Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Чекаємо літо!
17.05.18
Щорічна програма у дії
24.04.18
Благоустрій довкілля - весн...
18.04.18
Весняне свято - поетично та...
13.04.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

17.05.2018 Чекаємо літо!

Ось і підходить до кінця навчальний 2017 - 2018 рік. Він був повчальним, цікавим і незвичайним. Всі діти старанно навчалися та  отримували  нові знання. Наближається час літьного відпочинку та оздоровлення. Літо для малюків - це набуття нових знань, час активних ігор та появи нових друзів. Для працівників закладу літо - відповідальна пора. Адже необхідно створити належні умови, щоб з'явились нові яскраві враження, малюки зміцніли, засмагли, відпочили, а ще - дізналися багато нового. Тому співробітники установи ретельно готують, перевіряють та переглядають матеріальну базу для проведення літнього оздоровлення.  Огляд ігрових майданчиків відбувся 17 травня. (фото)
 
дивитися далі
24.04.2018 Щорічна програма у дії

   У рамках щорічної програми "День соціального партнерства" представники ТОВ "Сандоз" завітали до нашого закладу. Команда займалася прибиранням та благоустроєм території дитячого майданчика, а в музичній залі персонажі  мультфільму Фіксики розважали нашу малечу. Шоу мильних великих бульбашок викликало у малюків та працівників закладу бурхливі емоції та бажання брати участь у спільних іграх .Наприкінці зустрічі діти отримали подарунки від наших гостей. Дякуємо за допомогу , позитивні емоції та чарівну розвагу!

 
дивитися далі
18.04.2018 Благоустрій довкілля - весняний клопіт працівників будинку дитини.

Традиційно весняні роботи починаються з благоустрою найближчого довкілля. Особливо це важливо там де мешкають діти. Створити для них безпечне середовище прагнуть працівники будинку дитини: ремонтують дворове обладнання, фарбують ігрові об'єкти на групових майданчиках, оновлюють фізкультурне обладнання, наводять чистоту у кожному куточку. Предметом уваги у цей весняний період стали ічисленні квітники та паркова зона великої території установи. Бо красота природи не тільки радує око, але й формує у малюків естетичний смак з раннього дитинства.

Невеличкий вклад кожного стає єдиним великим результатом: комфортним та доглянутим оточенням шашого дому. (фото)
 
дивитися далі
13.04.2018 Весняне свято - поетично та пізнавально

Весняне свято традиційно влаштовують для своїх вихованців педагоги будинку дитини. Цього року воно відбулося в музичній залі установи 13 квітня. Викликати емоційне сприйняття поетичних рядків та пісень про цю чудову пору року, пригадати прикмети весни та відобразити їх через інсценування та ігри - ось основна мета святкового дійства. Серед глядачів були присутні: представники ТОВ "Перша логістична компанія" та студенти ВПУ-7, батьки дітей реабілітаційних груп та працівники будинку дитини. Виступи бджілок, мурашок та кульбабок потішили глядачів, а їх щирі оплески показали маленьким артистам , що їх старання були не марними, що їх виступи до вподоби і дорослим і дітям. (фото)
 
дивитися далі
02.04.2018 День розповсюдження інформації про аутизм.

Працівники будинку дитини не з чуток знають про аутизм. З цією проблемою психічного розвитку дитини їм доводиться стикатися щоденно. Якщо раніше серед контингенту вихованців то були поодинокі випадки, то з відкриттям реабілітаційних груп у 2010 році, кількість аутистів складає від 17 до 25% (в 2018) від загальної кількості дітей, які підлягають реабілітації. В реальності цей відсоток ще більший, бо часто у дитини симптоматика є, а діагнозу немає, бо батьки відчайдушно опираються цьому діагнозу, намагаються сховатися від існуючої проблеми. "Переросте, він просто не хоче підкорятися правилам, дома він геть інший..." - кажуть вони та прагнуть перекласти її вирішення на чужі плечі.
 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б