Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 40-05-37
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Театр у житті малюків!
27.03.20
Робота будинку дитини в умо...
25.03.20
Вода-джерело життя! (до Все...
20.03.20
Впровадження Бобат-терапії ...
13.03.20
Рассылка новостей
НОВИНИ

27.03.2020 Театр у житті малюків!

27 березня 2020 р відзначається Міжнародний день театру. Це особливий день, коли гра перетворюється у справжнє життя... Це день вшанування театру як надбання культури, свято всіх робітників театру і його шанувальників.  Роль театру в розвитку дітей  очевидна. Він дає дітям знання про навколишній світ, вчить відрізняти добро і зло, викликає співчуття, дає змогу відчути себе сильним і щасливим, допомагає знайти радість і упевненість в своїх силах.

 Малюки Будинку дитини знайомляться з театром змалку. Вихователі установи  вміло використовують різні види театру: лялькового, тіньового, пальчикового, іграшкового, магнітного...А діти старшого дошкільного віку здатні вже самостійно показувати та розповідати казочки малюкам.(фото)

 


 
дивитися далі
25.03.2020 Робота будинку дитини в умовах карантину.

В умовах, які склалися у світі та у нашій країні в зв'язку з поширенням коронавірусу наш заклад також змінив свою роботу у відповідності до вимог карантинного періоду. А саме:

- припинена робота трьох реабілітаційних груп, які відвідували діти з родин в режимі загальних дошкільних закладів;

- група раннього втручання, де перебувають малюки з мамами, переведена на цілодобове семиденне утримання;

- обмежена до мінімуму госпіталізація вихованців будинку дитини до лікувальних закладів;

- для нових вихованців забезпечена 14-ти добова ізоляція;

- заборонено відвідування вихованців родичами;

- заборонена процедура знайомства з потенційними усиновлювачами, опікунами, прийомними батьками;

- працівники забезпечені медичними масками;

- організований підвоз робітників з віддалених районів проживання;

Незважаючи на карантинні заходи, на ізольованність життя малюків в період карантину, працівники роблять усе можливе щоб зміст їх життя не змінився.

 
дивитися далі
20.03.2020 Вода-джерело життя! (до Всесвітнього дня води)

Вода - чудове творіння, джерело сили і життя! З маленьких років ми звикаємо до чарівної краси природи. Вода -це не просто дар природи, а необхідний компонент життя.

 22 березня 2020 р. світова спільнота відзначає Всесвітній день води. Напередодні,19 -20 березня у нашому закладі пройшли тематичні заходи присвячені Всесвітньому дню води. Це свято покликане привернути увагу людства до проблеми стану навколишнього середовища. А виховувати бережливе ставлення до природних ресурсів важливо ще змалечку.
Проведенню Дню води у закладі передувала розвивальна діяльність дітей на тему: «Вода в природі. Життя у воді.» Надзвичайно пізнавальними були проведені з дітьми різноманітні форми роботи: читання художньої літератури , відгадування загадок, тематичні заняття та ігри з водою. Дошкільнята разом з вихователями вивчали, досліджували, порівнювали, малювали та розповідали про таку знайому і незнайому воду. 
У групах установи облаштовані дослідницькі куточки, де в залежності від віку дітей проводяться досліди та ігри з водою. Експериметальна діяльність  дивує дітлахів, викликає безліч запитань, дає можливість самостійно переконатися на практиці у дійсно незвичайних властивостях води.
Створена атмосфера в групах дозволила реалізувати кожній дитині свою пізнавальну активність та підвищити екологічну культуру. (фото)


 


 
дивитися далі
13.03.2020 Впровадження Бобат-терапії для реабілітації дітей з руховими порушеннями.

Ще однією з реабілітаційних послуг, які надаються в нашому будинку дитини, стало застосування Бобат-терапії  дітям, які мають відхилення в роботі опорно-рухового апарату. Бобат-концепція - це нейророзвиваюча терапія яка спрямована на підтримку вітальних функцій, на розвиток здібностей дитини та формування комунікативних навичок, на наближення рухів до фізіологічної норми, на запобігання вторинних уражень (деформацій,  атрофій).

Бобат-концепція була створена у 30-ті роки ХХ століття практикуючим фізіотерапевтом Бертою Бобат та психіатром, доктором Карлом Бобат. До сьогоднішнього дня методику розвивають та широко застосовують. Використовують допоміжні технічні засоби, опираються на допомогу та участь батьків, пристосовують дитину до побутового життя з раннього віку до 18 років.

Для впровадження цієї методики в реабілітаційний процес нашого будинку дитини зроблено чимало: обладнаний спеціальний кабінет для занять з дітьми, які мають рухові порушення, підготовлений спеціаліст у центрі комплексної допомоги та навчання у Німеччині (ZIFF zentrum fur integrative Forderung und Fortbildung), придбані базові допоміжні засоби для розвитку рухів. (фото)

 
дивитися далі
27.02.2020 Демонстрація матеріалу для організації дидактичних ігор з лялькою.

Дидактична гра з лялькою - цій темі в будинку дитини був присвячений огляд ігрового дидактичного матеріалу у кожній віковій групі, який відбувся 26 лютого 2020 року.

Здавалося б, ігри з лялькою, хто з ними не знайомий? Хто не грав з ляльками у дитинстві? Що тут особливого?

З педагогічної точки зору дидактична спрямованність таких ігор безмежна та необхідна для підготовки малечі до життя.  (фото)

 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
40-05-37
вул. Курортна , буд. 7-Б