Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
До Всесвітнього дня дитини
20.11.17
Щеплення - захист від грипу.
17.11.17
Казка розважає і навчає.
08.11.17
Запрошуємо новонароджених з...
03.11.17
Рассылка новостей
НОВИНИ

20.11.2017 До Всесвітнього дня дитини

  20 листопада 1959 року ХІV сесією Генеральної Асамблеї ООН була ухвалена Декларація прав дитини, а  20 листопада 1989 року, на 44-й сесії ГА ООН – Конвенція про права дитини. Ця конвенція є основним міжнародним документом із захисту прав дітей. 193 країни, крім США та Сомалі, ратифікували конвенцію ООН про права дитини. Кожна дитина має право на освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство. Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства. Україна взяла на себе ряд зобов’язань з поліпшення добробуту дітей, зокрема, підписавши Конвенцію ООН про права дитини.  

  Саме цим документом керується персонал Миколаївського обласного будинку дитини, забезпечуючи реалізацію прав дитини на життя, охорону здоров’я всебічний розвиток та освіту, на соціальний захист.   

 
дивитися далі
17.11.2017 Щеплення - захист від грипу.

Вже декілька років поспіль Швейцарський благодійний фонд " Світлана" забезпечує наших вихованців протигрипозною вакциною. Цього року це французька вакцина "Ваксігрип", одна з найкращих на світовому фармацевтичному просторі. Щеплення зроблене усім нашим малюкам. Жодних негативних реакцій не зафіксовано.

Окрім зазначеної вакцини представники благодійного фонду закупили і протигрипозні препарати. Вартість усіх медикаментів склала 48 тис. грн.

Розпочато щеплення і працівників установи. Зараз вже 43 особи захищені від грипу. Це в першу чергу ті, хто доглядає за немовлятами.

Сподіваємось, що сезон 2017/2018 років пройде з максимально низькими показниками респіраторних захворювань.

 
дивитися далі
08.11.2017 Казка розважає і навчає.

Студенти  Миколаївського державного педагогічного універсітету ім. В. Сухомлинського вже не вперше завітали до малюків нашої установи. Цього разу вони підготували для дітей казкову виставу "Пан Коцький". Головна мета дійства: навчитися дружити  і допомагати один одному. І хоча не усі наші глядачі взмозі сприйняти зміст цієї казки, та яскравість і музичність вистави зацікавили усіх.

Такі візити студентів МДПУ до будинку дитини стали вже традиційними. Впродовж декількох років майбутні педагоги періодично не тільки розважають дітей, а й допомагають виховувати у них позитивні моральні якості.

 
дивитися далі
03.11.2017 Запрошуємо новонароджених з мамами.

Якщо ваша дитина народилася з проблемами неврологічного характеру і Ви потребуєте медико-педагогічної та соціальної допомоги, бажаєте дізнатися про специфіку догляду за малюком дома, запрошуємо Вас до нашого будинку дитини. Тут обладнане специалізоване приміщення де Ви разом із своєю дитиною (до 1 року) можете безкоштовно проживати впродовж місяця, отримувати призначені медичні процедури, консультації різних спеціалістів щодо фізичного, розумового, мовленнєвого розвитку дитини. 

Для оформлення на ранню реабілітацію мешканців м.Миколаєва та області треба отримати направлення від обласного невролога та звернутися до Управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 18.

Контактний телефон в будинку дитини: 76 - 97 - 47  - головний лікар установи Литвинова Ольга Іванівна. 

 
дивитися далі
02.11.2017 Барви осені!

  Осінь...Про неї вихованці Будинку дитини можуть розповісти багато цікавого, бо вивчали цю тему з початку нового навчального року. Закріпити знання та показати свої  вміння малюки установи мали змогу 2 листопада 2017 р. під час осіннього свята. Діти готувалися до нього заздалегідь: вивчали вірші, готували таночки. І ось дійство розпочалося...Справжня чудова Осінь та Пан Урожай завітали до дітей. Танок під парасольками та  "грибний дощик" не залишили байдужими нікого. А смачний український борщ, приготовлений із "живих"овочів прийшовся до смаку усім: і дорослим, і дітлахам.

На свято до дітей завітали гості: студенти - перекладачі ЧНУ ім. Петра Могили із солодощами та канцтоварами, прес-офіцер окремої Бригади морської піхоти Олександра Безсмертна,які отримали позитивні емоції.А Пан Урожай пригостив дітей смачними та корисними фруктами. (фото)

 
дивитися далі
234567891011
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б