Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Підсумкова конференція - ан...
24.01.18
Як це було.
05.01.18
Новорічне свято
28.12.17
ROTARY-клуб Миколаїв з благ...
21.12.17
Рассылка новостей
НОВИНИ

24.01.2018 Підсумкова конференція - аналіз професійної діяльності колективу будинку дитини в 2017 році.

 24 січня 2018 року колектив працівників будинку дитини у присутності представників управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації головного педіатра Єфремової Н.М.та спеціаліста відділу материнства та дитинства Пономаренко Н.А. підводив підсумки своєї роботи в 2017 році. Конференція зібрала представників усіх служб та підрозділів установи. Кожен міг оцінити зроблене, внести свої пропозиції щодо покращення роботи, отримати відповідь на будь-які професійні питання. Головний лікар будинку дитини Литвинова О.І та керівники окремих служб познайомили присутніх зі змістом проведеної роботи, з її проблемами та труднощами, з певними результатами.

      Основними досягненнями 2017 року визнані: 

- розширення реабілітаційних можливостей будинку дитини у відкритті групи раннього медико-соціального втручання у межах проекту " Я все зможу, якщо мама поруч " (вартість створення умов понад 500 тис.грн.)  та впровадження проекту ЮНІСЕФ " Створення нової моделі сімейно-орієнтованих послуг у громаді для дітей з особливими потребами";

- продовження реконструкції будівель будинку дитини та прилеглої території ( в 2017 р. опрацьовано 8 млн.грн.з держбюджету).

   Новий 2018 рік вже перегорнув перші свої сторонки. Інтенсивність роботи колективу не стала меншою. Усім успіхів та наснаги для втілення у життя планів, надій, задумів!

 

 
дивитися далі
05.01.2018 Як це було.

Святкові новорічні дні, завдяки численним гостям, були для нашої малечі наповнені світом  спільної радості, веселощів, очікування чуда та казки, душевним теплом та сподіваннями на краще майбутнє. Хтось завітав в будинок дитини з подарунками, хтось намагався розважити малюків, хтось таємно робив добрі справи, як справжній чарівник.

Дякуємо усім за участь у житті наших дітей, за допомогу, за щирість спілкування: (фото)


 

 


 

 
дивитися далі
28.12.2017 Новорічне свято

  Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах. Це свято, на яке з нетерпінням чекають всі . Не обминуло воно і наш заклад.

   28 грудня з самого ранку тут панувала святкова атмосфера. Скільки праці та душі було вкладено в оформлення музичної зали та групових кімнат до свята.  

  Новорічний хоровод першим повів нас у чарівний дивосвіт незабутньої казки. А музичні виступи Баби Яги та її Хатинки котилися радістю по струнах душі кожного глядача. Було чимало новорічних конкурсів та ігор, коли на обличчях усіх присутніх сіяла посмішка. Всі малята отримували дивовижні подарунки від чарівного Дідуся Мороза зі Снігуронькою.

Теплі слова   від  обласного педіатра Єфремової Наталїї Миколаївни надали ще більшої урочистості святу,а  щирі привітання   від представників Церкви "Новый Завет" та волонтерів м.Миколаєва "От сердца к сердцу", представників компанії "Кворум-нафта", ВПУ № 21 та ОО "Чому так" та громадської організації "Николаев-город для людей" доповнили незвичну атмосферу заходу.

 Зовсім непомітно прийшов і кінець концертної програми. Учасники дійства ще раз привітали всіх з наступаючими святами, бажаючи щастя, злагоди, миру, любові, добра.

 Концерт закінчився, а так хочеться, щоб кожен день став для нас святом. Сподіваємося, що 2018 рік буде саме таким.(фото)
 
дивитися далі
21.12.2017 ROTARY-клуб Миколаїв з благодійною місією в будинку дитини.

Вже шість років поспіль ROTARY-клуб Миколаїв у святкові новорічні дні стає гостем малюків нашого будинку дитини. Цього року вони об'єдналися з волонтерами Миколаївського медичного інституту та Миколаївського коледжу культури та мистецтв. Благодійна місія "Подарунки від Святого Миколая" включала: ігрову програму із Святим Миколаєм біля ялинки (від студентів та викладачів Коледжу культури та мистецтв) та смачні подарунки кожному учаснику. Для потреб усіх мешканців нашого дому були вручені сухофрукти, мандарини, медикаменти (на кошти зібрані студентами-медиками) та канцелярське приладдя для кабінету арт-терапії.

Невеличкий подаруночок ротарійцям змайстрували дорослі будинку дитини разом із своїми вихованцями, як символ вдячності за участь у житті малюків, за неодноразову допомогу. (фото)

 
дивитися далі
18.12.2017 День Святого Миколая!

Зимонько - зима!... Як довго чекала тебе малеча!  Старанно готувалася до Новорічних свят та чекала подарунків від Святого Миколая, бо день Святого Миколая - одне із самих очікуваних зимових свят. Цей день розпочався з самого ранку. Прокинувшись, малюки одразу зазирнули під подушки, де на них чекали гостинці від "Миколайчика". Правда, існує певна умова: дитина повинна бути слухняною, інакше Миколай може і обминути....Але наші діти були слухняними, старанно навчалися та добре поводили себе, тому подарунки отримали усі... В сучасні часи з'явилась добра традиція - саме у День Святого Миколая опікуватись сиротами, знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки.

В цей день до установи завітали наші давні друзі, гості, спонсори, батьки дітей реабілітаційних груп, школярі та небайдужі люди. (фото)

 


 
дивитися далі
234567891011
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б