Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Донорство- найнеобхідніша т...
14.06.18
Депутатський візит
13.06.18
Театральна вистава - захопл...
08.06.18
Світ природи стає ближчим.
07.06.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

14.06.2018 Донорство- найнеобхідніша та найпочесніша справа

   Усім відомо, що донорство - це найнеобхідніша складова медичної допомоги, що від наявності донорської крові часто залежить життя хворих на хронічні недуги, потерпілих у наслідок нещасних випадків та катастроф.
  З травня 2005 р. представники Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я одностайно прийняли рішення про прихильність і підтримку добровільного донорства крові і постановили проводити Всесвітній день донора 14 червня.
  Цей пам'ятний день призваний привернути увагу до проблем донорства, підсумувати недоліки та досягнення.
  В нашій установі протягом неповних 5-ти років діє система договірних відносин з лікувально-профілактичними закладами по донорству, згідно з постановою КМУ №920. За цей період 80 працівників будинку дитини здали кров 248 разів. 

 
дивитися далі
13.06.2018 Депутатський візит

  Сьогодні до Будинку дитини завітав народний депутат України Олександр Жолобецький з представниками благодійного фонду "З добром до людей" та Миколаївської міської організації інвалідів війни Збройних сил  та учасників бойових дій, з аніматорами Палацу творчості учнів м.Миколаєва. Мета візиту-розважити наших малюків, поспілкуватися та пофотографуватися з ними, вручити подарунки.

  І хоча нашим вихованцям не звикати до таких розваг, але веселощів багато не буває. А хто ж не любить подарунки? Кожен учасник розваги отримав набір шкільного приладдя та порцію фруктового соку. Для решти малюків - це гігієнічні набори , печиво, газована вода.

   Спільні заходи подобаються і дорослим, і дітям.(фото)

 
дивитися далі
08.06.2018 Театральна вистава - захоплююче дійство.

   Ляльковий театр- це  мистецтво, з яким наші педагоги знайомлять  вихованців  з раннього віку, а професійні вистави від Миколаївського театру ляльок дають змогу краще відчути казковість атмосфери, захоплюють музичним оформленням. Після невеликої розлуки з театром, сьогодні відбулася зустріч із казкою «Гуси - лебеди», яка створила гарний настрій, збагатила враженнями, викликала позитивні емоції, сприяла моральному вихованню наших дітей.

Дякуємо працівникам театру. До нових зустрічей!  
 
дивитися далі
07.06.2018 Світ природи стає ближчим.

Ви помічали як змінюється вираз обличчя у людини, яку запрошують до зоопарку? Він стає дещо відстороненим, замрійливим, іноді трохи збудженим. Тому що відвідати зоопарк це наче поринути в інший світ, залучитися, хоча і не надовго, до іншого життя, пізнати щось нове та цікаве. Бо кожен з нас неодноразово бував у цій оазі природи та уявляє що його очікує.

Інша справа - наші діти. Більшість з них ніколи в зоопарку не бувала. І хоча періодично наших малюків вивозять туди за кошти приватної особи Сергія Заболотного, та контингент вихованців постійно змінюється. Якщо одного разу туди потрапляють одні діти, то наступного разу зовсім інші. Тому на запрошення до зоопарку у малюків, зазвичай, не виникає особливих емоцій. Все кардинаольно змінюється наприкінці екскурсії. Величезна кількість вражень навіть приголомшує дітлахів. Для них це не тільки вир позитивних емоцій, але й можливість розширити світогляд, навчитися піклуватися про оточуючих, засвоїти певні правила поведінки.

Ще довго згадують малюки про побачене, розповідають про це близьким дорослим і мріють знову повернутися у цей дивовижний світ.(фото)

 
дивитися далі
05.06.2018 Таїнство Хрещення наших малят

   Для того, щоб робити добро потрібно мати бажання принести радість в чиєсь життя, докласти до цього трохи зусиль і вірити в Божу допомогу. Та чи є зараз в нашому неспокійному світі місце для свята, любові та добра? Кожен має свою відповідь.А вихованці нашого закладу точно знають що є. І таким святом для них стало Таїнство Хрещення, яке було проведено 5 червня 2018 року у залі нашої установи. Діти від яких відмовилися власні батьки, тепер мають хрещених батьків. Звершив Таїнство протоієрей Свято-Миколаївської соборної Церкви отець Михайло. Батюшка звернувся до присутніх зі словом, у якому зокрема розповів про важливість духовного народження і привітав усіх зі звершенням Таїнства.

Хрещення малюків періодично відбувається в установі. Багато працівників Будинку дитини мають хрещенників, яких не тільки люблять, а і стараються виховати у них усі християнські чесноти.
 
дивитися далі
3456789101112
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б