Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
головна
Керівники закладу
Матеріально-технічна база
У закладі діють
Нам потрібні
Сертифікати, ліцензії та відзнаки.
Шукачі пригод у зоопарку.
18.09.19
Організація життєвого прост...
12.09.19
Обладнання для фізичного та...
05.09.19
День знань у нашому закладі
02.09.19
Рассылка новостей
У закладі діють


 - фізіотерапевтичний кабінет, обладнаний сучасною апаратурою;

- кабінет щеплень;

- карантинне відділення;

- ізолятор;

- діагностична лабораторія;

- 2 зала ЛФК;

- кабінет масажу;

- кабінет гідрокінезотерапії;

- кімната для електросну;

- сенсорна кімната;

- кабінет психолога;

- 2 логопедичні кабінети;

- 2 дефектологічні кабінети;

- група  для корекції за методикою Петьо;

- клас Монтессорі-терапії;

- кабінет педагогічної арт-терапії; 

- кімната родинного затишку. 


Створені умови сприяють досягненню позитивних результатів в єдності лікувально-реабілітаційної та виховної роботи фахівців будинку дитини, яка проводиться на основі моделі реабілітації «тандем-партнерство». Вона включає надання меддопомоги дітям за фахом: педіатрія, дитяча неврологія, кардіологія, медична психологія, психіатрія, фізіотерапія, лабораторна діагностика, лікувальна фізкультура.

 

Фахівці установи постійно підвищують свій професійний рівень, використовують у роботі нові технології надання медичної та корекційної педагогічної допомоги. Це вихрові та контрасні ванни, фітованни ,апарат для гідролазерного масажу СВД - 01 в кабінеті гідрокінезотерапії. Це використання м’яких модулів, сухого басейну, масажних килимків, лабіринтів, надувного батуту ,тренажеру Гроссу, комп'ютерного комплексу "Інтерактивна підлога" в системі ЛФК. Це тепловий стимулятор для оптимального точкового масажу (мат НУГА-турманієва кераміка), реабілітаційна техніка та взуття для дітей з вадами опорно-рухового апарату. Це користування методиками світлотерапії, кольоротерапії, звуко і музикотерапії, аромотерапії в сенсорній кімнаті. Це вживання кисневих коктейлів із фіто сиропів та рослинної сировини.

 

У корекційно-оздоровчій роботі використовуються методики М. М. Єфименко, А.Уманської, Т. М. Мойсеєвії, Л. Журби, О. Тимоніної, О. Ф. Архіповой, М. Чистякової.

 

Щоденно з дітьми проводять розвивальні заняття вихователі, логопеди, дефектологи, педагог-Монтессорі, арт-терапевт,музичний керівник та спеціаліст з методики Петьо. Потребуючі охоплені психокорекційним впливом психолога.

 

Систематично вихованці будинку дитини приймають участь у різноманітних розвагах, святкових заходах. Для них влаштовують екскурсії у привабливі для дітей місця нашого міста. Вони спілкуються зі спонсорами, школярами, студентами, які приходять в гості до малюків.

+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б