Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Міжнародний день благодійно...
05.09.17
День Знань!
01.09.17
Лідерська програма у дії.
11.08.17
Опасное соседство.
02.08.17
Рассылка новостей
НОВИНИ

05.09.2017 Міжнародний день благодійності.

 Благодійники для малюків і персоналу нашого будинку дитини завжди були і будуть вельмишановними  добродіями. Саме завдяки їх безкорисливій допомозі часто вирішуються в нашому домі дитячі проблеми повязані з лікуванням, з забезпеченням найнеобхіднішими речами для комфортного життя, з організацією окремих заходів для підвищення кваліфікації персоналу. Саме завдяки їх старанням стають можливими дитячі розваги, екскурсії, зустрічі з мистецтвом. Багато спонсорських коштів використовується для таких затратних, але необхідних  ремонтних робіт та переобладнання приміщень.

Особливо активно протягом тривалого часу будинку дитини допомагають: благодійні фонди Анни Девіс, Сергія Герасюти, "Добрі люди", "Життя з надлишком", "Нове життя", "Світлана"; депутати Миколаївської обласної Ради, ТОВ "Сандора", ООО "Амальгама Люкс", ГО "Легион добра", ТОВ НВФ "ЮАЛЕКС - дизайн", OTP-банк, мережа магазинів "Дитячий простір", термінал"Евері", модний дом "Бьюти", ТОВ "Первая логистическая компания", медичний центр "Валео", медична компанія "Ilaya", приватні особи Заболотний С., Кулікова О., Коваленко С.В., Левченко Д.В., керівництво та колективи шкіл та вищих навчальних закладів м. Миколаєва, парафіяни Церкви "Новый завет".

Ми цінуємо кожного, хто розкрив своє серце малюкам з особливими потребами і дітям залишеним без батьківського піклування, хто прагне змінити долю шаших вихованців на краще.

Шановні меценати!  Нехай Всевишній дарує Вам довге та щасливе життя, міцне здоров'я, радість від кожного прожитого для людей дня. Нехай ваші благородні справи і надалі примножують добро на Землі!
 
дивитися далі
01.09.2017 День Знань!

1 вересня  відзначають День Знань. Це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного. Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на навчальній ниві. І хоча навчальний процес для вихованців Будинку дитини є неперервним, 1 вересня для дітей та персоналу установи - святковий та особливий день. (фото)

 
дивитися далі
11.08.2017 Лідерська програма у дії.

Благодійний фонд "Развитие" впроваджує у життя "Лідерську програму №1". Волонтери фонду задіяли у цьому проекті і малюків нашого будинку дитини. Група волонтерів завітала до установи 11 серпня з подарунками і бажанням поспілкуватися з нашими вихованцями. Порадували дітей іграшки та матеріали для малювання. Вони мали змогу поласувати смачним печивом. У нагоді стане і одяг, зібраний для вторинного використання.

Спільна діяльність зацікавила і малюків і дорослих. Радість спілкування - головний результат застосування лідерської програми!  (фото)

 
дивитися далі
02.08.2017 Опасное соседство.

   В средствах массовой информации нашей области периодически появляются статьи, основными персонажами которых являются собаки. Их в нашем городе становится с каждым годом все больше и больше. И постепенно они уже навязывают людям определенные правила поведения, меняют маршруты их движения, дают или не дают им возможность посещения определенных мест в городе, вызывают те или иные эмоции; то есть влияют на формирование нашего образа жизни. Актуальна эта тема и для нашего дома ребенка, где нашли приют 120 детей раннего возраста.  
 
дивитися далі
19.05.2017 Профілактор Євмінова для фізичного розвитку дітей

  Зал ЛФК нашого будинку дитини поповнився профілактором українського професора В.Євмінова. Це стало можливим завдяки приватній особі Олені, яка подарувала нашим малюкам цей прилад. Методика Євмінова добре відома нашим фахівцям і ось нарешті медичні працівники будинку дитини отримали можливість застосування цього тренажеру , який знімає болі у хребті, виправляє поставу, покращує загальний фізичний стан. Для інструкторів ЛФК та масажистів представник Миколаївського оздоровчого центру С.Є.Сича проводить низку теоретичних та практичних занять, на яких вони вправляються у підборі індивідуальних програм оздоровлення , спеціальних комплексів вправ, поглиблюють знання про властивості та цілі профілактора.

   Застосування вправ з використанням дошки Євмінова розширить спектр послуг реабілітації дітей з особливими потребами та стане ще одним профілактичним засобом фізичного розвитку усіх вихованців будинку дитини.


 
дивитися далі
45678910111213
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б