Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Оздоровлення - головна мета літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
1 червня - справжній день д...
01.06.17
Профілактор Євмінова для фі...
19.05.17
Комментарии к информации на...
18.05.17
Поліпшення умов для прогуля...
26.04.17
Рассылка новостей
НОВИНИ

01.06.2017 1 червня - справжній день дитинства!

1 червня святковий дитячий день розпочався в будинку дитини з раннього ранку. Уся передсвяткова метушня була спрямована на підготовку до численних заходів, запланованих для малюків, та сприяла їх радісному збудженню і чудовому настрою. Адже попереду у дітлахів були: музичне свято у красиво прикрашеній залі, святкове частування в усіх дошкільних групах, велосипедні гонки під час прогулянки, спілкування та ігри з нашими гостями, розглядання подарунків. Погодьтеся, справ багато! І кожна потребує відповідно обладнанного місця, спеціального одягу та атрибутів.

Проте, як весело, енергійно та завзято допомагали дорослим підготуватися наші маленькі помічники, як старанно і натхненно брали участь у кожному дійстві, заражаючи дорослих своїми позитивними емоціями.  (фото)

  
 
дивитися далі
19.05.2017 Профілактор Євмінова для фізичного розвитку дітей

  Зал ЛФК нашого будинку дитини поповнився профілактором українського професора В.Євмінова. Це стало можливим завдяки приватній особі Олені, яка подарувала нашим малюкам цей прилад. Методика Євмінова добре відома нашим фахівцям і ось нарешті медичні працівники будинку дитини отримали можливість застосування цього тренажеру , який знімає болі у хребті, виправляє поставу, покращує загальний фізичний стан. Для інструкторів ЛФК та масажистів представник Миколаївського оздоровчого центру С.Є.Сича проводить низку теоретичних та практичних занять, на яких вони вправляються у підборі індивідуальних програм оздоровлення , спеціальних комплексів вправ, поглиблюють знання про властивості та цілі профілактора.

   Застосування вправ з використанням дошки Євмінова розширить спектр послуг реабілітації дітей з особливими потребами та стане ще одним профілактичним засобом фізичного розвитку усіх вихованців будинку дитини.


 
дивитися далі
18.05.2017 Комментарии к информации на сайте instagram.com

На сайте instagram.com на личной странице Е.Куликовой периодически появляется информация о доме ребенка. Персонал нашего учреждения благодарен Елене за всестороннюю помощь в решении насущных проблем. Мы понимаем её желание собрать побольше средств для наших воспитанников, но твёрдо уверены в том, что сгущать негативные краски, перекручивать факты и придумывать обидные для работников дома ребенка комментарии для этого не стоит. Так в ряде сообщений сказано:
 
дивитися далі
26.04.2017 Поліпшення умов для прогулянок.

З кожним днем стає все тепліше та тепліше, все ближче початок оздоровчого сезону, все більше часу малюки будинку дитини проводять на свіжому повітрі. Щовесни створити умови для прогулянок безпечними, комфортними та естетично привабливими прагнуть працівники груп, садівники та робітники з обслуговування споруд. До цієї важливої справи іноді приєднуються і деякі батьки дітей з реабілітаційних груп.

Результати спільної наполегливої праці розглядає спеціальна комісія на чолі з головним лікарем установи Литвиновою О.І. Ціль діяльності комісії не тільки оцінити здобутки та перевірити дотримання правил безпеки, але й виявити потреби та побажання, допомогти працівникам усіма можливими засобами якісно підготуватися до оздоровчого сезону.

В цьому році огляд групових майданчиків відбувся 26 квітня в річницю Чорнобильської трагедії. Тому гасло: "Людині безпечне довкілля" сьогодні звучить особливо актуально.

Завітайте до нашої галереї та переконайтеся, що все що можливо зробити для цього своїми силами - зроблено. Групові ігрові майданчики до оздоровчого сезону-2017 готові. (фото)

 
дивитися далі
20.04.2017 На Великодньому ярмарку

  Щороку, коли від подиху теплих вітрів зацвітають перші квіти, коли  чуємо боязкий спів птахів, а сонечко частіше заглядає у вікна  ми відзначаємо свято весни, надії, любові. Цьогорічний тематичний захід пройшов під назвою «Великодній ярмарок» . Актова зала була наповнена  атмосферою чарівності та святкового настрою. Театралізоване дійство пройшло насичено та емоційно.Вдало підібраний музичний,художній та ігровий матеріал,активна участь казкових героїв спонукали до активності наших дітей.Вірші, пісні,ігри та  таночки залишили приємні враження в пам'яті дітей та гостей, які були присутні на святі.Отримали подарунки та щирі привітання наші діти та працівники закладу від наших друзів-родини Штапенко.

Ось так творчо, сповнено тепла і ніжності, у відбулося наше свято весни!(фото)

 
дивитися далі
45678910111213
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б