Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Взаємодія в роботі будинку ...
06.11.19
Радість поза розкладом.
04.11.19
Увага! Важлива інформація.
29.10.19
Чудова осені пора!
24.10.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

06.11.2019 Взаємодія в роботі будинку дитини та служби у справах дітей

Обласна служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації систематично проводить курсову підготовку своїх працівників для покращення роботи районних служб у сферах надання адміністративних послуг, зв'язків з громадскістю, взаємодії з установами, в яких утримуються діти залишені без батьківського піклування. Однією з таких установ є і будинок дитини. Вже багато років ми плідно співпрацюємо з працівниками цих служб.

Обговорити досягнення, проблеми, шляхи вдосконалення роботи зібралися сьогодні в будинку дитини слухачі курсів та представники нашої адміністрації. Узгодити спільні дії у будь-яких ситуаціях, детально ознайомитися з умовами утримання дітей в будинку дитини - таку спрямованність мали усі заплановані та проведені заходи. Бо мета у всіх одна - зробити все можливе для забезпечення гідного майбутнього кожній дитині. (фото)

 
дивитися далі
04.11.2019 Радість поза розкладом.

Мешканці будинку дитини вже звикли, що численні гості відвідують заклад переважно з нагоди якихось пам'ятних дат чи свят. В деякі з таких днів між відвідувачами не проштовхнешся. А ось радість без приводу сьогодні створили для малюків представники молодіжної організації ГО "g.r.u.p.p.i.r.o.v.k.a. help" за допомогою студії свята "Літо". Вже не вперше радують вони дітлахів виставою мильних бульбашок. Але вона не набридає ні дітям ні дорослим. Захоплююче дійство, яке постійно змінюється, вирує, активізує глядачів, викликало шквал позитивних емоцій у малечі. А солодощі та дитяче харчування для малюків першого року життя стало додатковим бонусом до цього чудового дня.

Дякуємо усім організаторам заходу за увагу, турботу, бажання покращити навколишній світ. (фото) 

 
дивитися далі
29.10.2019 Увага! Важлива інформація.

Доводимо до відома усіх відвідувачів сайту, що в нашому будинку дитини у зв'язку з ліквідацією АТС-34 з 1 листопада 2019 року будуть змінені номера телефонів, а саме:

       34-21-85 - відділ кадрів на 40-05-37

       34-31-04 - бухгалтерія, ст. вихователь, охорона на 40-05-13

       34-10-00 - заступник головного лікаря з медичної частини,                     головна медсестра, ординаторська, дієтсестра на 40-05-40

       34-30-43 - котельна, енергетик на 40-05-67

Номер телефону головного лікаря не змінюється: 76-97-47 

 
дивитися далі
24.10.2019 Чудова осені пора!

Ось і завітала до нас щедра осінь, яка повноцінно панує уже другий місяць. З давніх давен люди відмічали свято осені, свято зібраного врожаю. Вже традиційно восени, а саме, 24 жовтня 2019р., у Будинку дитини до малюків завітала  господиня свята - Осінь. До цього дійства малеча готувалася заздалегідь: вчила вірші, пісні, розучувала таночки, а співробітники закладу старанно прикрашали залу та готували костюми. Тематично прикрашена зала та яскраві, оригінальні костюми дітей створили незабутню амосферу. На свято прийшли наші друзі, знайомі та гості: представники колективу дитячого закладу № 78, співробітники нашої установи та  батьки дітей реабілітаційних груп. Зустріч з хмаринкою, сонечком, цікаві ігри та хороводи не залишили байдужими нікого. Діти отримали у подарунок корисні, навчальні ігри та солодощі, а дорослі - позитивні емоціі.

  Осіннє свято запам'ятається надовго, адже воно пробудило в дитячих сердечках добро і радість, любов та надію. (фото)

 
дивитися далі
17.10.2019 Психологічна компетентність вихователів - необхідна умова для успішної адаптації дітей до закладу

   Початок відвідування дитиною реабілітаційного закладу є новим етапом у її житті : нові соціальні умови, середовище, зміна режиму та способу спілкування . Важливі питання  щодо психологічної адаптації  дітей до умов закладу  розглядали  на  семінарі –практикумі  17 жовтня , який провела  практичний психолог Гаврилюк О.М для вихователів  груп

  У теоретичній частині учасники заходу прослухали інформацію про адаптацію дітей , шляхи та способи її полегшення, виявлення причин, які викликають утруднення, ознайомились із симптомами та причинами тривожності, способами  її подолання.

   У практичному блоці психолог запропонувала присутнім педагогам добірку адаптаційних ігор з дітьми та вправ для створення позитивного настрою та зниження емоційної напруги. Педагоги брали активну участь у обговоренні питань щодо адаптації дитини до умов закладу, пошуку ефективних засобів взаємодії з дитиною

  Семінар-практикум пройшов у дружній та позитивній атмосфері а отримані  методичні рекомендації та пам’ятки, досвід колег, власні спостереження, набуті під час семінару, безумовно, стануть у пригоді кожному з учасників заходу.

 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б