Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
До Всесвітнього дня дитини.
20.11.18
Национальная стратегия рефо...
20.11.18
Зустрічаємо гостей!
15.11.18
Виставка-презентація посібн...
14.11.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

20.11.2018 До Всесвітнього дня дитини.

20 листопада, у Всесвітній день дитини вихованці нашої установи зустрічали гостей. Познайомитися та поспілкуватися з дітьми прийшли студенти Миколаївського національного аграрного університету зі "Школи волонтерів та духовного виховання молоді". Діти отримала солодощі та памперси, 

До дня дитини була присвячена зустріч із педагогічним колективом ДНЗ № 78 "Росинка". Діти залюбки познайомилися із гостями, розповіли їм віршики, поспілкувалися та пограли з ними. Від колектива та батьків ДНЗ №78 діти отримали модульні килимки "Ортодон", які потрібні малюкам для загартування.

Дякуємо усім хто пам'ятає про нас та допомагає! 

 
дивитися далі
20.11.2018 Национальная стратегия реформирования домов ребенка в действии (Ко Всемирному дню ребенка)

В августе 2017 года распоряжением КМУ №526 - р была одобрена Национальная стратегия реформирования системы институционного ухода и воспитания детей на 2017 - 2026 годы, т.е. реформирования системы общественного воспитания детей и подростков. Наш дом ребенка относится именно к таким учреждениям.

В 1991 году Украина ратифицировала Конвенцию ООН о правах ребенка и признала, что семья является наилучшей средой для становления личности. В то же время в силу различных причин не каждый ребенок в нашей стране имеет возможность расти в благоприятном семейном окружении. Сегодня их поддерживают такие учреждения как наше. Однако реформа предполагает:

- ежегодное уменьшение на 10% количества детей, которые воспитываются в интернатных учреждениях;

- ежегодное сокращение на 10% таких учреждений; 

- с 2020 года прекращение поступления детей до 3-х лет в дома ребенка; 


 
дивитися далі
15.11.2018 Зустрічаємо гостей!

Насиченим для дітей видався день15 листопада 2018 року. До малечі із розважальною програмою завітала пані Ольга та команда волонтерів  I_have_a_biq_heart. Діти спілкувалися із казковими героями, танцювали та грали в рухові ігри. Наприкінці зустрічі вихованці отримали розвиваючі ігри, памперси та предмети гігієни.

Не забув про наших вихованців і наш давній друг С.Заболотній, який подарував дітям зустріч із ляльковими героями. Сьогодні діти з великим задоволенням подивилися казку Миколаївського академічного обласного театру ляльок "Коза-дереза". Яскраві декорації, чудовий музичний супровід та гарні ляльки сподобалися усім-усім: і дітям, і дорослим. 

Дякуємо нашим друзям, які ніколи не забувають про вихованців установи. Чекаємо нових зустрічей з вами! (фото)

 
дивитися далі
14.11.2018 Виставка-презентація посібників для оптимізації навчального процесу

   14 листопада 2018 року у нашому закладі з метою удосконалення педагогічної майстерності, обміну досвідом, розвитку творчої ініціативи  відбулася виставка-презентація  посібників для оптимізації навчального процесу. Методична скарбничка кожного вихователя повинна завжди поповнюватися різноманітними новими дидактичними і розвивальними іграми.

 Педагоги презентували посібники логіко-математичного спрямування, формування навичок самообслуговування та мовленнєвого розвитку.  Багато було представлено педагогами, виготовлених власноруч, авторських,  цікавих багатофункціональних ігор, ігор на розвиток різних психічних процесів. Учасники мали змогу поділитися проявом своєї творчості, фантазії, креативності, винахідливості, майстерності. Що вони і зробили. Презентація пройшла в атмосфері єдності, доброзичливості, радості і взаємної довіри.(фото)


 
дивитися далі
08.11.2018 У рамках Благодійного марафону

  У рамках завершення благодійного марафону "Подаруй дитині радість" до наших малят  завітали студенти факультету дошкільної та початкової освіти МНУ ім.Сухомлинського із казкою "Кошик яблук", подарували позитивні емоції та гарні прикраси виготовлені власноруч. Студенти в образах казкових персонажів гралися та танцювали разом із дітьми. Посмішки та веселий галас наповнили музичну залу та добрі серця студентів.(фото)
 
дивитися далі
3456789101112
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б