Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Вакцинация - важная составл...
12.12.19
До Міжнародного дня людей з...
03.12.19
Як допомогти дитині адаптув...
26.11.19
Арт-терапія без меж
21.11.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

12.12.2019 Вакцинация - важная составляющая медицинской работы в доме ребенка.

Медицинский персонал дома ребенка постоянно уделяет большое внимание вакцинации наших воспитанников как важнейшей составляющей профилактической работы.

Значение и пользу прививок трудно переоценить, ведь вакцинация единственный надежный способ защиты от болезней. Она защищает не только отдельного ребенка, но и окружающих. Если привито большинство, то остальным бояться нечего - сработает коллективный иммунитет. 

 
дивитися далі
03.12.2019 До Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.

Відзначаючи щороку 3 грудня Міжнародний день людей з інвалідністю, прогресивне людство засвідчує цим, що громадяни з обмеженими фізичними можливостями потребують особливої уваги. Адже саме ставлення до цих людей визначає ступінь цівілізованості суспільства. Міжнародний день людей з обмеженими можливостями привертає увагу до проблем інвалідів, захисту їх гідності, прав і благополуччя. Цей день є нагадуванням людству про його обов'язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства - людей з обмеженими можливостями. В Будинку дитини знайшли притулок малюки з особливими потребами різного віку: це діти установи, групи раннього втручання та вихованці реабілітаційних груп. За 2019 рік реабілітацію отримало 173 дитини. Це була медична, фізична та педагогічна допомога. (фото)

 
дивитися далі
26.11.2019 Як допомогти дитині адаптуватися в умовах закладу.

Звикання малюка до нових умов перебування  - процес непростий, адже адаптивні можливості дитячого організму обмежені. Допомогти дитині  в цей період мають близькі люди та персонал установи. Щоб зняти напруження, необхідно переключити увагу дитини на діяльність, яка приносить їй задоволення. У дошкільному віці - це гра. "Мова" ігор зрозуміла і доступна кожній дитині. За її допомогою малюк отримує можливість виражати свої емоції, переживання, спілкуватися з однолітками, ознайомлюватися з нормами та правилами життя.  26 листопада 2019 р. в установі відбувся майстер - клас "Ігри в період адаптації дітей в умовах закладу". Вихователі старанно готувалися до цієї події. Багато цікавих ігор, різнокольорові та сучасні посібники,  яскраві музичні іграшки, які були представлені на майстер - класі та незвична презентація свідчить про високий професіоналізм вихователів. Все це допоможе малюку швидко адаптуватися в нашому закладі. (фото)
 
дивитися далі
21.11.2019 Арт-терапія без меж

     Завдяки нашим друзям - Швейцарському  БФ" Світлана" для педагогів нашого закладу  з 19 по 23 листопада проводиться семінар за авторською методикою швейцарського професора арт-терапевта Ханса Рудольфа.

   Навчальний матеріал курсу спирається  на базові положення загальної і дитячої психології про роль практичної діяльності в розвитку особистості, про специфіку та шляхи розвитку художньої творчості дитини. Метою викладання курсу є знайомство і практичне навчання використанню арт-терапії , як сучасного напрямку арт-педагогіки, її практичне застосування для розширення і поглиблення можливостей кожної людини.

  На думку майстра-тренера , спільні заняття сприяють обміну знаннями та досвідом щодо  застосування технік і методів арт-терапії, особливо, в момент, коли людині важливо отримати додаткову енергію для подолання труднощів або просто для переживання доленосних подій. Звернення до мистецтва, творчості, та інших форм творчого самовираження - дієвий засіб підтримки та корекції психіки та поведінки. (фото)


 
дивитися далі
20.11.2019 До Всесвітнього дня дитини.

20 листопада - Всесвітній день дитини. Тематична спрямованність цього дня закликає людей всього  світу у черговий раз звернути увагу на виконання прав і свобод кожної дитини незалежно від її раси, кольору шкіри, статі, релігії, національного або соціального походження, майнового стану та народження.

Персонал будинку дитини  гарантує вихованцям закладу весь комплекс загальнодержавних прав, дбає про поліпшення умов життя дітей, сприяє гармонійному розвитку кожного малюка. Тут і догляд та повноцінне харчування, медичне обслуговування та педагогічний супровід. Усі послуги малюкам надаються безкоштовно згідно з Законом України "Про охорону дитинства"  

У Всесвітній день дитини вихованці нашої установи зустрічали гостей. Це актори Миколаївського обласного театру ляльок з виставою "Котик і Півник". Світ театру ніколи не набридає, створює гарний настрій, розширює світогляд.

Поліпшення піклування про дітей - основна мета та потреба колективу працівників нашої установи.

 
дивитися далі
234567891011
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б