Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Різні можливості - рівні п...
01.12.17
Нові послуги для немовлят з...
28.11.17
Це потрібно знати кожному!
28.11.17
До Всесвітнього дня дитини
20.11.17
Рассылка новостей
НОВИНИ

01.12.2017 Різні можливості - рівні права

    Щороку 3 грудня в Україні та у всьому світі, відзначається день людей з інвалідністю.  Як відомо, у 2009 р Україна ратифікувала Конвенцію ООН про права інвалідів, згодом Урядом була затверджена Державна цільова програма «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року.Таким чином, наша держава взяла на себе відповідальність щодо повного забезпечення всіх прав та свобод людей з інвалідністю.

    Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

   .


 
дивитися далі
28.11.2017 Нові послуги для немовлят з мамами.

В будинку дитини переобладнаний ряд приміщень для втілення в життя проекту "Я все зможу, коли мама поруч". Мета цього проекту: надання якісної медичної допомоги новонародженим та немовлятам першого року життя з наслідками ураження головного мозку, опорно-рухового апарату, затримкою мовленнєвого та інтелектуального розвитку, генетичними захворюваннями  не тільки на рівні обласної дитячої лікарні, але й на етапі реабілітації.

Перевагами раннього втручання є підвищення ефективності реабілітації, зменшення ризику інвалідізації, покращення якості життя дитини з обмеженими можливостями.

Напрямки надання послуг: медичне втручання, лікувальна фізкультура, масаж, контактування і спілкування, активізація розумового та мовленнєвого розвитку. (фото)

Окрім безпосередньої допомоги мами мають змогу отримати знання і навички які полегшать їй подальший догляд за малюком та підготовку його до життя.

Запрошуємо мам з малюками на 30-ти денний курс реабілітації.

Контактний телефон: 76-97-47 - головний лікар Литвинова Ольга Іванівна.

34-10-00 - заступник головного лікаря Какшинська Ірина Валентинівна

Перелік документів для оформлення на реабілітацію дивись на загальній сторінці нашого сайту

                                       

 

 
дивитися далі
28.11.2017 Це потрібно знати кожному!

28 листопада з метою підвищення знань з "Правил пожежної безпеки України" у закладі було проведено теоретичне заняття. Методист обласного методичного кабінету центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області Жежерун С.П. навів факти, статистичні дані та використав цікавий навчальний мультимедійний матеріал, який це раз нагадав про правила пожежної безпеки та необхідність їх постійного дотримання. Наша безпека залежить від нас!
 
дивитися далі
20.11.2017 До Всесвітнього дня дитини

  20 листопада 1959 року ХІV сесією Генеральної Асамблеї ООН була ухвалена Декларація прав дитини, а  20 листопада 1989 року, на 44-й сесії ГА ООН – Конвенція про права дитини. Ця конвенція є основним міжнародним документом із захисту прав дітей. 193 країни, крім США та Сомалі, ратифікували конвенцію ООН про права дитини. Кожна дитина має право на освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство. Кожна дитина має право зростати у турботливому родинному середовищі та бути захищеною від жорстокого поводження та насильства. Україна взяла на себе ряд зобов’язань з поліпшення добробуту дітей, зокрема, підписавши Конвенцію ООН про права дитини.  

  Саме цим документом керується персонал Миколаївського обласного будинку дитини, забезпечуючи реалізацію прав дитини на життя, охорону здоров’я всебічний розвиток та освіту, на соціальний захист.   

 
дивитися далі
17.11.2017 Щеплення - захист від грипу.

Вже декілька років поспіль Швейцарський благодійний фонд " Світлана" забезпечує наших вихованців протигрипозною вакциною. Цього року це французька вакцина "Ваксігрип", одна з найкращих на світовому фармацевтичному просторі. Щеплення зроблене усім нашим малюкам. Жодних негативних реакцій не зафіксовано.

Окрім зазначеної вакцини представники благодійного фонду закупили і протигрипозні препарати. Вартість усіх медикаментів склала 48 тис. грн.

Розпочато щеплення і працівників установи. Зараз вже 43 особи захищені від грипу. Це в першу чергу ті, хто доглядає за немовлятами.

Сподіваємось, що сезон 2017/2018 років пройде з максимально низькими показниками респіраторних захворювань.

 
дивитися далі
3456789101112
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б