Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Веселі розваги від волонте...
09.02.18
Дружній візит
08.02.18
Підсумкова конференція - ан...
24.01.18
Як це було.
05.01.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

09.02.2018 Веселі розваги від волонтерського руху

  Сьогодні до наших дітей завітали керівник волонтерського руху "Верный поступок" із своєю командою та подарували не тільки предмети догляду, іграшки та речі та й  ще гарний настрій із event-студією "M-Star".Окрім постійного спілкування із Свинкою Пеппою та Поні малеча грала, танцювала та водили спільні хороводи, відгадували загадки та ознаки зими.Позитивні емоціі на дитячих обличчях стали винагородою за зусілля, прикладені до організації веселої розваги.
 
дивитися далі
08.02.2018 Дружній візит

  Вперше відчинив двері нашого будинку дитини керівник квест-кімнати м.Миколаєва із метою ознайомитися з умовами утримання дітей, основними потребами  та вручити подарунки для наших малят. Дізнавшись про проблемні питання життя закладу запропонував організацію  благодійної допомоги. Ми вдячні за участь та бажання  покращити життєве середовище наших малюків.
 
дивитися далі
24.01.2018 Підсумкова конференція - аналіз професійної діяльності колективу будинку дитини в 2017 році.

 24 січня 2018 року колектив працівників будинку дитини у присутності представників управління охорони здоров'я Миколаївської облдержадміністрації головного педіатра Єфремової Н.М.та спеціаліста відділу материнства та дитинства Пономаренко Н.А. підводив підсумки своєї роботи в 2017 році. Конференція зібрала представників усіх служб та підрозділів установи. Кожен міг оцінити зроблене, внести свої пропозиції щодо покращення роботи, отримати відповідь на будь-які професійні питання. Головний лікар будинку дитини Литвинова О.І та керівники окремих служб познайомили присутніх зі змістом проведеної роботи, з її проблемами та труднощами, з певними результатами.

      Основними досягненнями 2017 року визнані: 

- розширення реабілітаційних можливостей будинку дитини у відкритті групи раннього медико-соціального втручання у межах проекту " Я все зможу, якщо мама поруч " (вартість створення умов понад 500 тис.грн.)  та впровадження проекту ЮНІСЕФ " Створення нової моделі сімейно-орієнтованих послуг у громаді для дітей з особливими потребами";

- продовження реконструкції будівель будинку дитини та прилеглої території ( в 2017 р. опрацьовано 8 млн.грн.з держбюджету).

   Новий 2018 рік вже перегорнув перші свої сторонки. Інтенсивність роботи колективу не стала меншою. Усім успіхів та наснаги для втілення у життя планів, надій, задумів!

 

 
дивитися далі
05.01.2018 Як це було.

Святкові новорічні дні, завдяки численним гостям, були для нашої малечі наповнені світом  спільної радості, веселощів, очікування чуда та казки, душевним теплом та сподіваннями на краще майбутнє. Хтось завітав в будинок дитини з подарунками, хтось намагався розважити малюків, хтось таємно робив добрі справи, як справжній чарівник.

Дякуємо усім за участь у житті наших дітей, за допомогу, за щирість спілкування: (фото)


 

 


 

 
дивитися далі
28.12.2017 Новорічне свято

  Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах. Це свято, на яке з нетерпінням чекають всі . Не обминуло воно і наш заклад.

   28 грудня з самого ранку тут панувала святкова атмосфера. Скільки праці та душі було вкладено в оформлення музичної зали та групових кімнат до свята.  

  Новорічний хоровод першим повів нас у чарівний дивосвіт незабутньої казки. А музичні виступи Баби Яги та її Хатинки котилися радістю по струнах душі кожного глядача. Було чимало новорічних конкурсів та ігор, коли на обличчях усіх присутніх сіяла посмішка. Всі малята отримували дивовижні подарунки від чарівного Дідуся Мороза зі Снігуронькою.

Теплі слова   від  обласного педіатра Єфремової Наталїї Миколаївни надали ще більшої урочистості святу,а  щирі привітання   від представників Церкви "Новый Завет" та волонтерів м.Миколаєва "От сердца к сердцу", представників компанії "Кворум-нафта", ВПУ № 21 та ОО "Чому так" та громадської організації "Николаев-город для людей" доповнили незвичну атмосферу заходу.

 Зовсім непомітно прийшов і кінець концертної програми. Учасники дійства ще раз привітали всіх з наступаючими святами, бажаючи щастя, злагоди, миру, любові, добра.

 Концерт закінчився, а так хочеться, щоб кожен день став для нас святом. Сподіваємося, що 2018 рік буде саме таким.(фото)
 
дивитися далі
3456789101112
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б