Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Психологічна компетентність...
17.10.19
Ще один крок на шляху рефор...
10.10.19
Усиновлення - путівка у нов...
30.09.19
Шукачі пригод у зоопарку.
18.09.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

17.10.2019 Психологічна компетентність вихователів - необхідна умова для успішної адаптації дітей до закладу

   Початок відвідування дитиною реабілітаційного закладу є новим етапом у її житті : нові соціальні умови, середовище, зміна режиму та способу спілкування . Важливі питання  щодо психологічної адаптації  дітей до умов закладу  розглядали  на  семінарі –практикумі  17 жовтня , який провела  практичний психолог Гаврилюк О.М для вихователів  груп

  У теоретичній частині учасники заходу прослухали інформацію про адаптацію дітей , шляхи та способи її полегшення, виявлення причин, які викликають утруднення, ознайомились із симптомами та причинами тривожності, способами  її подолання.

   У практичному блоці психолог запропонувала присутнім педагогам добірку адаптаційних ігор з дітьми та вправ для створення позитивного настрою та зниження емоційної напруги. Педагоги брали активну участь у обговоренні питань щодо адаптації дитини до умов закладу, пошуку ефективних засобів взаємодії з дитиною

  Семінар-практикум пройшов у дружній та позитивній атмосфері а отримані  методичні рекомендації та пам’ятки, досвід колег, власні спостереження, набуті під час семінару, безумовно, стануть у пригоді кожному з учасників заходу.

 
дивитися далі
10.10.2019 Ще один крок на шляху реформування будинку дитини.

Ми вже повідомляли відвідувачів нашого сайту про поетапне реформування будинку дитини, яке згідно з Державною програмою повинно завершитися в 2023 році.

Першими кроками у цьому напрямку були: створення умов для утримання дітей з особливими потребами, впровадження різноманітних методик медичного та педагогічного впливу, надання допомоги малюкам 1-го року життя у присутності батьків для формування їх спроможності продовжувати роботу з дитиною вдома. 

Наступним кроком стало юридичне обгрунтування зміни статусу нашої установи. 10 вересня 2019 року 27 позачергова сесія обласної ради сьомого скликання приняла рішення про припинення діяльності Миколаївського обласного будинку дитини в результаті реорганізації шляхом перетворення у Комунальне некомерційне підприємство "Миколаївський обласний будинок дитини" Миколаївської обласної ради без скорочення ліжко-місць та медичного персоналу.

Цей крок надає фінансово-економічну незалежність нашому закладу.

 
дивитися далі
30.09.2019 Усиновлення - путівка у нове життя.

Щорічно 30 вересня, згідно з Указом Президента України "Про день усиновлення" №1088/2008, в будинку дитини відзначають Загальнодержавний день усиновлення. Малюки та персонал установи мають безпосереднє відношення до цього дня, бо тут шукають і знаходять родину для багатьох вихованців, щоденно готують їх до життя в сімейному оточенні, забезпечують юридичний та психологічний супровід під час процесу усиновлення та адаптаціії дитини до нових батьків.


 
дивитися далі
18.09.2019 Шукачі пригод у зоопарку.

     З усмішкою на вустах, легкою втомою від виїзної екскурсії до зоопарку та запасом позитивних емоцій повернулися сьогодні з мандрівки маленькі шукачі пригод. Таку можливість дітворі дарує наш  друг  Сергій З.

    Деякі малята вперше на власні очі побачили дивовижних лам, незвичайно величних страусів, поважних павичів, таємничих пеліканів, гордого сокола, лебедя та сіру чаплю. Під час екскурсії із задоволенням слухали загадки  про тварин, спостерігали разом із педагогами за ними. Захоплюючим стало знайомство із новим комплексом «Українське сафарі» і найвищими наземними тваринами  –жирафами Нуру та Логаном. Перші хвилини  в очах дітей було видно острах, а вже потім зацікавленість і захоплення.  Пухнасті гризуни, неколючі їжаки, гамірні і смішні мавпочки, баранці, яскраві папуги, величезні черепахи, оригінальні риби та багато інших представників фауни викликали у маленьких відвідувачів феєрверк позитиву та безліч щирих емоцій.  (фото)

 
дивитися далі
12.09.2019 Організація життєвого простору - основа для повноцінного розвитку кожної дитини.

   Правильне та естетичне облаштування предметно-ігрового середовища у вікових групах будинку дитини стало сьогодні головним питанням огляду групових приміщень експертною групою спеціалістів установи на чолі з головним лікарем Литвиновою О.І.

Питання важливе та актуальне, бо саме розвивальне предметно-ігрове середовище надає дитині нову, невичерпну інформацію,  є незамінним засобом втілення ігрових задумів, забезпечує можливості для задоволення у грі соціальних, пізнавальних та естетичних потреб, сприяє творчому використанню різноманітних уявлень про навколишній світ. (фото)

 
дивитися далі
45678910111213
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б