Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
День захисту дітей.
01.06.18
Веселе свято із Ротарі
31.05.18
Про безпеку дбати вчаться м...
27.05.18
Чекаємо літо!
17.05.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

01.06.2018 День захисту дітей.

Уже традіційно 1 червня відзначається  Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Це не тільки одне із самих радісних та улюблених свят малечі, але й нагадування дорослим про те, що діти потребують постійного піклування та захисту: захисту прав, здоров'я та життя. Цей день завжди відзначають весело: влаштовують святкові ранки, концерти, театралізовані дійства, мета яких  привернути увагу до проблем дітей. Малюки нашої установи ретельно та старанно готувалися до цього свята. Вивчали вірші, розучували таночки та пісні. Приготування розпочалися з самого ранку: діти повторювали вірші, надівали святкове вбрання, а дівчаткам робили гарні зачіски. Цього дня до дітей завітали наші друзі, спонсори, батьки реабілітаційних груп та просто небайдужі люди. Це начальник служби у справах дітей Кравченко Ю.В., О.Кулікова, лікар інфекційної лікарні , наш давній спонсор Полторацька І.Л, торговий центр"Метро", студенти медичного коледжу, представники церкви "Новий Завет", ОТР банк, начальник кримінальної поліції у справах дітей Заводскього відділу Д.В.Петровький та "Амальгама Люкс". Вихованці отрималі безліч подарунків: дидактичні посібники, іграшки, солодощі, пемперси, хозтовари, одяг та медикаменти.

Після  свята дітей чекали солодкі та смачні подарунки  у групах. Постаралися і вихователі груп: підготували для малечі незабутнє продовження часу. (фото)

 
дивитися далі
31.05.2018 Веселе свято із Ротарі

   Напередодні одного з найстаріших міжнародних свят радості й надії, що відзначається в перший день літа  до нашого закладу завітали добрі друзі Ротарі із студентами Миколаївського коледжу культури та мистецтв із незвичайною програмою "Морські пригоди". Разом із казковими персонажами наші малята вирушали на пошук скарбів.По дорозі мандрівників очікували зустрічі із туземкою Ліло, разом долали перешкоди та допомогали капітану. Море позитивних емоцій, радості та сміху відчула кожна дитина, дивуванню дітей не було меж.

Під час шоу "Мильні Бульбашки"  раділи не тільки малюки, а й ті, хто ними опікується щодня – вихователі, помічники вихователів, медичні працівники, які зігрівають теплом, турботою і любов’ю  маленькі серця
Для потреб усіх мешканців нашого закладу були вручені більше 35кг смачної та поживної полуниці, а для дитячих розваг та розвитку - багато пристроїв для створення мильних бульбашок та арт-матеріали для творчої діяльності малюків.

Дякуємо за вашу чуйність та небайдужість !(фото)


 
дивитися далі
27.05.2018 Про безпеку дбати вчаться малюки

 Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації.. Проблема виховання у дітей соціально безпечної поведінки на вулиці є важливою в умовах сьогодення

   У Миколаївському обласному Будинку дитини з 21 до 27 травня було проведено  Тиждень безпеки дорожнього руху під час якого педагоги нашої установи знайомили малюків із правилами поведінки на дорогах, у громадському транспорті, виховували дбайливе ставлення до свого здоров’я і життя, давали знання про правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофора. Під час бесід, розглядання ілюстрацій, читання художніх творів, перегляду мультиплікаційних фільмів та створення ігрових ситуацій дітям надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечних ігор з м’ячем, катання на велосипеді поблизу дороги. У цікавій доступній формі діти здобули необхідну інформацію через проведення   сюжетно – рольових  ігор, які заохочували дітей до активної  рухової діяльності .З урахуванням вікових можливостей дітей було проведено: цільові прогулянки, екскурсії до проїжджої частини дороги та  серію інтегрованих занять . Батькам вихованців реабілітаційних груп презентували пам’ятку «Попередження  дорожньо-транспортного травматизму серед дітей дошкільного віку".

 Працівники нашого закладу приймали участь у Національному вебінарі з безпеки дорожнього руху "Відповідальні батьки" з метою  підвищення рівня дорожньої культури.(фото)  


 
дивитися далі
17.05.2018 Чекаємо літо!

Ось і підходить до кінця навчальний 2017 - 2018 рік. Він був повчальним, цікавим і незвичайним. Всі діти старанно навчалися та  отримували  нові знання. Наближається час літьного відпочинку та оздоровлення. Літо для малюків - це набуття нових знань, час активних ігор та появи нових друзів. Для працівників закладу літо - відповідальна пора. Адже необхідно створити належні умови, щоб з'явились нові яскраві враження, малюки зміцніли, засмагли, відпочили, а ще - дізналися багато нового. Тому співробітники установи ретельно готують, перевіряють та переглядають матеріальну базу для проведення літнього оздоровлення.  Огляд ігрових майданчиків відбувся 17 травня. (фото)
 
дивитися далі
18.04.2018 Благоустрій довкілля - весняний клопіт працівників будинку дитини.

Традиційно весняні роботи починаються з благоустрою найближчого довкілля. Особливо це важливо там де мешкають діти. Створити для них безпечне середовище прагнуть працівники будинку дитини: ремонтують дворове обладнання, фарбують ігрові об'єкти на групових майданчиках, оновлюють фізкультурне обладнання, наводять чистоту у кожному куточку. Предметом уваги у цей весняний період стали ічисленні квітники та паркова зона великої території установи. Бо красота природи не тільки радує око, але й формує у малюків естетичний смак з раннього дитинства.

Невеличкий вклад кожного стає єдиним великим результатом: комфортним та доглянутим оточенням шашого дому. (фото)
 
дивитися далі
45678910111213
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б