Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
До Всесвітнього дня паліати...
14.10.17
Організація предметно-розви...
04.10.17
Усиновлення - надія на кращ...
29.09.17
Впервые в доме ребенка пред...
20.09.17
Рассылка новостей
НОВИНИ

14.10.2017 До Всесвітнього дня паліативної допомоги

  14 жовтня - Всесвітній день паліативної допомоги. Саме про неї йшлося на фінальній конференції, яка відбулася у м.Харкові у приміщенні «Sun City Premium» за участю представників Міністерства охорони здоров'я України, офісу Уповноваженого Президента України з прав дітей, обласних департаментів охорони здоров'я та соціального захисту населення, працівників будинків дитини, представників Центрів раннього втручання, ЮНІСЕФ. Мета заходу – формування спільного бачення подальшого розвитку системи послуг для сімей з дітьми з особливими потребами, підведення підсумків проекту «Створення нової моделі сімейно-орієнтованих послуг у громаді для дітей з особливими потребами».    

   Учасниками цього заходу стали фахівці нашого Будинку дитини: головний лікар Литвинова О.І, головна медсестра Черемушева А.А та практичний психолог Гаврилюк О.М .

 
дивитися далі
04.10.2017 Організація предметно-розвиваючого простору у групах Будинку дитини

    Швидко промайнуло літо. І ось уже початок нового навчального року. Яким він буде? Звичайно цікавим та напруженим. Протягом літньо-оздоровчого періоду наші педагоги модернізували та  оновлювали  предметно – розвиваюче середовище у групах новими посібниками,куточками ,фізкультурним обладнання та поділилися своїми здобутками із медичними та педагогічними представниками комісії на чолі  з головним лікарем Литвиновою О.І . Вплив предметно-розвиваючого середовища на розвиток і освіту дитини багатогранний. Тому особливу  увагу при організації середовища педагоги  приділяли віковим особливостям  кожної групи.  В ранньому віці діти сприймають світ за його яскравістю та звучністю, відповідно до цього середовище для найменших особливо яскраве та гучне.  Характерним для молодшого віку, є те що діти починають знаходити взаємозв’язок  між  « Я особистість»  і всім що  оточує, тому організований   ігровий простір в молодших групах  максимально сприяє орієнтовано – пізнавальній діяльності малюків.(фото)
 
дивитися далі
29.09.2017 Усиновлення - надія на краще майбутнє.

Кожний дорослий знає, а кожна дитина відчуває, що життя стає кращим, коли тебе люблять і розуміють, коли тобі допомагають і піклуються про тебе. Саме таку люблячу та дбайливу родину для усіх малюків будинку дитини, статус яких дозволяє усиновлення, старанно підбирають працівники служби у справах дітей Миколаївської облдержадміністрації та головний лікар нашої установи.

За 9 місяців 2017 року 64 дитини отримали різні форми сімейного виховання: повернулися у свої родини 35 дітей, усиновлено в Україні 11 малюків, закордонними громадянами - 2 дитини; взяті під опіку 16 вихованців. І тільки одна дитина-інвалід переведена в спеціалізований інтернатний заклад. Тобто тільки в цьому році вже 64 дитини убезпечені від проблем суспільного життя та виховання.  
 

 
дивитися далі
20.09.2017 Впервые в доме ребенка представители благотворительного фонда Новый Николаев.

Сегодня представители благотворительного фонда Новый Николаев под руководством Романа Сиденко впервые побывали в нашем доме ребенка. Познакомиться с его обитателями, с условиями их жизни, разузнать об их проблемах - цель визита. Гости предварительно узнали о потребностях нашего учреждения во время телефонного общения с главным врачом и прибыли не с пустыми руками. Их подарки жизненно необходимы малышам - это: средства для стирки и мытья посуды, предметы личной гигиены и косметического ухода.

Спасибо участникам благотворительного фонда "Новый Николаев" за заботу, участие, за сопереживание и душевную теплоту. 

 
дивитися далі
07.09.2017 Радість у подарунок

  Організація «ЛП-1»  разом із представниками Національного університету культури організували маленьке свято для наших дітей. Зацікавили іграми, розвагами та привезли із собою багато подарунків: канцелярські товари, дитячі речі , солодощі та стільці до нового навчального року та головне здивування - ілюзіоніст «ФокуСлавик». І зал наповнився  справжньою магією: різнокольорові хусточки стали у мить  білими птахами,  зникали  предмети та з’являлися  несподівано у кишені малят ліхтарики. Діти мали змогу перетворитися на справжніх Чарівників та із радістю приймали участь у шоу.

Дякуємо нашим друзям та бажаємо творчих успіхів,цікавих ідей та нових зустрічей!(фото)

 
дивитися далі
3456789101112
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б