Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
З досвіду роботи реабілітац...
12.12.18
Велика подяка від маленьких...
10.12.18
Державний контроль стану до...
03.12.18
Всесвітній день інвалідів -...
03.12.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

12.12.2018 З досвіду роботи реабілітаційного центру “Крок за кроком”(Замость,Польща)

    Одним з важливих напрямів роботи для поліпшення умов життя людей з інвалідністю є запровадження дієвої системи реабілітації. Другий рік поспіль наші колеги -педагог Янковська Л та фізичний реабілітолог Резніченко Ю. мали змогу на практиці ознайомитись із напрямами проведення реабілітації в Польщі та поділилися своїми знаннями із колективом Будинку дитини.
 Декілька днів у Замості (Польща) проходили навчальний курс лекцій і практичних занять, спрямований на освоєння важливих аспектів багатопрофільної реабілітації дітей з раннім ураженням мозку в системі керованої освіти. У теоретичному і практичному аспектах під час навчальних занять висвітлювались допоміжні та альтернативні методи спілкування (система ААС), що дають можливість людям із обмеженими можливостями здоров’я доносити свою думку до навколишніх, досягати з ними порозуміння, «розповідати» про свої потреби та інтереси; форми, методи і прийоми навчання дітей з обмеженими можливостями здоров’я; організація життя та дозвілля людей різного віку, які мають статус інвалідності; брали участь у обговореннях мети, методів і форм роботи. Лекції чергувались із семінарами, спостереженнями за заняттями у групах дошкільного та шкільного віку. 
  По завершенні навчальних курсів наші колеги отримали відповідні сертифікати та висловили бажання продовжувати співпрацю. Маємо надію на отримання позитивних результатів у розвитку дітей з особливими потребами. (фото)
 

 
дивитися далі
10.12.2018 Велика подяка від маленьких мешканців будинку дитини.

Малюкам будинку дитини ТОВ "Сандора ПАТ "Вім-Білль-Данн-Україна" подарувала 100 рушничків та 396 л смачних та корисних соків. Вже не вперше наші діти отримують подарунки від цього товариства. Можна сказати, що відносини з нашою установою у колектива багаторічні.

Дякуємо кожному працівнику ТОВ "Сандора" та його керівнику Генеральному директору Козловій І.П.

 
дивитися далі
03.12.2018 Державний контроль стану дотримання прав і свобод дитини.

Сьогодні Уповноважені Верховної Ради України з справ людини впродовж дня проводили детальну перевірку роботи нашого закладу в усіх напрямках: умови утримання, надання медичних, педагогічних та соціальних послуг, можливості реабілітації дітей з особливими потребами, забезпечення дітей усіма можливими формами сімейного виховання, тобто перевірялося дотриманння усіх прав і свобод дитини проголошених Конвенцією ООН. 
 
дивитися далі
03.12.2018 Всесвітній день інвалідів - привід до аналізу та вдосконалення.

Щорічно 3 грудня світова спільнота відзначає Міжнародний день інвалідів. Ця пам'ятна дата нагадує усім про особливі потреби в житті цієї верстви населення, про нездатність маленьких та дорослих інвалідів обійтися без сторонньої допомоги з боку Держави, громадських об'єднань та кожного з нас. В 2009 році Україна ратифікувала Конвенцію ООН про права інвалідів та затвердила Державну цільову програму "Національний план дій з реалізації Конвенції про права інвалідів" на період до 2020 року. Колектив працівників будинку дитини, в межах умов і можливостей нашої установи, втілює в життя кожну строку цих документів.

В стінах нашого дому завжди знаходили притулок діти з особливими потребами. Сьогодні іх налічується 41, це майже 34% від усього дитячого контингенту. (фото)


 
дивитися далі
30.11.2018 Від дитини до дитини

  З усмішкою та подарунками завітали до наших малят учні  ЗОШ № 20 .Спілкування пройшло у дружній атмосфері, із запитаннями про інтереси малюків, із радістю та отриманням корисного досвіду для учнів , який доводить істину "Чим більше віддаєш, тим більше отримуєш ". Дякуємо вам за увагу!

.

 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б