Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Оздоровлення - головна мета літнього сезону.
Огляд нестандартного обладнання для фізичного розвитку малюків
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Вітаємо з Днем медичного пр...
17.06.18
Донорство- найнеобхідніша т...
14.06.18
Депутатський візит
13.06.18
Театральна вистава - захопл...
08.06.18
Рассылка новостей
НОВИНИ

17.06.2018 Вітаємо з Днем медичного працівника!

 Шановні лікарі, медсестри та молодші медичні працівники будинку дитини, з нагоди Дня медичного працівника прийміть щирі вітання та  вдячність за ваші чуйні серця та золоті руки!

Роль медичного працівника  завжди буде важливою й необхідною. Протягом тисячоліть люди, які рятують від хвороб і гоять рани, користуються любов’ю та повагою. Нехай любов незгасно світить у ваших серцях, а ваші душі наповнюються теплом; у домівках панує злагода, затишок, прибуток, благополуччя та здоров’я. Усього вам найкращого! Дозвольте побажати усім вам та вашим родинам миру, злагоди, професійних успіхів, особистого щастя і, звичайно ж — міцного здоров’я! Нехай удача ніколи не відвертається від вас, і кожен день приносить радість!  
 
дивитися далі
14.06.2018 Донорство- найнеобхідніша та найпочесніша справа

   Усім відомо, що донорство - це найнеобхідніша складова медичної допомоги, що від наявності донорської крові часто залежить життя хворих на хронічні недуги, потерпілих у наслідок нещасних випадків та катастроф.
  З травня 2005 р. представники Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я одностайно прийняли рішення про прихильність і підтримку добровільного донорства крові і постановили проводити Всесвітній день донора 14 червня.
  Цей пам'ятний день призваний привернути увагу до проблем донорства, підсумувати недоліки та досягнення.
  В нашій установі протягом неповних 5-ти років діє система договірних відносин з лікувально-профілактичними закладами по донорству, згідно з постановою КМУ №920. За цей період 80 працівників будинку дитини здали кров 248 разів. 

 
дивитися далі
13.06.2018 Депутатський візит

  Сьогодні до Будинку дитини завітав народний депутат України Олександр Жолобецький з представниками благодійного фонду "З добром до людей" та Миколаївської міської організації інвалідів війни Збройних сил  та учасників бойових дій, з аніматорами Палацу творчості учнів м.Миколаєва. Мета візиту-розважити наших малюків, поспілкуватися та пофотографуватися з ними, вручити подарунки.

  І хоча нашим вихованцям не звикати до таких розваг, але веселощів багато не буває. А хто ж не любить подарунки? Кожен учасник розваги отримав набір шкільного приладдя та порцію фруктового соку. Для решти малюків - це гігієнічні набори , печиво, газована вода.

   Спільні заходи подобаються і дорослим, і дітям.(фото)

 
дивитися далі
08.06.2018 Театральна вистава - захоплююче дійство.

   Ляльковий театр- це  мистецтво, з яким наші педагоги знайомлять  вихованців  з раннього віку, а професійні вистави від Миколаївського театру ляльок дають змогу краще відчути казковість атмосфери, захоплюють музичним оформленням. Після невеликої розлуки з театром, сьогодні відбулася зустріч із казкою «Гуси - лебеди», яка створила гарний настрій, збагатила враженнями, викликала позитивні емоції, сприяла моральному вихованню наших дітей.

Дякуємо працівникам театру. До нових зустрічей!  
 
дивитися далі
07.06.2018 Світ природи стає ближчим.

Ви помічали як змінюється вираз обличчя у людини, яку запрошують до зоопарку? Він стає дещо відстороненим, замрійливим, іноді трохи збудженим. Тому що відвідати зоопарк це наче поринути в інший світ, залучитися, хоча і не надовго, до іншого життя, пізнати щось нове та цікаве. Бо кожен з нас неодноразово бував у цій оазі природи та уявляє що його очікує.

Інша справа - наші діти. Більшість з них ніколи в зоопарку не бувала. І хоча періодично наших малюків вивозять туди за кошти приватної особи Сергія Заболотного, та контингент вихованців постійно змінюється. Якщо одного разу туди потрапляють одні діти, то наступного разу зовсім інші. Тому на запрошення до зоопарку у малюків, зазвичай, не виникає особливих емоцій. Все кардинаольно змінюється наприкінці екскурсії. Величезна кількість вражень навіть приголомшує дітлахів. Для них це не тільки вир позитивних емоцій, але й можливість розширити світогляд, навчитися піклуватися про оточуючих, засвоїти певні правила поведінки.

Ще довго згадують малюки про побачене, розповідають про це близьким дорослим і мріють знову повернутися у цей дивовижний світ.(фото)

 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б