Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Міжнародний день людини з с...
21.03.18
Повчальна вистава для наших...
16.03.18
Взаємодія лікарів будинку д...
14.03.18
Первые шаги в работе группы...
06.03.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

21.03.2018 Міжнародний день людини з синдромом Дауна.

 Сьогодні, 21 березня, в різних куточках планети відзначають Всесвітній день людей з синдромом Дауна. Це захворювання є найбільш поширеним генетичним захворюванням у світі. В 2011 році Генеральна Асамблея ООН оголосила 21 березня Днем людей з синдромом Дауна. Так з'явилася можливість сучасному суспільству більше дізнатися про захворювання.

На сьогоднішній день у Будинку дитини знаходяться троє малят із синдромом Дауна.   Спеціалісти  прагнуть створити для них всі умови для розвитку та соціалізації в суспільстві. Як і інші  діти, діти з синдромом Дауна всі абсолютно різні. В кожного свій характер, тип темпераменту, звички, улюблені ігри і книги. Тому для кожної конкретної дитини командою спеціалістів розробляються індивідуальні маршрути розвитку. 

 
дивитися далі
16.03.2018 Повчальна вистава для наших малят

Сьогодні у музичній залі нашу малечу зустріли артисти Миколаївського обласного театру ляльок та маленькі зайченята - герої нової повчальної вистави "Варварині хитрощі". З яскравими декораціями та піснями розповіли про незвичайні пригоди головних героїв, про правила поведінки на дорогах та пожежну безпеку. Діти отримали позитивні емоції та необхідні знання.

До нових зустрічей! 
 
дивитися далі
14.03.2018 Взаємодія лікарів будинку дитини з фахівцями інших лікувальних установ.

Сьогодні в будинку дитини працює 8 лікарів: 1 лікар-невролог, 1 - кардіолог та 6 педіатрів, які надають медичну допомогу маленьким мешканцям нашої установи, корегують забезпечення особливого догляду та вигодовування. Але часто здоров'я наших дітей потребує допомоги і інших медичних фахівців. Її надають спеціалісти обласної дитячої лікарні, міських дитячих лікарень, приватні медичні центри. Ортопеди та офтальмологи, імунологи та дерматологи, інфекціоністи та психіатри, фахівці інших спеціальностей за направленням наших лікарів в індивідуальному режимі консультують малюків, встановлюючі точний діагноз, призначаючі потрібне лікування чи протезування; за необхідністю госпіталізують їх.

В окремих випадках головний лікар установи домовляється про допомогу дітям залишеним без батьківського піклування, які мають важкі вади здоров'я та розвитку з провідними спеціалістами науково-дослідницьких медичних центрів в Києві, Харкові, Одесі. Окрім лікування діти отримують тут і оперативне втручання. Малюки, які потребують відновлювального лікування при патологіях опорно-рухового апарату, мають змогу пройти курс реабілітації у Міжнародній клініці відновного лікування м. Трускавця. 


 

 
дивитися далі
06.03.2018 Первые шаги в работе группы раннего вмешательства для малышей с мамами.

С января 2018 года в доме ребенка функционирует группа раннего вмешательства для малышей первого года жизни, которые имеют проблемы здоровья и развития связанные с внутриутробным формированием плода, осложненными родами, неблагоприятной наследственностью. В числе первых пациентов этой группы трехмесячный Ярослав, мама которого делится своими впечатлениями от полученного комплекса реабилитационных услуг.


Случилось так, что наш сынишка после рождения нуждается в разностороннем и длительном лечении. Помощь и поддержку мы нашли в доме ребенка. О существовании реабилитационной группы в этом учреждении нам подсказала Мартьянова Н.И.- заведующая отделением областной детской больницы. Путевка выдается на 30 дней, пребывание и матери и ребенка, реабилитационные мероприятия здесь бесплатные.

Была приятно удивлена: индивидуальные палаты, хорошая игровая комната, гигиенический блок. Везде чистота. Хорошее питание и для мамы и для ребенка. Внимательный персонал.

Ребенка осматривают различные специалисты и подбирают индивидуальный комплекс реабилитационных действий. С нами работали невролог, врач-педиатр, логопед, массажисты.

Искренне благодарна за доброе отношение и профессионализм. 

 
дивитися далі
02.03.2018 До Міжнародного дня охорони слуху.

Протягом усього життя нас оточує світ, наповнений різними звуками. Одні приносять задоволення, інші заспокоєння, треті - радісне збудження, а деякі - чіпають до глибини душі. Але не кожен з нас може чути все це різномаїття звуків, тому що має порушення слуху. Всесвітньою організацією охорони здоров'я було засновано день,  покликаний звернути увагу громадськості на важливість збереження у людей функції вловлювати звуки. Свято носить назву Міжнародного дня охорони здоров'я вуха та слуху і відзначається  - 3 березня.

Для дітей слух є необхідною умовою для навчання та залучення до життя у суспільстві. Втрата слуху створює перешкоду для освіти та соціальної інтеграції.

 
дивитися далі
234567891011
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б