Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Вода-джерело життя (до Всес...
22.03.19
До Міжнародного дня людини ...
21.03.19
Міжнародний день театру лял...
21.03.19
Граючись навчаємось!
13.02.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

22.03.2019 Вода-джерело життя (до Всесвітнього дня води)

«Вода…В тебе немає ні смаку, ні кольору, ні запаху, тебе неможливо описати, тобою насолоджуються, не розуміючи, що ти таке…Ти - найбільше багатство в світі.» 

(Антуан де Сент-Екзюпері)

 

 21-22 березня у нашому закладі пройшли тематичні заходи присвячені Всесвітньому дню води -екологічному святу, яке покликане звернути увагу людства на проблеми стану навколишнього середовища. А виховувати бережливе ставлення до природних ресурсів важливо змалечку.

  Проведенню Дню води у закладі передувала розвивальна діяльність дітей на тему: «Вода в природі. Життя у воді.» Надзвичайно пізнавальними були проведені з дітьми різноманітні форми роботи: читання художньої літератури , розучування прикмет та відгадування загадок про воду,  скоромовок та потішок, тематичні заняття та нескладні досліди з водою та льодом  Дошкільнята разом з вихователями вивчали, досліджували, порівнювали, малювали та розповідали про таку знайому і не знайому воду.

 У групах облаштовані дослідницькі куточки, де в залежності від віку вихованців проводилися досліди чи ігри з водою.Особливо сподобалося дітям утворювати вишневий, апельсиновий, сливовий сік за допомогою гуаші та води. Експериметальна діяльність  дивує дітлахів, викликає безліч запитань, дає можливість самостійно переконатися на практиці у її дійсно незвичайних властивостях.
Створена атмосфера в групах дозволила реалізувати кожній дитині свою пізнавальну активність та підвищити екологічну культуру. (фото)


 


 
дивитися далі
21.03.2019 До Міжнародного дня людини із синдромом Дауна

   21 березня відзначається міжнародний день людини з синдромом Дауна. Ця дата вибрана не випадково. Адже саме у 21 парі хромосом – є третя зайва. Діти із синдромом Дауна народжуються з однаковою частотою у всіх країнах світу, незалежно від рівня статку та екології. Частота народження таких дітей приблизно один на 800-1000 новонароджених. Є такі малята  і у нашому закладі.Такі діти мають уповільнений розвиток пізнавальних процесів, дрібної моторики, мови. Головне для них – увага рідних та професійність фахівців.

 Наші спеціалісті постійно впроваджують новітні корекційно-розвиваючі методики: Монтессорі-терапія, АВА-терапія, гідрокінезотерапія, ЛФК та низка інших .Комплекс послуг для дітей  передбачає консультації, догляд та реабілітаційні програми, які забезпечує висококваліфікована міждисциплінарна команда фахівців у співпраці із батьками .

Втім, ми не є установою, яка обіцяє чудодійне зцілення, наша мета — допомогти адаптуватися сім’ї та максимально розвинути усі можливості малюка.

Для детальнішого ознайомлення з особливостями розвитку дітей з синдромом Дауна, з організацією їм допомоги батьки можуть скористатися такими ресурсами:

Всеукраїнський фонд «Крок за кроком»

Канадсько-український проект «Інклюзивна освіта для дітей з особливими потребами в Україні»

Національна Асамблея інвалідів України

Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром»


Інститут спеціальної педагогіки НАПН України 
дивитися далі
21.03.2019 Міжнародний день театру ляльок.

21 березня Всесвітній день театру ляльок. Він широко відзначається в багатьох країнах світу не тільки професіоналами, а й шанувальниками цього виду мистецтва. Його різнобарв'я, дитяча безпосередність та стримана філософічність подобаються і дітям і дорослим. Не стоїть осторонь і колектив нашого будинку дитини.

Кожен педагог установи має навички використання в  роботі лялькового, тіньового, магнітного та інших видів театру. Активно задіюють їх педагоги при проведенні занять, режимних процесів, розваг, починаючі з першого року життя малюків. Залучають до участі і деяких вихованців.

Частий гість в установі і Миколаївський обласний театр ляльок. Його вистави приваблюють малюків яскравими декораціями та персонажами, гарним музичним супроводом, емоційною грою акторів. (фото)

 
дивитися далі
13.02.2019 Граючись навчаємось!

Видатний педагог та вчитель В.О. Сухомлинський сказав:" Без гри немає і не може бути повноцінного дитячого розвитку". І це - дійсно так. Гра - це заняття з метою розваги, розвитку кмітливості, пам'яті, логічного та розумового розвитку. Часто гра організовується з навчальною метою. Через гру діти отримують та засвоюють нові знання. Це показали педагоги Будинку дитини на огляді посібників з сенсорного розвитку та математичної компетентності, який відбувся 13 лютого 2019 року. Велика кількість посібників, дидактичного матеріалу та  їх багатоцільове використання вразило усіх присутніх. Можемо впевнено сказати, що вихованці нашої установи мають змогу стати всебічно розвинутими та розумними! Побажаємо педагогам установи міцного здоров'я, терпіння та творчої наснаги!(фото)
 
дивитися далі
12.02.2019 Для розвитку наших малят

 Представники Миколаївської молодіжної організації ГО"g.r.u.p.p.i.r.o.v.k.a help" впевнені , що позитивні емоції від спілкування із казковими персонажами , веселими іграми та пристрій   Forbrain®  допоможуть у реабілітації та корекції наших вихованців. Це  міні-гарнітура  для  кісткового звукопроведення,  оснащена динамічним  фільтром  і  мікрофоном.  Така конфігурація  дає  змогу  покращувати  слухове  сприймання  та  сенсорне інтегрування звукової інформації, а також підвищувати уважність, пам’ять й, відповідно,  впевненість  у  мовленнєвій  діяльності. Forbrain  здійснює  значний вплив  на  звуковимову,  покращуючи  психофізіологічну реальність диференціальних ознак різних звуків та ритму. Сподіваємось, що ці подарунки допоможуть у корекційному навчанні наших дітей.


 
дивитися далі
3456789101112
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б