Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
фото
Семінар Книжка про мене - інструмент соціальної інтеграції.
Можливості літнього сезону.
Лідерська програма у дії.
Открытие изолятора.
Великодні свята.
День сміху 2015
Всесвітній день інвалідів.
Благодарим за встречу со сказкой.
Наша екскурсія до зоопарку
26.06.19
Добрі справи продовжуються
25.06.19
Привітання із Днем медичног...
14.06.19
Дякуємо за підтримку
09.06.19
Рассылка новостей
НОВИНИ

26.06.2019 Наша екскурсія до зоопарку

   Побачити на власні очі те, що  донедавна бачили на малюнку чи в мультфільмах, поспостерігати за поведінкою тварин, манерою спілкування, отримати нові знання про тваринний світ  мали можливість наші вихованці під час екскурсії до Миколаївського зоопарку .
   Весь шлях до зоопарку діти в очікуванні гадали, кого з тварин вони там зустрінуть. Вони з цікавістю спостерігали за великими тваринами. Вихованці побували в тераріумі, подивилися на екзотичних риб. Найбільшу увагу наших дітлахів привернули мавпочки, які так уміло розгортали цукерки. А деякі  тварини люб’язно позували для фото. 

  Спілкування з живою природою завжди приносить людині насолоду, привчає дивитися на «братів наших менших» добрими очима, виховувати в собі такі почуття, як милосердя, співчутливість, бажання захистити, допомогти, пожаліти.

  Діти були  надзвичайними: у них стільки радощів, що здавалося вони  не відчувають втоми. Повернулися у заклад задоволені та переповнені прекрасними враженнями.
 За цікаву і захоплюючу подорож  ми щиро дякуємо нашому другу- Сергію З. (фото)
 
дивитися далі
25.06.2019 Добрі справи продовжуються

   Добро – поняття не цілком визначене. Для когось зробити добру справу означає не втручатися в проблеми інших, щоб не нашкодити. Але представники Миколаївської молодіжної організації  "gruppirovka help" впевнені, що справа – це дія, отже, робити добру справу означає діяти! І знають як! Наприкінці травня висадили берізки , а сьогодні подарували можливість проводити комфортно час на свіжому повітрі нашим малюкам, придбавши та встановивши 5 лав на нашій території. І на цьому добрі справи не закінчилися. Наші гості подарували дітям казкове дійство. Емоційний заряд отримали всі: і діти, і робітники установи, і молодь.
   Щиро дякуємо вам за турботу, адже роблячи добрі справи безкорисливо,  ви змінюєте світ та допомагаєте тим, хто потребує. (фото)

 
дивитися далі
14.06.2019 Привітання із Днем медичного працівника

  Від усього серця вітаємо з професійним святом- Днем медичного працівника!

   Ця дата – привід висловити найщиріші слова вдячності нашим лікарям та медичному персоналу  нашого закладу за самовіддану працю та за щоденну готовність допомагати дітям. Ваша місія – важка й складна, але така необхідна. Медична професія вимагає повної віддачі сил, високого професіоналізму, постійної ініціативи, відповідальності, залізної витримки.

 Бажаємо міцного здоров’я, наснаги, достатку та гарного настрою. Нехай усе, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею! Нехай кожна мить життя радує своєю неповторністю! 

 
дивитися далі
09.06.2019 Дякуємо за підтримку

 В  рамках багаторічної підтримки, наші друзі- члени ROTARY-клубу м.Миколаїв відвідали наш заклад та передали нашим малюкам з важкою вродженою патологією травної системи спеціальне  ентеральне харчування SIMILAC, 10 кілограмів родзинок, які багаті вітамінами  і мікроелементами та 40 комплектів мильних бульбашок для гарного настрою та веселих забав. Дякуємо за турботу!
 
дивитися далі
07.06.2019 Участь спеціалістів у науково-практичній конференції «ВИКЛИКИ СТАНОВЛЕННЯ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ В КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ»

   Протягом -6-7 червня на базі ЧНУ ім.Петра Могили тривала робота науково-практичної конференції «ВИКЛИКИ СТАНОВЛЕННЯ ІНКЛЮЗИВНОЇ ОСВІТИ В УКРАЇНІ В КОНТЕКСТІ ЄВРОПЕЙСЬКИХ ЦІННОСТЕЙ», в якій взяли участь спеціалісти  нашого закладу. Зустрічі, наради, наукові форуми, круглі столи присвячені проблемам інклюзивної освіти, проводяться в стінах університету вже декілька років.
   У ході конференції працювали секції, де учасники ознайомилися з успішним досвідом упровадження різних аспектів інклюзії (навчання, корекція, реабілітація) , обговорили питання ресурсів  та труднощів для розвитку  інклюзії, а також розглянули компоненти успішної реалізації інклюзивного освітнього середовища
   З нетерпінням чекали практичний майстер – клас  «Командна робота з дитиною з комплексними порушеннями»  від Комунальної реабілітаційної установи змішаного типу «Львівський міський центр реабілітації «Джерело» та отримали не лише теоретичні знання, а й практичні рекомендації перевтілення цілей у практичну площину. Наша задача– не лише відкоригувати певні проблеми, а й навчити сім’ї жити гармонійним життям із дитиною із серйозним діагнозом, допомогти дітям стати максимально соціалізованими і щасливими.
 
Дякуємо спікерам конференції  за знання, цінні практичні поради та методичні рекомендації, які наші спеціалісти зможуть використати  для вирішення завдань, пов’язаних з особливостями навчання та виховання дітей з особливими освітніми потребами.(фото)
 
дивитися далі
12345678910
+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б