти в житті суспільства найбільш повноцінну участь. Ефективність роботи найбезпосереднішим чином залежить від кваліфікації фахівця. Тому спеціаліст установи пройшов спеціальне навчання за методикою АВА - терапії. Підготовку спеціаліста було здійснено  за рахунок благодійного фонду  "Hand of Hope".

Відремонтувати, зробити реконструкцію та придбати спеціальні меблі для нового кабінету допоміг Швейцарський благодійний фонд "Світлана". Дидактичний матеріал, навчальні посібники придбані за рахунок благодійного фонду Олени Куликової

На відкриття кабінету прийшли співробітники установи. Сучасний, гарно та правильно оздоблений кабінет запрацював! Сподіваємось, він сподобається  і допоможе маленьким вихованцям пройти корекційне навчання у нашому закладі!

 

 
дивитися далі
11.09.2018 Навчальний рік розпочався!

Швидко промайнуло літо. Прийшла осінь, а разом із нею і новий учбовий рік. Вихователі старанно та ретельно готувалися до його початку: оновлювали посібники та виготовляли новий матеріал, прикрашали групові приміщення та оформлювали ігрові зони.  Огляд груп до нового учбового року відбувся 11 вересня 2018 року. Члени комісії на чолі з головним лікарем Литвиновою О.І високо оцінили роботу педагогів та співробітників групи. Перший крок цього  року зроблений: групи до нового учбового року готові! Успіхів усім! (фото)
 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б