Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
ROTARY-клуб Миколаїв з благ...
21.12.17
День Святого Миколая!
18.12.17
Різні можливості - рівні п...
01.12.17
Нові послуги для немовлят з...
28.11.17
Рассылка новостей
НОВИНИ

21.12.2017 ROTARY-клуб Миколаїв з благодійною місією в будинку дитини.

Вже шість років поспіль ROTARY-клуб Миколаїв у святкові новорічні дні стає гостем малюків нашого будинку дитини. Цього року вони об'єдналися з волонтерами Миколаївського медичного інституту та Миколаївського коледжу культури та мистецтв. Благодійна місія "Подарунки від Святого Миколая" включала: ігрову програму із Святим Миколаєм біля ялинки (від студентів та викладачів Коледжу культури та мистецтв) та смачні подарунки кожному учаснику. Для потреб усіх мешканців нашого дому були вручені сухофрукти, мандарини, медикаменти (на кошти зібрані студентами-медиками) та канцелярське приладдя для кабінету арт-терапії.

Невеличкий подаруночок ротарійцям змайстрували дорослі будинку дитини разом із своїми вихованцями, як символ вдячності за участь у житті малюків, за неодноразову допомогу. (фото)

 
дивитися далі
18.12.2017 День Святого Миколая!

Зимонько - зима!... Як довго чекала тебе малеча!  Старанно готувалася до Новорічних свят та чекала подарунків від Святого Миколая, бо день Святого Миколая - одне із самих очікуваних зимових свят. Цей день розпочався з самого ранку. Прокинувшись, малюки одразу зазирнули під подушки, де на них чекали гостинці від "Миколайчика". Правда, існує певна умова: дитина повинна бути слухняною, інакше Миколай може і обминути....Але наші діти були слухняними, старанно навчалися та добре поводили себе, тому подарунки отримали усі... В сучасні часи з'явилась добра традиція - саме у День Святого Миколая опікуватись сиротами, знедоленими дітьми, даруючи їм подарунки.

В цей день до установи завітали наші давні друзі, гості, спонсори, батьки дітей реабілітаційних груп, школярі та небайдужі люди. (фото)

 


 
дивитися далі
01.12.2017 Різні можливості - рівні права

    Щороку 3 грудня в Україні та у всьому світі, відзначається день людей з інвалідністю.  Як відомо, у 2009 р Україна ратифікувала Конвенцію ООН про права інвалідів, згодом Урядом була затверджена Державна цільова програма «Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів» на період до 2020 року.Таким чином, наша держава взяла на себе відповідальність щодо повного забезпечення всіх прав та свобод людей з інвалідністю.

    Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.

   .


 
дивитися далі
28.11.2017 Нові послуги для немовлят з мамами.

В будинку дитини переобладнаний ряд приміщень для втілення в життя проекту "Я все зможу, коли мама поруч". Мета цього проекту: надання якісної медичної допомоги новонародженим та немовлятам першого року життя з наслідками ураження головного мозку, опорно-рухового апарату, затримкою мовленнєвого та інтелектуального розвитку, генетичними захворюваннями  не тільки на рівні обласної дитячої лікарні, але й на етапі реабілітації.

Перевагами раннього втручання є підвищення ефективності реабілітації, зменшення ризику інвалідізації, покращення якості життя дитини з обмеженими можливостями.

Напрямки надання послуг: медичне втручання, лікувальна фізкультура, масаж, контактування і спілкування, активізація розумового та мовленнєвого розвитку. (фото)

Окрім безпосередньої допомоги мами мають змогу отримати знання і навички які полегшать їй подальший догляд за малюком та підготовку його до життя.

Запрошуємо мам з малюками на 30-ти денний курс реабілітації.

Контактний телефон: 76-97-47 - головний лікар Литвинова Ольга Іванівна.

34-10-00 - заступник головного лікаря Какшинська Ірина Валентинівна

Перелік документів для оформлення на реабілітацію дивись на загальній сторінці нашого сайту

                                       

 

 
дивитися далі
28.11.2017 Це потрібно знати кожному!

28 листопада з метою підвищення знань з "Правил пожежної безпеки України" у закладі було проведено теоретичне заняття. Методист обласного методичного кабінету центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Миколаївської області Жежерун С.П. навів факти, статистичні дані та використав цікавий навчальний мультимедійний матеріал, який це раз нагадав про правила пожежної безпеки та необхідність їх постійного дотримання. Наша безпека залежить від нас!
 
дивитися далі
45678910111213
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б