Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
День української вишиванки ...
16.05.19
Бережіть здоров’я з молоду!
05.04.19
Театральна вистава - захопл...
04.04.19
Удосконалення рівня професі...
04.04.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

16.05.2019 День української вишиванки в будинку дитини.

  Сьогодні в Україні та ще у 9-ти країнах світу відзначають День вишиванки. Не дивлячись на те, що це молоде свято (його святкують з 2006 року), воно має свої традиції та звичаї. Кожен, хто надягає вишиванку у цей день стає його учасником. Найпростіші буденні справи у гарному українському вбранні набувають особливого емоційного забарвлення. Одягнувши вишиванку у цей день, ми підтримуємо національні традиції, єдність та злагоду в суспільстві, свідчимо, що цінуємо красу і невичерпний творчий потенціал нашого народу.

 Тому 16 травня з самого ранку будинок дитини розквітнув різнобарв’ям  українських вишиванок.  Дорослі і діти за власним бажанням залучилися до свята, яке не є державним чи релігійним.

Вже о 8 годині ранку головний лікар установи Литвинова О.І. у гарній вишиванці розпочала щоденну професійну оперативну нараду для працівників. В кожній групі малюки із задоволенням вбиралися в ошатний вишитий одяг, милуючись гарним вбранням один одного.

33 %  співробітників, які працювали у цей день, підтримали цю красиву українську традицію . Емоційно насиченим радістю та позитивною збудженістю видався цей день. Про справи його учасників  можна дізнатися зазирнувши у нашу галерею.(фото)

 
дивитися далі
05.04.2019 Бережіть здоров’я з молоду!

"Бережіть здоров'я з молоду!" - ці слова відображають необхідність зміцнення здоров'я дитини з перших днів її життя. Кожного року, 7 квітня відзначається Всесвітній День здоров'я. День здоров'я - це день відпочинку, день ігор та розваг.  Його призначення  - сприяти оздоровленню дітей, формуванню потреби у щоденних заняттях фізичними вправами та збільшення рухової активності малюків. Не оминуло це свято і наш заклад.  З самого ранку, протягом дня всі режимні моменти будувалися на організації різних видів здоров'язбережувальних технологій дошкільнят. Цікаві комплекси гімнастики, фізхвилинки,  заняття, розваги, ігри та вправи сюжетного характеру були насичені активною руховою діяльністю дітей. У закладі створені всі умови для фізичного розвитку дітей:сучасні ігрові майданчики зі спортивним обладнанням, є гойдалки та спортивні гірки. Під час прогулянки діти відвідали і нові ігрові спортивні куточки: поля для футболу та баскетболу з новим м'яким покриттям. Малюки із великим задоволенням пограли в рухові ігри та  отримали заряд впевності і бадьорості. То ж, будьте всі здорові! (фото)
 
дивитися далі
04.04.2019 Театральна вистава - захоплююче дійство.

   Ляльковий театр- це  мистецтво, з яким наші педагоги знайомлять  вихованців  з раннього віку, а професійні вистави від Миколаївського театру ляльок дають змогу краще відчути казковість атмосфери, захоплюють музичним оформленням. Після невеликої розлуки з театром, сьогодні відбулася зустріч із казкою «Котик і півник», яка створила гарний настрій, збагатила враженнями, викликала позитивні емоції, сприяла моральному вихованню наших дітей.

Дякуємо працівникам театру. До нових зустрічей!  
 
дивитися далі
04.04.2019 Удосконалення рівня професійної компетентності у школі відновлювальної медицини

    Кваліфіковані фахівці з масажу нашого закладу відвідали семінари у школі відновлювальної медицини «Реабілітолог» у Києві з метою  удосконалення рівня професійної компетентності. Теми семінарів: «М’які техніки мануальної терапії. М’язово-енергетичні техніки», «Дисфункція стопи: діагностика та корекція» та «Мультитейпінг в педіатрії».
    М’язово-енергетичні техніки принципово відрізняються від звичних трастових технік. М’які техніки виконуються без ризику розвитку ускладнень. Особливо актуальний такий підхід для дітей, підлітків, та людей похилого віку. Ці техніки роблять акцент на нормалізацію м’язового тонусу, функціональний стан зв’язок, коректне відновлення усіх ланцюжків опорно-рухового апарату. М’язово-енергетичні техніки уявляють собою прийоми, у яких задіяна особиста м’язова сила пацієнта. Після виконання техніки м’язи звільнюються від патологічного напруження, зменшуються обмеження у суглобах, фасціях та зв’язках.
На семінарі по дисфункції стопи було надано теоретичну інформацію і набуті практичні навички по діагностиці стопи та ходи. Спеціалісти навчилися корегувати зв’язочні порушення за допомогою кінезіотейпування для усунення дисфункцій нижніх кінцівок, стопи.

Знання, отримані на семінарі, допоможуть надавати необхідне та вчасне корегування порушень у дітей

 
дивитися далі
02.04.2019 День розповсюдження інформації про аутизм.

  Щороку в нашому закладі  збільшується кількість дітей із розладами аутистичного спектру (РАС). З цією проблемою психічного розвитку дитини працівникам  Будинку дитини доводиться стикатися щоденно. Іноді спостерігається у дитини симптоматика , а діагнозу немає, бо батьки відчайдушно опираються цьому діагнозу, намагаються сховатися від існуючої проблеми. "Переросте, він просто не хоче підкорятися правилам, дома він геть інший..." - кажуть вони та прагнуть перекласти її вирішення на чужі плечі. Ховайся - не ховайся, а проблема є. Серйозна, тривала, впливаюча на уклад життя усіх членів родини.


 
дивитися далі
234567891011
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б