про нас

 

Всі зусилля персоналу будинку дитини спрямовані на підготовку кожного малюка до життя в суспільстві, на повернення його в сім’ю.

 

Захищаючи права та інтереси вихованців, будинок дитини плідно співпрацює з обласною та районною службами у справах дітей. Спільно вирішуються питання про позбавлення батьківських прав осіб, які через свою асоціальну поведінку та недбале ставлення до своїх дітей втратили навіть можливість називатися мамою і татом. Позбавлення їх батьківських прав дає можливість дитині знайти справжню родину.

З 2008 року поступово збільшується кількість усиновлень. Під опіку та в прийомні сім’ї стали влаштовуватися такі діти, які за певних обставин мали мінімальні шанси на усиновлення, або не мали їх взагалі.

   У межах Державної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт та дітей залишених без батьківського піклування, наповнення будинку дитини поступово зменшується. Але потужна база установи з кваліфікованим персоналом з 1.03.2010 року залучена до надання реабілітаційної допомоги дітям нашої області на умовах п’ятиденного перебування малюка в будинку дитини. При цьому в юридичному аспекті батьки не втрачають прав на дитину, за ними у повному обсязі зберігається право на отримання усіх видів матеріальних державних виплат. Дитина у даному випадку не втрачає зв’язок з рідними, маючи можливість перебувати в родині у вихідні, святкові дні та під час відпустки батьків.

 

Підпорядкований будинок дитини Міністерству охорони здоров’я. фінансується з обласного бюджету, але потреби установи не завжди вкладаються в цей бюджет. І тоді на допомогу приходять люди з відкритою душею, із співчутливим серцем. Співробітники будинку дитини щиро вдячні за систематичну матеріальну підтримку  Миколаївській облдержадміністрації ,представникам державних та приватних підприємств,благодійних фондів,колективам закладів освіти, приватним особам.

 

Ми із вдячністю примемо фінансову допомогу на постійні потреби: одяг, іграшки, постільну білизну, медикаменти, побутову техніку та обладнання, на ремонт установи згідно потреб та діючих норм.

 

По розробленому Положенню " Про отримання благодійних внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб" благодійні внески приймаються на рахунок за дорученням

 

КНП "Миколаївський обласний будинок дитини" Миколаївської обласної ради  ЕДРПОУ 30125754

р/р UA243510050000026004878990615 АТ "УКРСИББАНК" 

 

При прийомі добровільних благодійних внесків на розвиток лікувального закладу Вам повинні надати квитанцію щодо їх отримання. У разі невиконання Закону України " Про благодійництво та благодійні організації " Ви маєте право скористатись телефоном довіри 37 61 43 в управлінні охорони здоров`я для інформації про порушення