Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Оздоровлення - головна мета літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Усиновлення - надія на кращ...
29.09.17
Впервые в доме ребенка пред...
20.09.17
Радість у подарунок
07.09.17
Міжнародний день благодійно...
05.09.17
Рассылка новостей
НОВИНИ

29.09.2017 Усиновлення - надія на краще майбутнє.

Кожний дорослий знає, а кожна дитина відчуває, що життя стає кращим, коли тебе люблять і розуміють, коли тобі допомагають і піклуються про тебе. Саме таку люблячу та дбайливу родину для усіх малюків будинку дитини, статус яких дозволяє усиновлення, старанно підбирають працівники служби у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації та головний лікар нашої установи.

За 9 місяців 2017 року 64 дитини отримали різні форми сімейного виховання: повернулися у свої родини 35 дітей, усиновлено в Україні 11 малюків, закордонними громадянами - 2 дитини; взяті під опіку 16 вихованців. І тільки одна дитина-інвалід переведена в спеціалізований інтернатний заклад. Тобто тільки в цьому році вже 64 дитини убезпечені від проблем суспільного життя та виховання.  
 

 
дивитися далі
20.09.2017 Впервые в доме ребенка представители благотворительного фонда Новый Николаев.

Сегодня представители благотворительного фонда Новый Николаев под руководством Романа Сиденко впервые побывали в нашем доме ребенка. Познакомиться с его обитателями, с условиями их жизни, разузнать об их проблемах - цель визита. Гости предварительно узнали о потребностях нашего учреждения во время телефонного общения с главным врачом и прибыли не с пустыми руками. Их подарки жизненно необходимы малышам - это: средства для стирки и мытья посуды, предметы личной гигиены и косметического ухода.

Спасибо участникам благотворительного фонда "Новый Николаев" за заботу, участие, за сопереживание и душевную теплоту. 

 
дивитися далі
07.09.2017 Радість у подарунок

  Організація «ЛП-1»  разом із представниками Національного університету культури організували маленьке свято для наших дітей. Зацікавили іграми, розвагами та привезли із собою багато подарунків: канцелярські товари, дитячі речі , солодощі та стільці до нового навчального року та головне здивування - ілюзіоніст «ФокуСлавик». І зал наповнився  справжньою магією: різнокольорові хусточки стали у мить  білими птахами,  зникали  предмети та з’являлися  несподівано у кишені малят ліхтарики. Діти мали змогу перетворитися на справжніх Чарівників та із радістю приймали участь у шоу.

Дякуємо нашим друзям та бажаємо творчих успіхів,цікавих ідей та нових зустрічей!(фото)

 
дивитися далі
05.09.2017 Міжнародний день благодійності.

 Благодійники для малюків і персоналу нашого будинку дитини завжди були і будуть вельмишановними  добродіями. Саме завдяки їх безкорисливій допомозі часто вирішуються в нашому домі дитячі проблеми повязані з лікуванням, з забезпеченням найнеобхіднішими речами для комфортного життя, з організацією окремих заходів для підвищення кваліфікації персоналу. Саме завдяки їх старанням стають можливими дитячі розваги, екскурсії, зустрічі з мистецтвом. Багато спонсорських коштів використовується для таких затратних, але необхідних  ремонтних робіт та переобладнання приміщень.

Особливо активно протягом тривалого часу будинку дитини допомагають: благодійні фонди Анни Девіс, Сергія Герасюти, "Добрі люди", "Життя з надлишком", "Нове життя", "Світлана"; депутати Миколаївської обласної Ради, ТОВ "Сандора", ООО "Амальгама Люкс", ГО "Легион добра", ТОВ НВФ "ЮАЛЕКС - дизайн", OTP-банк, мережа магазинів "Дитячий простір", термінал"Евері", модний дом "Бьюти", ТОВ "Первая логистическая компания", медичний центр "Валео", медична компанія "Ilaya", приватні особи Заболотний С., Кулікова О., Коваленко С.В., Левченко Д.В., керівництво та колективи шкіл та вищих навчальних закладів м. Миколаєва, парафіяни Церкви "Новый завет".

Ми цінуємо кожного, хто розкрив своє серце малюкам з особливими потребами і дітям залишеним без батьківського піклування, хто прагне змінити долю шаших вихованців на краще.

Шановні меценати!  Нехай Всевишній дарує Вам довге та щасливе життя, міцне здоров'я, радість від кожного прожитого для людей дня. Нехай ваші благородні справи і надалі примножують добро на Землі!
 
дивитися далі
01.09.2017 День Знань!

1 вересня  відзначають День Знань. Це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на навчальній ниві. І хоча навчальний процес для вихованців Будинку дитини є неперервним, 1 вересня для дітей та персоналу установи - святковий та особливий день. (фото)

 
дивитися далі
234567891011
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б