Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Оздоровлення - головна мета літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Лідерська програма у дії.
11.08.17
Оздоровлення - головна мета...
08.08.17
Опасное соседство.
02.08.17
Зустріч з прекрасним!
22.06.17
Рассылка новостей
НОВИНИ

11.08.2017 Лідерська програма у дії.

Благодійний фонд "Развитие" впроваджує у життя "Лідерську програму №1". Волонтери фонду задіяли у цьому проекті і малюків нашого будинку дитини. Група волонтерів завітала до установи 11 серпня з подарунками і бажанням поспілкуватися з нашими вихованцями. Порадували дітей іграшки та матеріали для малювання. Вони мали змогу поласувати смачним печивом. У нагоді стане і одяг, зібраний для вторинного використання.

Спільна діяльність зацікавила і малюків і дорослих. Радість спілкування - головний результат застосування лідерської програми!  (фото)

 
дивитися далі
08.08.2017 Оздоровлення - головна мета літнього сезону.

Усім відомо, що сонце, повітря та вода наші найкращі друзі, що саме вони, при правильному їх використанні, здатні оздоровити та зміцнити дитячий організм. Тому працівники будинку дитини роблять усе можливе, організовуючі життя своїх вихованців влітку таким чином, щоб максимально задіяти природні фактори, наситити організм дітей вітамінами, активно поповнюючі їх раціон овочами, ягодами та фруктами.  

О цій порі вся діяльність малюків, окрім їжі та сну, перенесена на свіже повітря. Зробити цю діяльність не тільки корисною, але й цікавою, емоційно позитивною прагнуть дорослі; а малюкам довподоби і рухливі ігри та ігри з піском та водою, і стрибки на батуті та плескання в басейні, зображувальна діяльність та спортивні і музичні розваги...

Літо - чудова пора! Це в будинку дитини відчуває кожен.  (фото) 

 
дивитися далі
02.08.2017 Опасное соседство.

   В средствах массовой информации нашей области периодически появляются статьи, основными персонажами которых являются собаки. Их в нашем городе становится с каждым годом все больше и больше. И постепенно они уже навязывают людям определенные правила поведения, меняют маршруты их движения, дают или не дают им возможность посещения определенных мест в городе, вызывают те или иные эмоции; то есть влияют на формирование нашего образа жизни. Актуальна эта тема и для нашего дома ребенка, где нашли приют 120 детей раннего возраста.  
 
дивитися далі
22.06.2017 Зустріч з прекрасним!

Завдяки нашому давньому другу Сергію Заболотному, малеча Будинку дитини відвідала чарівне місце Миколаєва: наш зоопарк. Діти побачили героїв знайомих казок: вовчика, лисичку, ведмедика...Вперше побачили бегемотів, крокодилів та верблюдів. Велику зацікавленність у дітей викликала родина мавп. Залюбки спостерігали за їх поведінкою та стосунками не тільки діти, а й дорослі. Діти, навіть. пригостили мавпочок морозивом. Не забув Сергій і про солодкі подарунки для діточок. Смачний сік та круасани сподобались усім малюкам. Дякуємо за чудову подорож, гарний настрій та позитивні емоції! (фото)

 
дивитися далі
14.06.2017 Донорство- найнеобхідніша та найпочесніша справа

   Усім відомо, що донорство - це найнеобхідніша складова медичної допомоги, що від наявності донорської крові часто залежить життя хворих на хронічні недуги, потерпілих у наслідок нещасних випадків та катастроф.
  З травня 2005р. представники Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я одностайно прийняли рішення про прихильність і підтримку добровільного донорства крові і постановили проводити Всесвітній день донора 14 червня.
  Цей пам'ятний день призваний привернути увагу до проблем донорства, підсумувати недоліки та досягнення.
  В нашій установі протягом неповних 5-ти років діє система договірних відносин з лікувально-профілактичними закладами по донорству, згідно з постановою КМУ №920. За цей період 80 працівників будинку дитини здали кров 218 разів. 

 
дивитися далі
3456789101112
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б