Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
головна
Керівники закладу
Матеріально-технічна база
У закладі діють
Нам потрібні
Сертифікати, ліцензії та відзнаки.
Наша екскурсія до зоопарку
26.06.19
Добрі справи продовжуються
25.06.19
Привітання із Днем медичног...
14.06.19
Дякуємо за підтримку
09.06.19
Рассылка новостей
Сертифікати, ліцензії та відзнаки.

 

 

 Миколаївський обласний будинок дитини працює у відповідності до правових та нормативних документів України, що засвідчує акредитаційний сертифікат, який кожні три роки видається установі Міністерством охорони здоров'я. Остання акредитація відбулася 16 листопада 2015 року і надала будинку дитини сертифікат вищого кваліфікаційного рівня.

 

30 квітня 2014 року заклад втретє отримав ліцензію, яка підтверджує право на медичну практику. Цього разу Міністерство охорони здоров'я України довірило персоналу будинку дитини надавати медичні послуги безстроково. 

 

  У зв'язку з наявністю необхідності надавати послуги дітям з особливими потребами, які потребують протисудомних препаратів, заклад в 2017 році  отримав ліцезію на придбання, перевезення, зберігання, знищення та використання психотропних речовин від Державної служби України з контролю за наркотиками. Ліцензія діє безстроково.

Атестація клініко-діагностичної лабораторії будинку дитини відбулася 3 грудня 2013 року. Міністерство охорони здоров'я України, національна дитяча спеціалізована лікарня "Охматдит" та Головна організація метрологічної служби України видали свідоцтво, про те, що клініко-діагностичній лабораторії закладу надається право проводити лабораторні вимірювання в галузі охорони здоров'я впродовж чотирьох років.

 

Робота персоналу будинку дитини 31 січня 2007 року відзначена дипломом переможця Першого всеукраїнського конкурсу грантів серед установ та закладів реабілітації для дітей з ДЦП від голови Наглядової Ради Міжнародного благодійного фонду "Україна 3000" та Подякою Президента України за весомий внесок у соціально-економічний розвиток Української держави та зміцнення її незалежності від 19 лютого 2010 року. (фото)

+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б