Почта: Телефон:
mbdmk@ukr.net +0 (512) 34-21-85
головна
Керівники закладу
Матеріально-технічна база
У закладі діють
Нам потрібні
Сертифікати, ліцензії та відзнаки.
До Міжнародного дня людини ...
21.03.19
Міжнародний день театру лял...
21.03.19
Акція від Укрпошти.
28.02.19
Перші кроки на шляху до хри...
25.02.19
Рассылка новостей
У закладі діють


 - фізіотерапевтичний кабінет, обладнаний сучасною апаратурою;

- кабінет щеплень;

- карантинне відділення;

- ізолятор;

- діагностична лабораторія;

- 2 зала ЛФК;

- кабінет масажу;

- кабінет гідрокінезотерапії;

- кімната для електросну;

- сенсорна кімната;

- кабінет психолога;

- 2 логопедичні кабінети;

- 2 дефектологічні кабінети;

- група  для корекції за методикою Петьо;

- клас Монтессорі-терапії;

- кабінет педагогічної арт-терапії; 

- кімната родинного затишку. 


Створені умови сприяють досягненню позитивних результатів в єдності лікувально-реабілітаційної та виховної роботи фахівців будинку дитини, яка проводиться на основі моделі реабілітації «тандем-партнерство». Вона включає надання меддопомоги дітям за фахом: педіатрія, дитяча неврологія, кардіологія, медична психологія, психіатрія, фізіотерапія, лабораторна діагностика, лікувальна фізкультура.

 

Фахівці установи постійно підвищують свій професійний рівень, використовують у роботі нові технології надання медичної та корекційної педагогічної допомоги. Це вихрові та контрасні ванни, фітованни ,апарат для гідролазерного масажу СВД - 01 в кабінеті гідрокінезотерапії. Це використання м’яких модулів, сухого басейну, масажних килимків, лабіринтів, надувного батуту ,тренажеру Гроссу, комп'ютерного комплексу "Інтерактивна підлога" в системі ЛФК. Це тепловий стимулятор для оптимального точкового масажу (мат НУГА-турманієва кераміка), реабілітаційна техніка та взуття для дітей з вадами опорно-рухового апарату. Це користування методиками світлотерапії, кольоротерапії, звуко і музикотерапії, аромотерапії в сенсорній кімнаті. Це вживання кисневих коктейлів із фіто сиропів та рослинної сировини.

 

У корекційно-оздоровчій роботі використовуються методики М. М. Єфименко, А.Уманської, Т. М. Мойсеєвії, Л. Журби, О. Тимоніної, О. Ф. Архіповой, М. Чистякової.

 

Щоденно з дітьми проводять розвивальні заняття вихователі, логопеди, дефектологи, педагог-Монтессорі, арт-терапевт,музичний керівник та спеціаліст з методики Петьо. Потребуючі охоплені психокорекційним впливом психолога.

 

Систематично вихованці будинку дитини приймають участь у різноманітних розвагах, святкових заходах. Для них влаштовують екскурсії у привабливі для дітей місця нашого міста. Вони спілкуються зі спонсорами, школярами, студентами, які приходять в гості до малюків.

+0(512)
34-21-85
вул. Курортна , буд. 7-Б