Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Відкриття кабінету кондукти...
17.05.19
День української вишиванки ...
16.05.19
Акція від Укрпошти.
03.05.19
Бережіть здоров’я з молоду!
05.04.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

17.05.2019 Відкриття кабінету кондуктивної педагогіки

   Для ефективної системи реабілітації дітей із церебральним паралічем та іншими руховими порушеннями у нашому закладі відкрився кабінет кондуктивної педагогіки , автором технології якої є угорський педагог і лікар Андраш Петьо, професор кафедри рухової терапії Медичного університету.
  Кондуктивна педагогіка сформувалася на основі рухової терапії та побудована на єдності методів ортомоторної реабілітації (відновлення “правильних рухів”) та включає в себе навчання рухам, навичкам самообслуговування, трудових навичок, розвиток мовлення, а також розвиток інтелекту. 
  Під час занять широко застосовуються ритм і пісні в техніці, яка називається “ритмічний намір” (rhythmical intention). Ритмічний намір – це словесні ритмічні інструкції, які подаються під час виконання серії завдань. За допомогою ритму, пісень і віршиків задається фоновий ритм рухової активності, який сприяє навчанню та мотивації дитини, а також допомагає привернути увагу до того руху, який здійснюється у даний момент. 
  Ключовим елементом у процесі навчання за цією методикою є мотивація, а стратегічним напрямком нашої роботи є інтеграція дитини з особливими потребами в суспільство.
Застосування цього методу у комплексному підході до реабілітації забезпечить  максимальну її ефективність та підвищенню рівня функціональних рухових можливостей дитини.

 
дивитися далі
16.05.2019 День української вишиванки в будинку дитини.

  Сьогодні в Україні та ще у 9-ти країнах світу відзначають День вишиванки. Не дивлячись на те, що це молоде свято (його святкують з 2006 року), воно має свої традиції та звичаї. Кожен, хто надягає вишиванку у цей день стає його учасником. Найпростіші буденні справи у гарному українському вбранні набувають особливого емоційного забарвлення. Одягнувши вишиванку у цей день, ми підтримуємо національні традиції, єдність та злагоду в суспільстві, свідчимо, що цінуємо красу і невичерпний творчий потенціал нашого народу.

 Тому 16 травня з самого ранку будинок дитини розквітнув різнобарв’ям  українських вишиванок.  Дорослі і діти за власним бажанням залучилися до свята, яке не є державним чи релігійним.

Вже о 8 годині ранку головний лікар установи Литвинова О.І. у гарній вишиванці розпочала щоденну професійну оперативну нараду для працівників. В кожній групі малюки із задоволенням вбиралися в ошатний вишитий одяг, милуючись гарним вбранням один одного.

33 %  співробітників, які працювали у цей день, підтримали цю красиву українську традицію . Емоційно насиченим радістю та позитивною збудженістю видався цей день. Про справи його учасників  можна дізнатися зазирнувши у нашу галерею.(фото)

 
дивитися далі
03.05.2019 Акція від Укрпошти.

11 лютого розпочалася акція Укрпошти та її партнерів - вітчизняних виробників різної продукції "Доступний розвиток для наших дітей". Мета заходу: привернути увагу суспільства до потреб та проблем маленьких громадян міста і області, забезпечити їм емоційну та моральну підтримку через насичення їх життя цікавими подіями та подарунками.

Разом з партнерами акції працівники Укрпошти підібрали певний асортимент дитячої літератури та наборів для творчості, які представлені у відділеннях поштового зв'язку для реалізації за спеціальними цінами. Поштові відправлення на адресу дитячих будинків, а саме: упаковка для посилок, послуги з пакування та доставка здійснюються за діючими  тарифами. (фото)

 
дивитися далі
05.04.2019 Бережіть здоров’я з молоду!

"Бережіть здоров'я з молоду!" - ці слова відображають необхідність зміцнення здоров'я дитини з перших днів її життя. Кожного року, 7 квітня відзначається Всесвітній День здоров'я. День здоров'я - це день відпочинку, день ігор та розваг.  Його призначення  - сприяти оздоровленню дітей, формуванню потреби у щоденних заняттях фізичними вправами та збільшення рухової активності малюків. Не оминуло це свято і наш заклад.  З самого ранку, протягом дня всі режимні моменти будувалися на організації різних видів здоров'язбережувальних технологій дошкільнят. Цікаві комплекси гімнастики, фізхвилинки,  заняття, розваги, ігри та вправи сюжетного характеру були насичені активною руховою діяльністю дітей. У закладі створені всі умови для фізичного розвитку дітей:сучасні ігрові майданчики зі спортивним обладнанням, є гойдалки та спортивні гірки. Під час прогулянки діти відвідали і нові ігрові спортивні куточки: поля для футболу та баскетболу з новим м'яким покриттям. Малюки із великим задоволенням пограли в рухові ігри та  отримали заряд впевності і бадьорості. То ж, будьте всі здорові! (фото)
 
дивитися далі
04.04.2019 Театральна вистава - захоплююче дійство.

   Ляльковий театр- це  мистецтво, з яким наші педагоги знайомлять  вихованців  з раннього віку, а професійні вистави від Миколаївського театру ляльок дають змогу краще відчути казковість атмосфери, захоплюють музичним оформленням. Після невеликої розлуки з театром, сьогодні відбулася зустріч із казкою «Котик і півник», яка створила гарний настрій, збагатила враженнями, викликала позитивні емоції, сприяла моральному вихованню наших дітей.

Дякуємо працівникам театру. До нових зустрічей!  
 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б