Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Для гарного настрою та краси
26.12.18
Помічники Миколая продовжую...
19.12.18
Святий Миколай в гостях у м...
19.12.18
З досвіду роботи реабілітац...
12.12.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

26.12.2018 Для гарного настрою та краси

Напередодні дня Святого Миколая до нашого будинку дитини завітала Ірина  Полторак - представник Миколаївської перукарні "Катрин" (директор Катерина Дебела) з особливими подарунками: це не солодощі та іграшки, а красиві зачіски та стрижки. Стараннями цього фахівця наші маленькі гномики та янголятка, ялиночки та зайчата виглядали на святі особливо привабливими.

Дякуємо за подаровану красу та гарний настрій!

 
дивитися далі
19.12.2018 Помічники Миколая продовжують дарувати радість!

  Свято Миколая – одне із найочікуваніших свят у році, наповнене душевним теплом, яскравими емоціями, світлом, веселощами і у цей день, вчергове приміряли на себе роль помічників Святого Миколая  - клуб  Rotary- Миколаїв. Для потреб усіх мешканців нашого дому були вручені сухофрукти :10 кг родзинок і 10 кг кураги, 70 комплектів подарункових пакетів з солодощами та 100 масажних килимків для профілактики плоскостопості та для зміцнення фізичного здоров'я малюків, а від студентів медичного інституту ЧНУ ім.Петра Могили - електронні настільні ваги, канцелярські приладдя та дитячий порошок.

  Невеличкий подарунок - новорічну ялинкову прикрасу ротарійцям змайстрували педагоги  разом із своїми вихованцями, як символ вдячності за участь у житті малюків.Наші друзі  привітали малюків з прийдешніми святами, побажали вірити у здійснення мрій, а також завжди бути під захистом Святого Миколая Чудотворця

   Продовжили цьогорічну зустріч із подарунками  представники ДП "Укрхімтранаміак" ,ТЦ "METRO Cash and Carry", учні Миколаївської школи №10 та морського лицею та Миколай від IT-компанії "NEXTEUM" , які  мали змогу поспілкуватися з усіма дітьми , відкрити разом подарунки , а радісна атмосфера у залі та дзвінкий дитячий сміх  стала найкращою винагородою для гостей. Дякуємо за турботу та увагу! (фото)

 

 
дивитися далі
19.12.2018 Святий Миколай в гостях у малюків будинку дитини.

День Святого Миколая розпочав низку новорічних свят в нашому будинку дитини. Персонал установи та численні гості зробили все можливе щоб цей казковий день запам'ятався малюкам надовго. Весь сценарій свята був пронизаний теплотою почуттів до Святого Миколая та вихованням християнських чеснот у кожної дитини.  (фото)

 


 
дивитися далі
12.12.2018 З досвіду роботи реабілітаційного центру “Крок за кроком”(Замость,Польща)

    Одним з важливих напрямів роботи для поліпшення умов життя людей з інвалідністю є запровадження дієвої системи реабілітації. Другий рік поспіль наші колеги -педагог Янковська Л та фізичний реабілітолог Резніченко Ю. мали змогу на практиці ознайомитись із напрямами проведення реабілітації в Польщі та поділилися своїми знаннями із колективом Будинку дитини.
 Декілька днів у Замості (Польща) проходили навчальний курс лекцій і практичних занять, спрямований на освоєння важливих аспектів багатопрофільної реабілітації дітей з раннім ураженням мозку в системі керованої освіти. У теоретичному і практичному аспектах під час навчальних занять висвітлювались допоміжні та альтернативні методи спілкування (система ААС), що дають можливість людям із обмеженими можливостями здоров’я доносити свою думку до навколишніх, досягати з ними порозуміння, «розповідати» про свої потреби та інтереси; форми, методи і прийоми навчання дітей з обмеженими можливостями здоров’я; організація життя та дозвілля людей різного віку, які мають статус інвалідності; брали участь у обговореннях мети, методів і форм роботи. Лекції чергувались із семінарами, спостереженнями за заняттями у групах дошкільного та шкільного віку. 
  По завершенні навчальних курсів наші колеги отримали відповідні сертифікати та висловили бажання продовжувати співпрацю. Маємо надію на отримання позитивних результатів у розвитку дітей з особливими потребами. (фото)
 

 
дивитися далі
10.12.2018 Велика подяка від маленьких мешканців будинку дитини.

Малюкам будинку дитини ТОВ "Сандора ПАТ "Вім-Білль-Данн-Україна" подарувала 100 рушничків та 396 л смачних та корисних соків. Вже не вперше наші діти отримують подарунки від цього товариства. Можна сказати, що відносини з нашою установою у колектива багаторічні.

Дякуємо кожному працівнику ТОВ "Сандора" та його керівнику Генеральному директору Козловій І.П.

 
дивитися далі
3456789101112
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б