Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
В гостях у сказки.
Шукачі пригод у зоопарку.
18.09.19
Організація життєвого прост...
12.09.19
Обладнання для фізичного та...
05.09.19
День знань у нашому закладі
02.09.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

18.09.2019 Шукачі пригод у зоопарку.

     З усмішкою на вустах, легкою втомою від виїзної екскурсії до зоопарку та запасом позитивних емоцій повернулися сьогодні з мандрівки маленькі шукачі пригод. Таку можливість дітворі дарує наш  друг  Сергій З.

    Деякі малята вперше на власні очі побачили дивовижних лам, незвичайно величних страусів, поважних павичів, таємничих пеліканів, гордого сокола, лебедя та сіру чаплю. Під час екскурсії із задоволенням слухали загадки  про тварин, спостерігали разом із педагогами за ними. Захоплюючим стало знайомство із новим комплексом «Українське сафарі» і найвищими наземними тваринами  –жирафами Нуру та Логаном. Перші хвилини  в очах дітей було видно острах, а вже потім зацікавленість і захоплення.  Пухнасті гризуни, неколючі їжаки, гамірні і смішні мавпочки, баранці, яскраві папуги, величезні черепахи, оригінальні риби та багато інших представників фауни викликали у маленьких відвідувачів феєрверк позитиву та безліч щирих емоцій.  (фото)

 
дивитися далі
12.09.2019 Організація життєвого простору - основа для повноцінного розвитку кожної дитини.

   Правильне та естетичне облаштування предметно-ігрового середовища у вікових групах будинку дитини стало сьогодні головним питанням огляду групових приміщень експертною групою спеціалістів установи на чолі з головним лікарем Литвиновою О.І.

Питання важливе та актуальне, бо саме розвивальне предметно-ігрове середовище надає дитині нову, невичерпну інформацію,  є незамінним засобом втілення ігрових задумів, забезпечує можливості для задоволення у грі соціальних, пізнавальних та естетичних потреб, сприяє творчому використанню різноманітних уявлень про навколишній світ. (фото)

 
дивитися далі
05.09.2019 Обладнання для фізичного та сенсорного розвитку.

Учасники благодійного фонду  "Життя з надлишком" поповнили скарбницю спеціального обладнання нашого будинку дитини. Призначення чотирьох нових тренажерів - вдосконалення фізичного та сенсорного розвитку малюків.

Це стілець-балансир та дитяча чаша-балансир, які використовуються для організації індивідуальних занять та ігор спрямованих на розвиток почуття рівноваги, на тренування вестибулярного апарату, на формування вміння орієнтуватися у просторі. Окрім розкачування та обертання чаша використовується і для гімнастичних вправ при перевернутому положенні.

Тактильні доріжки "Пагорби" та "Стільники" призначені для масажу стоп та стимулювання нервових закінчень, для зміцнення зводу стопи та м'язів ніг. Вони також сприяють впевненому балансуванню.

Діти з цікавістю та обережністю освоюють нові дії, звикають до нових відчуттів та висловлюють подяку нашим благодійникам. (фото)

 
дивитися далі
02.09.2019 День знань у нашому закладі

   День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, вихователів, студентів, учнів, батьків та наших друзів. Воно, якимось неймовірним дивом, об’єднує всі покоління.

  Сьогоднішнє свято, яке влаштувала Миколаївська молодіжна організація "gruppirovka help"   - певний підсумок величезної підготовчої роботи, яка передувала початку нового навчального року, нового освітнього процесу. У цей день ми поспішаємо приєднатися до привітань наших вихованців та їх батьків на адресу педагогічного колективу та всього персоналу будинку дитини, до побажань здоров’я, благополуччя, миру і любові!(фото)


 
дивитися далі
22.08.2019 День Державного Прапора.

Напередодні Дня Незалежності, а саме, 23 серпня в Україні відзначається День Державного Прапора. Державний Прапор є символом суверенітету України. Святкування цього дня спрямовано на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України, виховання поваги громадян до державних символів України. Мати уявлення про свою державу, національну символіку та  символи повинні всі: і діти, і дорослі. І вихованці нашої установи не є виключенням. Діти з самого малку отримують знання про свою Батькіщину. У кожній групі Будинку дитини є український куточок, де знаходяться ляльки в національному вбранні, речі з українською символікою та символами, спеціальна дитяча література, яка знайомить дітей із традиціями нашого народу. Відзначаючи свято Державного Прапора, діти ще раз пригадали нашу історію, поспівали та послухали українські пісні та отримали корисну інформацію.
 
дивитися далі
45678910111213
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б