Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Арт-терапія без меж
21.11.19
До Всесвітнього дня дитини.
20.11.19
Знайомство голови Миколаївс...
07.11.19
Взаємодія в роботі будинку ...
06.11.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

21.11.2019 Арт-терапія без меж

     Завдяки нашим друзям - Швейцарському  БФ" Світлана" для педагогів нашого закладу  з 19 по 23 листопада проводиться семінар за авторською методикою швейцарського професора арт-терапевта Ханса Рудольфа.

   Навчальний матеріал курсу спирається  на базові положення загальної і дитячої психології про роль практичної діяльності в розвитку особистості, про специфіку та шляхи розвитку художньої творчості дитини. Метою викладання курсу є знайомство і практичне навчання використанню арт-терапії , як сучасного напрямку арт-педагогіки, її практичне застосування для розширення і поглиблення можливостей кожної людини.

  На думку майстра-тренера , спільні заняття сприяють обміну знаннями та досвідом щодо  застосування технік і методів арт-терапії, особливо, в момент, коли людині важливо отримати додаткову енергію для подолання труднощів або просто для переживання доленосних подій. Звернення до мистецтва, творчості, та інших форм творчого самовираження - дієвий засіб підтримки та корекції психіки та поведінки. (фото)


 
дивитися далі
20.11.2019 До Всесвітнього дня дитини.

20 листопада - Всесвітній день дитини. Тематична спрямованність цього дня закликає людей всього  світу у черговий раз звернути увагу на виконання прав і свобод кожної дитини незалежно від її раси, кольору шкіри, статі, релігії, національного або соціального походження, майнового стану та народження.

Персонал будинку дитини  гарантує вихованцям закладу весь комплекс загальнодержавних прав, дбає про поліпшення умов життя дітей, сприяє гармонійному розвитку кожного малюка. Тут і догляд та повноцінне харчування, медичне обслуговування та педагогічний супровід. Усі послуги малюкам надаються безкоштовно згідно з Законом України "Про охорону дитинства"  

У Всесвітній день дитини вихованці нашої установи зустрічали гостей. Це актори Миколаївського обласного театру ляльок з виставою "Котик і Півник". Світ театру ніколи не набридає, створює гарний настрій, розширює світогляд.

Поліпшення піклування про дітей - основна мета та потреба колективу працівників нашої установи.

 
дивитися далі
07.11.2019 Знайомство голови Миколаївської облдержадміністрації з умовами роботи нашого закладу.

   Голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік ознайомився з ходом реконструкції та умовами роботи  нашого закладу.
   Реконструкція будинку дитини розпочалась у 2016 році. За три роки на виконання робіт було використано 31 млн грн. У 2018 році корегувався проєкт. Він розбитий на дві черги. Роботи по першій черзі завершено на 98%.
  Станом на сьогодні вже утеплено фасади та покрівлі двох корпусів, проведено повну заміну системи опалення, прибудовано двоповерхову ліфтову шахту, придбане та змонтоване ліфтове обладнання, улаштовано 4000 кв. м покриття тротуарної плитки, обладнано 8 дитячих майданчиків з гумовим покриттям та альтанками. Під  час огляду було розглянуто можливість і доцільність будівництва окремого корпусу, аби розділити окремо будинок дитини і реабілітаційний центр.
 
дивитися далі
06.11.2019 Взаємодія в роботі будинку дитини та служби у справах дітей

Обласна служба у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації систематично проводить курсову підготовку своїх працівників для покращення роботи районних служб у сферах надання адміністративних послуг, зв'язків з громадскістю, взаємодії з установами, в яких утримуються діти залишені без батьківського піклування. Однією з таких установ є і будинок дитини. Вже багато років ми плідно співпрацюємо з працівниками цих служб.

Обговорити досягнення, проблеми, шляхи вдосконалення роботи зібралися сьогодні в будинку дитини слухачі курсів та представники нашої адміністрації. Узгодити спільні дії у будь-яких ситуаціях, детально ознайомитися з умовами утримання дітей в будинку дитини - таку спрямованність мали усі заплановані та проведені заходи. Бо мета у всіх одна - зробити все можливе для забезпечення гідного майбутнього кожній дитині. (фото)

 
дивитися далі
04.11.2019 Радість поза розкладом.

Мешканці будинку дитини вже звикли, що численні гості відвідують заклад переважно з нагоди якихось пам'ятних дат чи свят. В деякі з таких днів між відвідувачами не проштовхнешся. А ось радість без приводу сьогодні створили для малюків представники молодіжної організації ГО "g.r.u.p.p.i.r.o.v.k.a. help" за допомогою студії свята "Літо". Вже не вперше радують вони дітлахів виставою мильних бульбашок. Але вона не набридає ні дітям ні дорослим. Захоплююче дійство, яке постійно змінюється, вирує, активізує глядачів, викликало шквал позитивних емоцій у малечі. А солодощі та дитяче харчування для малюків першого року життя стало додатковим бонусом до цього чудового дня.

Дякуємо усім організаторам заходу за увагу, турботу, бажання покращити навколишній світ. (фото) 

 
дивитися далі
234567891011
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б