Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Воспитание христианских доб...
21.01.19
Депутатський візит.
17.01.19
Смачні подарунки під ялинку
16.01.19
Напередодні новорічного свята!
29.12.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

21.01.2019 Воспитание христианских добродетелей.

Стало доброй традицией посещение дома ребенка представителями протестанской Церкви "Новый завет"в период Великих христианских праздников. Сегодняшний визит был связан с Рождеством. Представление кукольного театра по мотивам знакомых детских сказок "Новогодние приключения Маши и Даши" знакомило малышей со смыслом Рождественского праздника; с важностью доброты, взаимопомощи, душевного общения в жизни каждого человека. А организованные после спектакля игры, давали возможность поупражняться в применении этих качеств на практике.

Надеемся, что азы христианских добродетелей запомнятся детям, будут крепнуть и развиваться в их душах на протяжении всей жизни.

 
дивитися далі
17.01.2019 Депутатський візит.

17 січня до малюків нашого будинку дитини завітали представники політичної організації "Наш край": депутати обласної Ради Олена Донченко та міської Ради В'ячеслав Карцев. Поспілкуватися з маленькими мешканцями нашого дому, дізнатися про проблеми та побажання персоналу - мета цього візиту. Взаємно приємним дійством стало вручення подарунків: діти у захваті від іграшок та цукерок, дорослі - від дитячих безпосередніх емоцій. Позитивні враження надовго залишаться в душах дорослих і дітей.
 
дивитися далі
16.01.2019 Смачні подарунки під ялинку

    Про чудодійні якості меду знають представники Спілки бджолярів м. Миколаєва , які   16 січня 2019 року подарували дітям закладу 50 кг меду. Такий подарунок вже став доброю традицією бджолярів. Цей мед сертифікований, натуральний і дуже корисний для здоров'я. До складу меду входять практично всі хімічні сполуки, необхідні для нормального функціонування людського організму. У меді виявлено понад 180 елементів: майже всі амінокислоти, 8 ферментів, близько 9 вітамінів (але в малих кількостях), 22 макро- і мікроелементи, (алюміній, бор, залізо, йод, калій, кальцій, кремній, літій, магній, марганець , мідь, натрій, нікель, олово, осмій, свинець, сірка, титан, фосфор і т.д.).        Малюки із задоволенням куштували мед і для гостей заспівали різдвяні пісні, танцювали. Дякуємо спілці бджолярів  за свято і солодкий подарунок. 

 
дивитися далі
29.12.2018 Напередодні новорічного свята!

29 грудня 2018 року заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи прибув до Будинку дитини щоб поздоровити колектив з Новим роком та оцінити хід робіт з реконструкції установи. 
 Ремонт  закладу є показовим - сьогодні він повністю змінив свій вигляд і відповідає усім сучасним тенденціям», - прокоментував заступник голови ОДА. Наразі у закладі вже реконструйовано систему опалення із впровадженням заходів енергозбереження, улаштовано крівлю, облаштовано входи до будівлі та приведено до ладу подвір'я, встановлено дитячі альтанки, майданчики укладено гумовим покриттям.
Крім того, проект реконструкції обласного Будинку дитини включає в себе дотримання інклюзивних норм і вимог.
Валентин Гайдаржи передав до закладу прилад для надання невідкладної допомоги дітям з порушеннями центральної нервової системи та бронхо-легеневими захворюваннями  і телевізор.
«Це дасть можливість рятувати життя дітей і забезпечити їх дозвілля», - коротко резюмував заступник голови ОДА.
 
дивитися далі
27.12.2018 Новорічна казка.

Наближається Новий рік. Це найулюбленіше свято для дорослих і дітей. Це день, коли здійснюються всі бажання та мрії, це змога показати свої набуття за минулий рік. Передсвятковий ранок, 27 грудня 2018 р, видався метушливим. Малеча повторювала віршики та пісні, старанно одягала новорічне вбрання та з нетерпінням чекала зустрічей та сюрпризів. Чарівна святкова атмосфера відчувалася всюди. Зазделегіть були написані листи з проханнями та новорічними побажаннями.

І ось настав довгоочікуванний час, коли діти стали справжніми учасниками Новорічної вистави. (фото)

 
дивитися далі
234567891011
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б