Вдосконалення знань, умінь та навичок-насущна потреба кожного медичного працівника.

Щомісячно середній медичний персонал будинку дитини збирається на заняття з метою ознайомлення з новітніми напрямками та технологіями в медицині, обміну досвідом, повторення теоретичного матеріалу та відпрацювання практичних навичок. Тематика цих занять пердбачена комплексним планом та охоплює усі напрямки надання медичної допомоги маленьким вихованцям закладу. 

Тема семінару-практикуму, який відбувся 23 березня 2011 року "Надання медичної допомоги дітям при невідкладних станах на дошпитальному рівні і тактика персоналу у разі виникнення екстремальних станів у дітей" зібрала у залі 52 медсестри та 5 лікарів установи. І хоча ця тема вже неодноразово висвітлювалася на практичних заняттях та конференціях, цього разу вона викликала особливий інтерес, бо надавав теоретичні знання та демонстрував практичні навички лікар-реаніматолог обласної дитячої лікарні Грасюков Андрій Миколайович. Це досвідчений фахівець, який вже 14 років щоденно рятує життя дітей, надає неохідну медичну допомогу маленьким паціентам. Це чудовий лектор, який 5 років працює на курсах підвищення кваліфікації для медичних сестер при Миколаївському базовому медичному коледжі.

Йому вдалося цікаво подати інформацію про ті невідкладні стани у дітей, з якими найчастіше доводиться зустрічатися спеціалістам, які працюють з дітьми раннього віку.  Йому вдалося максимально активізувати аудиторію, залучити її до співбесіди та показу  технічних прийомів, кваліфіковано відповісти на численні запитання.

Адміністрація та медичний персонал будинку дитини висловлює вдячність Андрію Миколайовичу за змістовну та плідну роботу, за щирість, доброзичливість і толерантність.Вдячні завідуючому науково-тренувальним відділом екстренної медичної допомоги і медицини катастроф Новицькому Олегу Микитовичу за надання практичних посібників-муляжів, що дало змогу наочно показати як діяти при виникненні неординарних ситуацій.

Колектив усвідомлює, що теоретичні знання та практичний досвід кожного медичного працівника потребує постійного вдосконалення і така форма організації навчання якнайкраще сприяє цьому (фото).

           Начмед будинку дитини   Ішмурат  Л. І.