Наші контакти

 • location_onм. Миколаїв, 54038, Україна
  вул. Курортна , буд. 7-Б
 • email mbdmk@ukr.net
 • phone (0512) 40-05-37
  Факс: (0512) 40-05-13

У Миколаївському обласному будинку дитини Миколаївської обласної ради з метою виконання вимог Закону України «Про доcтуп до публічної інформації» створений відділ забезпечення доступу до публічної інформації. З метою подання запиту на отримання публічної інформації громадяни можуть звернутися до юрисконсульту щоденно, крім вихідних та святкових днів, з 8:00 до 17:00 (в п’ятницю та передсвяткові дні до 16:00), перерва з 12:00 до 12:50.

Запит та інформацію може бути індивідуальним або колективним. Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи в іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою). Для подання запиту на інформацію поштою необхідно направити лист на адресу: 54038, м. Миколаїв, вул. Курортна 7-Б.

 • У відділі забезпечення доступу до публічної інформації, яка адресована Миколаївському обласному будинку дитини або головному лікарю Будинку дитини, також приймають:
 • check_circleтелефоном за номером: (0512) 40-05-37
 • check_circleфаксом за номером: (0512) 40-05-13
 • check_circleелектронною поштою: mbdmk@ukr.net

Запит на інформацію має містити: 1) ім’я (найменування) запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер засобу зв’язку, якщо такий є; 2) загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо; 3) підпис і дату за умови подання запиту в письмовій формі.

З метою спрощення процедури оформлення письмових запитів на інформацію особа може подавати запит шляхом заповнення відповідних форм запитів на інформацію, які можна отримати у відділі забезпечення доступу до публічної інформації, зразок яких розміщений на сайті (додається). Зазначені форми мають стислу інструкцію щодо процедури подання запиту на інформацію, її отримання тощо.

У разі якщо з поважних причин (інвалідність, обмежені фізичні можливості тощо) особа не може подати письмовий запит, його має оформити відповідальна особа з питань запитів на інформацію відділу забезпечення доступу до публічної інформації, обов’язково зазначивши в запиті своє ім’я, контактний телефон, та надати копію запиту особі, яка його подала.
Інформація на запит надається безкоштовно.

 •     
      
      
      
      

   Благодійний рахунок установи:    

  КНП "Миколаївський обласний будинок дитини" Миколаївської обласної ради                                                                   

  ЕДРПОУ  30125754   р/р 243510050000026004878990615   АТ "УКРСИББАНК"

  _____________________________________________________________________________


   

  ПРО  ВНЕСЕННЯ  ЗМІН  ДО  СТАТУТУ МИКОЛАЇВСЬКОГО

   ОБЛАСНОГО  БУДИНКУ  ДИТИНИ.

  5.09.13

  ХVІ сесія шостого скликання

     Відповідно до частини другої статті 43 закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", на підставі рішення обласної ради від 26 жовтня 2000 року № 16 "Про управляння майном спільної власності територіальних громад Миколаївської області" (зі змінами, внесеними рішенням обласної ради від 24 червня 2011 року № 11, від 26 червня 2012 року № 33), статті 16 Основ законодавства України про охорону здоров"я, статті 9 Закону України "Про ліцензування певних видів господарської діяльності з "Придбання, зберігання, перевезення, знищення, використання психотропних речовин ( списку 2 таблиці ІІ та списку 2 таблиці  ІІІ) "Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів" наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, затверджених спільним наказом Державного комітету України з питань регулярної політики та підприємництва і Міністерства охорони здоров"я Укаїни від 20 лютого 2001року № 39/66, пункту 2 Порядку провадження діяльності, пов"язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів у лікувально-профілактичних закладах та установах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2001 року  № 106, та з метою приведення Статуту Миколаївського обласного будинку дитини у відповідність до вимог чинного законодавства обласна рада
  ВИРІШИЛА:

  1. Внести до Статуту Миколаївського обласного будинку дитини затвердженого рішенням обласної ради від 25 березня 2011 року № 16, зміни що додаються.2. Головному лікарю Миколаївського обласного будинку дитини вжити заходів щодо державної реєстрації змін, внесених до Статуту закладу.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію обласної ради з питань регулювання комунальної  власності, приватизації та капітального будівництва.

   Голова обласної ради                                                                 І.С. Дятлов
  ______________________________________________________________________________
   

                                                                                                                                            ЗАТВЕРДЖДЕНО                  

  Рішення обласної ради

  Зміни,що вносяться до Статуту Миколаївського обласного будинку дитини
  1. Абзац 9 пункту 1.2. Розділу І "ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ" Статуту Миколаївського обласного будинку дитини викласти в такій редакції: "клініко-діагностична лабораторія".
  2. Абзац 14 пункту 3.2. Розділу "ПРЕДМЕТ І МЕТА ДІЯЛЬНОСТІ" Статут Миколаївського обласного будинку дитини  викласти в такій редакції: Придбання, зберігання,  перевезення, знищення, використання психотропних речовин ( списку 2 таблиці ІІ та списку 2 таблиці ІІІ) "Переліку наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів" за наявності спеціального дозволу (ліцензії) для забезпечення власних потреб.