Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Гості у нашому закладі
15.08.18
Спасибо за помощь!
16.07.18
Можливості літнього оздоров...
12.07.18
Вітаємо з Днем медичного пр...
17.06.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

15.08.2018 Гості у нашому закладі

  15 серпня до нас завітали гості: голова обласної ради Вікторія Москаленко, її заступник Андрій Кротов, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв та фахівці управління.  Головний лікар Литвинова Ольга Іванівна розповіла про допомогу Швейцарського благодійного фонду "Світлана" у  реконструкції приміщень для групи сумісного перебування дитини до року з матір'ю, які отримують послуги раннього втручання , про послуги та матеріально-технічну базу закладу. Гості перевірили хід ремонтних робіт з покращення умов перебування дітей в установі, поспілкувалися із колективом закладу та нашими малюками .
 
дивитися далі
16.07.2018 Спасибо за помощь!

16 июля 2018 г. Николаевский Дом ребенка посетили представители Международной  компании "Dream Connections". Приехали они к малышам не с пустыми руками, а с подарками. Дети получили игрушки, необходимые предметы личной гигиены и памперсы. А персонал получил в подарок компьютер и новую газонокосилку. Большое спасибо за оказанную помощь!
 
дивитися далі
12.07.2018 Можливості літнього оздоровлення.

Сонце, повітря та вода! Викристання цих усім відомих природних факторів стає найбільш актуальним влітку. Максимально задіяти їх для зміцнення здоров'я та імунітету дітей - головна мета персоналу груп будинку дитини у цей період.

Протягом дня уся діяльність наших вихованців організовується на групових та оздоровчому майданчиках, в парковій зоні установи. Частішими стають екскурсії за межі закладу у незвичний для малюків оточуючий світ.

Найбільш улюблена справа для дітей влітку - водні процедури. Про це свідчать яскраві дитячі емоції та прагнення подовжити час ігор з водою та плескання в басейні. 

Влітку змінюється і раціон харчування кожної дитини. Щодня діти отримують свіжі овочі, фрукти, ягоди для насичення організму необхідними вітамінами.

Цікаво, корисно, весело, смачно - так проводять оздоровчий сезон в будинку дитини!  (фото) 


 
дивитися далі
17.06.2018 Вітаємо з Днем медичного працівника!

 Шановні лікарі, медсестри та молодші медичні працівники будинку дитини, з нагоди Дня медичного працівника прийміть щирі вітання та  вдячність за ваші чуйні серця та золоті руки!

Роль медичного працівника  завжди буде важливою й необхідною. Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються любов’ю та повагою. Нехай любов незгасно світить у ваших серцях, а ваші душі наповнюються теплом; у домівках панує злагода, затишок, прибуток, благополуччя та здоров’я. Усього вам найкращого! Дозвольте побажати усім вам та вашим родинам миру, злагоди, професійних успіхів, особистого щастя і, звичайно ж — міцного здоров’я! Нехай удача ніколи не відвертається від вас, і кожен день приносить радість!  
 
дивитися далі
14.06.2018 Донорство- найнеобхідніша та найпочесніша справа

   Усім відомо, що донорство - це найнеобхідніша складова медичної допомоги, що від наявності донорської крові часто залежить життя хворих на хронічні недуги, потерпілих у наслідок нещасних випадків та катастроф.
  З травня 2005 р. представники Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я одностайно прийняли рішення про прихильність і підтримку добровільного донорства крові і постановили проводити Всесвітній день донора 14 червня.
  Цей пам'ятний день призваний привернути увагу до проблем донорства, підсумувати недоліки та досягнення.
  В нашій установі протягом неповних 5-ти років діє система договірних відносин з лікувально-профілактичними закладами по донорству, згідно з постановою КМУ №920. За цей період 80 працівників будинку дитини здали кров 248 разів. 

 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б