Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Увага! Важлива інформація.
29.10.19
Чудова осені пора!
24.10.19
Психологічна компетентність...
17.10.19
Ще один крок на шляху рефор...
10.10.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

29.10.2019 Увага! Важлива інформація.

Доводимо до відома усіх відвідувачів сайту, що в нашому будинку дитини у зв'язку з ліквідацією АТС-34 з 1 листопада 2019 року будуть змінені номера телефонів, а саме:

       34-21-85 - відділ кадрів на 40-05-37

       34-31-04 - бухгалтерія, ст. вихователь, охорона на 40-05-13

       34-10-00 - заступник головного лікаря з медичної частини,                     головна медсестра, ординаторська, дієтсестра на 40-05-40

       34-30-43 - котельна, енергетик на 40-05-67

Номер телефону головного лікаря не змінюється: 76-97-47 

 
дивитися далі
24.10.2019 Чудова осені пора!

Ось і завітала до нас щедра осінь, яка повноцінно панує уже другий місяць. З давніх давен люди відмічали свято осені, свято зібраного врожаю. Вже традиційно восени, а саме, 24 жовтня 2019р., у Будинку дитини до малюків завітала  господиня свята - Осінь. До цього дійства малеча готувалася заздалегідь: вчила вірші, пісні, розучувала таночки, а співробітники закладу старанно прикрашали залу та готували костюми. Тематично прикрашена зала та яскраві, оригінальні костюми дітей створили незабутню амосферу. На свято прийшли наші друзі, знайомі та гості: представники колективу дитячого закладу № 78, співробітники нашої установи та  батьки дітей реабілітаційних груп. Зустріч з хмаринкою, сонечком, цікаві ігри та хороводи не залишили байдужими нікого. Діти отримали у подарунок корисні, навчальні ігри та солодощі, а дорослі - позитивні емоціі.

  Осіннє свято запам'ятається надовго, адже воно пробудило в дитячих сердечках добро і радість, любов та надію. (фото)

 
дивитися далі
17.10.2019 Психологічна компетентність вихователів - необхідна умова для успішної адаптації дітей до закладу

   Початок відвідування дитиною реабілітаційного закладу є новим етапом у її житті : нові соціальні умови, середовище, зміна режиму та способу спілкування . Важливі питання  щодо психологічної адаптації  дітей до умов закладу  розглядали  на  семінарі –практикумі  17 жовтня , який провела  практичний психолог Гаврилюк О.М для вихователів  груп

  У теоретичній частині учасники заходу прослухали інформацію про адаптацію дітей , шляхи та способи її полегшення, виявлення причин, які викликають утруднення, ознайомились із симптомами та причинами тривожності, способами  її подолання.

   У практичному блоці психолог запропонувала присутнім педагогам добірку адаптаційних ігор з дітьми та вправ для створення позитивного настрою та зниження емоційної напруги. Педагоги брали активну участь у обговоренні питань щодо адаптації дитини до умов закладу, пошуку ефективних засобів взаємодії з дитиною

  Семінар-практикум пройшов у дружній та позитивній атмосфері а отримані  методичні рекомендації та пам’ятки, досвід колег, власні спостереження, набуті під час семінару, безумовно, стануть у пригоді кожному з учасників заходу.

 
дивитися далі
10.10.2019 Ще один крок на шляху реформування будинку дитини.

Ми вже повідомляли відвідувачів нашого сайту про поетапне реформування будинку дитини, яке згідно з Державною програмою повинно завершитися в 2023 році.

Першими кроками у цьому напрямку були: створення умов для утримання дітей з особливими потребами, впровадження різноманітних методик медичного та педагогічного впливу, надання допомоги малюкам 1-го року життя у присутності батьків для формування їх спроможності продовжувати роботу з дитиною вдома. 

Наступним кроком стало юридичне обгрунтування зміни статусу нашої установи. 10 вересня 2019 року 27 позачергова сесія обласної ради сьомого скликання приняла рішення про припинення діяльності Миколаївського обласного будинку дитини в результаті реорганізації шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний будинок дитини" Миколаївської обласної ради без скорочення ліжко-місць та медичного персоналу.

Цей крок надає фінансово-економічну незалежність нашому закладу.

 
дивитися далі
30.09.2019 Усиновлення - путівка у нове життя.

Щорічно 30 вересня, згідно з Указом Президента України "Про день усиновлення" №1088/2008, в будинку дитини відзначають Загальнодержавний день усиновлення. Малюки та персонал установи мають безпосереднє відношення до цього дня, бо тут шукають і знаходять родину для багатьох вихованців, щоденно готують їх до життя в сімейному оточенні, забезпечують юридичний та психологічний супровід під час процесу усиновлення та адаптаціії дитини до нових батьків.


 
дивитися далі
3456789101112
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б