Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
День знань у нашому закладі
02.09.19
День Державного Прапора.
22.08.19
Подарунки від американськог...
15.08.19
Завершення акції від Укрпошти.
01.08.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

02.09.2019 День знань у нашому закладі

   День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, вихователів, студентів, учнів, батьків та наших друзів. Воно, якимось неймовірним дивом, об’єднує всі покоління.

  Сьогоднішнє свято, яке влаштувала Миколаївська молодіжна організація "gruppirovka help"   - певний підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу. У цей день ми поспішаємо приєднатися до привітань наших вихованців та їх батьків на адресу педагогічного колективу та всього персоналу будинку дитини, до побажань здоров’я, благополуччя, миру і любові!(фото)


 
дивитися далі
22.08.2019 День Державного Прапора.

Напередодні Дня Незалежності, а саме, 23 серпня в Україні відзначається День Державного Прапора. Державний Прапор є символом суверенітету України. Святкування цього дня спрямовано на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, виховання поваги громадян до державних символів України. Мати уявлення про свою державу, національну символіку та  символи повинні всі: і діти, і дорослі. І вихованці нашої установи не є виключенням. Діти з самого малку отримують знання про свою Батькіщину. У кожній групі Будинку дитини є український куточок, де знаходяться ляльки в національному вбранні, речі з українською символікою та символами, спеціальна дитяча література, яка знайомить дітей із традиціями нашого народу. Відзначаючи свято Державного Прапора, діти ще раз пригадали нашу історію, поспівали та послухали українські пісні та отримали корисну інформацію.
 
дивитися далі
15.08.2019 Подарунки від американського благодійного фонду допомоги сиротам.

Віце-президент американського благодійного фонду допомоги сиротам Джонатан Совернс у липні 2019 року відправив на адресу нашого будинку дитини дуже важливі для нас та необхідні речі, а саме: монітор BenQ PD3200U, клавіатури Apple Magic Keyboard, ком'пютер Apple Mac Mini, ком'пютер HP Spectr х360, планшет Microsoft Surface Go,  Apple USB Superdrdrive. Ця оргтехніка допоможе в роботі лікарям та педагогам, забезпечить малюків навчанням з використанням новітніх комп'ютерних технологій.

Окрім оргтехніки ми отримали і мультиварку Redmond RMC-PM380, яка стала у пригоді мешканцям групи раннього втручання, а чудовий дитячий одяг порадував дітей залишених без батьківського піклування.

Це вже не перші подарунки від цієї організації.

Адміністрація та персонал будинку дитини висловлюють щиру подяку усім учасникам благодійного фонду та його керівнику Джонатану Совернсу за суттєвий вклад в організацію роботи нашої установи, за надану можливість її покращення.

 
дивитися далі
01.08.2019 Завершення акції від Укрпошти.

З 11 лютого до 31 липня цього року тривала акція Укрпошти та її партнерів - вітчизняних виробників різної продукції "Доступний розвиток для наших дітей". Мета заходу: привернути увагу суспільства до потреб та проблем маленьких громадян міста і області, забезпечити їм емоційну та моральну підтримку через насичення їх життя цікавими подіями та подарунками.

Разом з партнерами акції працівники Укрпошти підібрали певний асортимент дитячої літератури та наборів для творчості, які були представлені у відділеннях поштового зв'язку для реалізації за спеціальними цінами. Поштові відправлення на адресу дитячих будинків, а саме: упаковка для посилок, послуги з пакування та доставка здійснювалися за діючими  тарифами. Ми періодично знайомили вас зі змістом отриманих поштових відправлень. (фото)

 
дивитися далі
25.06.2019 Добрі справи продовжуються

   Добро – поняття не цілком визначене. Для когось зробити добру справу означає не втручатися в проблеми інших, щоб не нашкодити. Але представники Миколаївської молодіжної організації  "gruppirovka help" впевнені, що справа – це дія, отже, робити добру справу означає діяти! І знають як! Наприкінці травня висадили берізки , а сьогодні подарували можливість проводити комфортно час на свіжому повітрі нашим малюкам, придбавши та встановивши 5 лав на нашій території. І на цьому добрі справи не закінчилися. Наші гості подарували дітям казкове дійство. Емоційний заряд отримали всі: і діти, і робітники установи, і молодь.
   Щиро дякуємо вам за турботу, адже роблячи добрі справи безкорисливо,  ви змінюєте світ та допомагаєте тим, хто потребує. (фото)

 
дивитися далі
3456789101112
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б